Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim.
  • Konu tüm hızıyla devam ediyor maşallah ben de uzun bir aradan sonra bi mesaj atayım dedim :)
  • öncelikle paylaşım benim için çok yararlı oldu teşekkürler. Yalnız şu iki model arasında kaldım BenQ RL2240HE
    450 tl civarında diğeri Asus VX228H 500tl civarında. Satın alma amacım oyun ve film izlemek bütçem 500 civarı hangisini almalıyım.
  • utkueren kullanıcısına yanıt
    İkisi de güzel monitör ama film için parlak ekran daha iyi olur. Webdenal'da kampanyası olan Dell S2340L'yi alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    hocam 200 tl ye kadar 1080p gaming monitor önerebilirmisiniz. 2. El de olur

• O fiyata ancak ikinci el olur zaten. İlk sayadaki listede her markanın altında * * * var. İkinci elde bulabileceğin modeller orda yazılı.

Samsung P serisi ile Acer HLB'ler daha çok düşüyo.

• Benq 2730Z monitörü çıkardı.Peki 2430Z bekleniyor mu?
  • tw1s kullanıcısına yanıt
    O da çıkar muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

O da çıkar muhtemelen.

120 HZ ViewSonic V3D241wm kullanıcısıyım.Biraz daha bekleyip 2430Z mi almamı tavsiye edersin ? yoksa 2420Z beklemeden al mı dersin?
  • bir sorum olacak ben monitörü ağırlıklı olarak konsolum için kullanıcam. bir yerde okuduğuma göre konsollar için 60hz ile 144hz arasında bir fark yokmuş önemli olan "ms" diyordu.katılıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: paradisecircus

hocam mesaj attıktan sonra çıktım evden viewsonic vg2401mh almış bulundum, umarım memnun eder.

Çok iyi bir tercih yapmışsın. Memnun kalırsın kesinlikle. Hayırlı olsun.

Hocam vatan bilgisayar elinde olmayan ürünü satmış bostancıdan gelecekti ürün 2 adet gözüküyorsu biri teşhir biride iadeymiş. Bende para iadesi aldım yine bu monitörü mü önerirsiniz yoksa bu fiyata al diyeceginiz monitör başka olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tw1s kullanıcısına yanıt
    2430Z freesync'li olacaktır muhtemelen. Eğer biraz daha bekleme imkanın varsa bekle bence ama freesync istemezsen 2420Z'yi alırsın. Sana kalmış yani.

• ElveNLorD E kullanıcısına yanıt
    Evet, doğru yazmışlar.

• paradisecircus kullanıcısına yanıt
    İkisini de sağlamsa alabilirsin. Neden sorun ettin ki bunu?

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Hey masallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başkan sana bi sorum olacaktı.Konsol için max 550 liraya ghostingsiz lag aız güzel bi monitör tavsiye edermisin.23 olursa iyi olur.Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi yazıyor işte ilk sayfada. zahmet edipde aralarından birkaçını beğensen de "Şunlardan hangisini alsam?" diye sorsan ve işimi kolaylaştırsan...
  • İlk sayfanizi okudumda viewsonic VX serisini öneriyormuşsunuz bende vx2363 smhl almayi düsünüyorum(Kullanacağım mekan çok güneş aliyor mat olması da iyice sicak bakmama etkili oldu) .Sadece oyun amaçli kullanacağım.Konsolda(ps4) online FPS oyunlar için kalitesi nasildir sizce?(Eğer iyi değilse benq rl2455hm almayı düşünüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SsCoulson -- 3 Haziran 2015; 15:13:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet iyi monitördür. Yeni nesil teknolojileri de barındırıyor. Alabilirsin.
  • merhabalar Konstrat ile ilgili bir sorum olacak.
    bazı monitörler 1:1000 bazıları 1:5000 bazıları ise 80.000.000:1 gibi rakamlar yazıyor.ne oluyor bu acaba niye bazısı 1000 iken bazısı 80.000.000 ?
    son olarak benim alacağım 1:1000 bu oran iyi mi ?
    teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.