Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tn panel devri bence kapandı renkleri o kadar kötü veriyorki.Ips leri falan tecrübe ettim renkleri falan harika ama tepki süreleri kötü.Eğer inch kafaya takmayacaksan fg2421 cidden süper monitör oyun videosunu izledim yağ gibi renkleride güzel.Tn panele gidipte sırf 27 ve 144 diye 1500 verilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umittheking kullanıcısına yanıt
    144 hz monitörlerin tamamı TN panel şu an. Renk eksikliği ondan kaynaklanıyor. IPS olanı ilk olarak üretildi ama daha satışa çıkmadı. Yakında gelir sanırım ama fiyatı 2500 TL'den aşağı olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Bende BenQ RL2455HM 24" 1ms monitör alacağım biyerden. aklıma takılan tek sorusu 75 hz yapabiliyor muyuz bu modeli? yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali87 -- 23 Mayıs 2015; 14:13:05 >
  • mali87 kullanıcısına yanıt
    Denemek lazım. Deneyen var mı bilmiyorum.

Yalnız o monitörü tavsiye etmiyorum. Gölgelenme sorunu vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Denemek lazım. Deneyen var mı bilmiyorum.

Yalnız o monitörü tavsiye etmiyorum. Gölgelenme sorunu vardı.

BenQ XL2720G ve Acer XB270HA G-Sync monitör arasında kaldım. Siz hangisini tavsiye edersiniz. Gerçi Benq Türkiye' de var mı bakmak lazım.
  • quote:

Tamam hocam teşekkürler. Başka tavsiye edebileceğiniz monitör var mı o fiyat aralığında?

Önceki birkaç sayfa boyunca çok monitör yazdım bu fiyat aralığı için. Bi göz at istersen. Tamamı da ilk sayfada yazıyor zaten.

• Tamam hocam teşekkürler.
  • curukcul C kullanıcısına yanıt
    XB270HABPRZ olarak geçiyor o. XL2720G TR'de yok, ayrı konu. Olsa bile XL2720Z'den daha pahalı olacaktır. Bu sebeple, XL2720Z ile aynı fiyata satılan XB270HABPRZ'yi almak daha mantıklı.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Merhaba şu monitöru almak istiyorum. Oyun ve film için. Fps ağırlıklı. bütçem 500-600 arası. Bu fiyatta daha uygun seçenek var mı bunu mu alayım ?
    http://www.vatanbilgisayar.com/urun_detay.aspx?urn=8124&kat=328&lang=tr-TR#genel-bakis
  • axeles kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmediğim bir model. Asus istiyorsan, VX238H alabilirsin.

Neden tavsiye etmediğnizi öğrenebilir miyim? Öneriniz için teşekkürler ama bütçemi aşıyor biraz. Daha uygun fiyatlı bir öneriniz var mı ? Aoc e2461fwh nasıldır ?

• axeles kullanıcısına yanıt
    O da fena değil ama fiyatını hak etmiyor.

Ekranının parlak olmasını sorun etmezsen, webdenal'dan Dell S2340L alabilirsin o zaman. Bütçeni aşmıyor bu.

• En ucuz 144hz monitör modeli hangisi?
  • quote:

XB270HABPRZ olarak geçiyor o. XL2720G TR'de yok, ayrı konu. Olsa bile XL2720Z'den daha pahalı olacaktır. Bu sebeple, XL2720Z ile aynı fiyata satılan XB270HABPRZ'yi almak daha mantıklı.

Yanitiniz icin cok tesekkurler. Peki imkan olsa getirmek icin 2 monitorden hangisini secerdiniz?

• İkinci elde satılan 120-144 hz monitörler.

• curukcul C kullanıcısına yanıt
    XB270HABPRZ burda varken başka arayışa gerek yok.

Tamam teşekkürler.
  • quote:

İkinci elde satılan 120-144 hz monitörler.

Hocam amazondan getirsek nasıl olur. Aoc un g24lü serisi 250dolar, üzerine de gümrük vergisi var. Ben ne kadar bilmediğim için yüzde18 ekledim ve 800küsür liraya geldi. Gümrük olayı nasıl ve garanti durumu nasıl olur.

• Eğer bitmediyse, hepsiburada'da 999 liraya garantili almak varken amazon'dan alınmaz bence. O bittiyse XL2411Z'ye bakarsın.

• Hocam lütfen bana da yardımcı olur musunuz, ne almalıyım ne etmeliyim hiç bilgim yok, ilk mesajınıza baktım fakat yeterli bilgiye ulaşamadım,

Ekran kartım R9 280, bilgisayar oyun bilgisayarı, Monitör mümkün olduğunca büyük olsun istiyorum, toplam bütçem ise 300-400 civarı. Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Analog nedir DVI nedir hdmı nedir araştırıyorum ama hangisi oyun için en iyi olur anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.