Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (441. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F/P ürün gerçekten. Bunda DP yok diye hatırlıyorum. Sayfada DP olduğu da yazılı üzerinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafiker desinator işi ile meşgulüm.
    renk konusunda eline su döktürmeyen monitor arıyorum.
    fiyatı binlira ila 2 binlira arası olabilir.
  • mavzerturk M kullanıcısına yanıt
    Renk doğruluğu haricinde degrade geçişleri de çok önemliyse Asus PA249Q, degradeler çok önemli değil dersen de, daha ucuz olan PA248Q. Renk doğruluğu konusunda ikisi de hemen hemen denktir. Ama almışken, 10 bit paneli olan PA249Q'yu alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abundantia

İstediğini alabilirsin hocam. Gönlün rahat olsun:)

Birşey takıldı kafama.

xl2430t nin güç tüketiminde 50w
    xl2420z nin güç tüketiminde 24w yazıyor.

Verilen bilgi mi yanlış yoksa arasındaki bu güç tüketimi farkı nereden kaynaklanıyor. Ekonomik olarka ne kadar etkiler ve cihaz ömründe bir etkiye sahip mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Renk doğruluğu haricinde degrade geçişleri de çok önemliyse Asus PA249Q, degradeler çok önemli değil dersen de, daha ucuz olan PA248Q. Renk doğruluğu konusunda ikisi de hemen hemen denktir. Ama almışken, 10 bit paneli olan PA249Q'yu alın bence.

cevabınız için çok teşekkür ederi.
    peki renklerin doğruluğu için pc nin donanımı etki ediyor mu ekran kartı vs.
  • quote:

60 hz monitör için daha hz aşırtmada işe yarar sadece; 75 yerine 80 hz gibi. Onun dışında ciddi bir fark olmaz. Bazı arkadaşlar da, görüntünün DP ile daha iyi göründüğünü yazmıştı.

Hız aşırtma her monitörde yapilabilirmi? Birde hangi programla yapılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavzerturk M kullanıcısına yanıt
    Bu monitörler, kalibrasyonu yapılmış olarak geliyor zaten. Ortama göre ışık ayarı yaparsın sadece. Tam verim alabilmek için, ekran kartında display port bulunması gerek. Diğer donanımların etkisi yok. Lâkin, icc profil ayarını yapman gerekecektir denetim masasından.
  • yunusya Y kullanıcısına yanıt
    Her monitörde, monitör donanımının elverdiği ölçüde yapılabilir.
    AMD ve Nvidia'nın kendi sürücüleriyle yapılabiliyor. Ek programa gerek yok. Program kullanan da var ama aklımda kalmamış ismi.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    monitorü aldırabilirsem sizinle tekrar iletişime geçeyim ben.
  • 1ms tepkime süreli oyun için minimum 23 inç sorunsuz kaliteli bir monitör önerir misiniz?Bütçe 600-700 tl civarı.

• Asus VX248H.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler ustad.

• quote:

Her monitörde, monitör donanımının elverdiği ölçüde yapılabilir.
    AMD ve Nvidia'nın kendi sürücüleriyle yapılabiliyor. Ek programa gerek yok. Program kullanan da var ama aklımda kalmamış ismi.

Dün sipariş vericektim ama i2269vwm nin fiyatı ben siparişi vermeden 499 tlye çıktı bende ondan Vazgeçtim, webdenalda; http://www.webdenal.com/philips-224e5qdab_693150.html bu monitorum gordum sence vx2263smh-w dan iyimidir birde webdenal guvenilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusya -- 7 Temmuz 2015; 22:54:30 >
    Oyun için VX2263 daha iyi.

• quote:

Tmm ozaman onu alıcam ama webdenalda en ucuz hiç alışveriş yaptınmı güvenilirmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusya

quote:

Tmm ozaman onu alıcam ama webdenalda en ucuz hiç alışveriş yaptınmı güvenilirmidir?

vx2363smhl-w ile vx2263smhl - w arasındaki tek fark anladığım kadaryıla boyut ama yinede arlarında bilsiğiniz bir fark varmı birdehttp://www.amazon.com/gp/product/B009V8F700?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER bu monitör ile vx2363smhl-w aynı fiyata geliyor hangisi daha iyi?
  • 300-500 lira arası oyun için monitör arıyorum. Ağırlık FPS oynuyorum.
  • MX279H, sizce böyle bir ışık sızması kabul edilebilir bir seviyede midir?

http://i.imgur.com/eAij6Ci.jpg
    Yaptım, güvenilir...

VX2363 daha iyi. Bildiğim tek fark boyut. Başka fark varsa, teknik özelliklerinde yazıyordur zaten. Karşılaştırma yaparak görebilirsin aradaki farkı; varsa tabi.

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.