Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu monitörü almayı düşünüyorum bunun için yorumun nedir hocam ?

BENQ 24'' XL2420Z LED 1MS 144 Hz FULL HD DVI/HDMIx2 PIVOT
    Fiyat : 1.329,00 TL
    İndirimli Fiyatı : 1.049,00 TL
    Kategori : LED Monitör
    Marka: : BENQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG 27" S27D390H tv olarak kullanilabilir mi ? Kumandasi var mi ? Ekrani ips mi ?? Lutfen yardim edin bir ufak modeli olan SAMSUNG 24d390H de kuamda var haporlor var tv olarak kullanilabiliyor bundada oylemi acaba ??

• black100 B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle merhaba. odakkimya distributor olarak adresimiz ve telefon numaramız.

Avrupa Yakası Ofisi

Güneşli Evren Mah.Halkalı Cad.
    No: 89 K 2 34212
    Bağcılar / İSTANBUL
    Tel: 0212 651 50 80
    Fax: 0212 651 50 99

Ürünün ulaşımı konusunda da şöyle bir bilgi vereyim aynı gün kargolayabilir yada bir hafta sonu izmir ziyaretimde kendim getirebilirim :) ama çay ısmarlarsan :)
  • Kadir_10 K kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_93134211/mpage_5/tm.htm

buradaki arkadaşlar kullanıyor onlara sor, ips değil kumanda falan görmedim ben.
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Ürünün herhangi bir sorunu yoksa, teşhir ürünü olması bence sorun değil. Hatta bir yerde avantaj bile. Çünkü, misal olarak ölü pikseli olan monitörü teşhir ürünü olarak koymazlar. Ama kutusundan ilk senin açacağın monitörde böyle bir sorun olabilir.

Alternatifler belli zaten ve sayıları da epey bi az. İlk sayfadaki 120-144 hz başlığı altında hepsi.
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Öncelikle konuyu okuduğun için sağol. Geç cevap için kusura bakma. Çünkü o gün foruma girecek durumda değildim. Girsem de, yazabilecek durumda değildim.

G-Sync Nvidia için, FreeSync AMD için.

120 hz olarak üretilen monitör kalmadı zaten. Yenilerin tamamı 144 hz olarak üretiliyor ve şu anda sayıları da oldukça az. Bunların 4 tanesini de yazmışsın zatın. Tamamı, ilk sayfadaki 120-144 hz monitörler başlığı altında yazılı. * * * altındaki kısımda üretimi sonlanan modeller yazıyor.

3D'li olarak XL2420T'yi diyorsun sanırım. Diğerleri arasında ise incelemelerden en yüksek notları alanlar VG248QE ile XL2420Z. Eizo FG2421 almayacaksan, hangisini seçersen seç, aralarında büyük fark olmaz ama ben olsam XL2420Z alırdım.

quote:

Elimde nakit var. Elden almak zorundayım

Elden almak zorunda değilsin. Birçok siteye havale ve EFT ile de ödeme yapmak mümkün. Benim şahsi olarak arada bir alışveriş yaptığım Berlin Bilgisayar mesela, bunlardan birisi. Sipariş üzerine getiriyor üst sevyie ürünleri ama sorunsuz şekilde geliyor. Bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 8 Aralık 2014; 18:20:04 >

• Mad_Wolf kullanıcısına yanıt
    VX239H gibi ise alınabilir ama testi olmadığı için emin olamıyoruz bundan. kullanım amacı oyunsa, üzerine biraz daha eklenip, 144 hz modellere bakılması daha münasip olur.
  • nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bir oyun monitörü. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_mehmet

Hocam merhaba. ''FPS Oyunları İçin Monitör Tavsiyeleri'' başlıklı konunuzu sonuna kadar okudum fakat bir türlü monitör seçimimi yapamadım. Birçok marka-model arasında gidip geldim. Konuya gelecek olursak ; maksimum 450 TL civarında HDMI girişi olan bir monitör arıyorum. Sistemim AMD FX 8320 işlemci + MSI GTX760 TwinFrozr ekran kartına sahip. Kullandığım monitör Philips 170S ve 1280x1024 çözünürlüğe sahip olduğundan bazı oyunlarda darboğaza neden oluyor. Bu sisteme uygun olarak belirttiğim fiyata hangi monitörü almam mantıklı olur?

Merhaba. konuyu okuduğun için sağol. Kullanım amacın neydi?
    Kumandası var mı bilmiyorum ama paneli IPS değilse de, o ayarda renk sunan bir paneli var.
  • VIEWSONIC 23" VX2363Smhl-W

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-vx2363smhl-w-led-ips-monitor.html

Şu monitörü almayı düşünüyorum(bugün yarın) Hem film hem oyun için iyi gibi.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    ASUS VX239H aldim gayet guzele benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Merhaba. Öncelikle konuyu okuduğun için sağol. Geç cevap için kusura bakma. Çünkü o gün foruma girecek durumda değildim. Girsem de, yazabilecek durumda değildim.

G-Sync Nvidia için, FreeSync AMD için.

120 hz olarak üretilen monitör kalmadı zaten. Yenilerin tamamı 144 hz olarak üretiliyor ve şu anda sayıları da oldukça az. Bunların 4 tanesini de yazmışsın zatın. Tamamı, ilk sayfadaki 120-144 hz monitörler başlığı altında yazılı. * * * altındaki kısımda üretimi sonlanan modeller yazıyor.

3D'li olarak XL2420T'yi diyorsun sanırım. Diğerleri arasında ise incelemelerden en yüksek notları alanlar VG248QE ile XL2420Z. Eizo FG2421 almayacaksan, hangisini seçersen seç, aralarında büyük fark olmaz ama ben olsam XL2420Z alırdım.

quote:

Elimde nakit var. Elden almak zorundayım

Elden almak zorunda değilsin. Birçok siteye havale ve EFT ile de ödeme yapmak mümkün. Benim şahsi olarak arada bir alışveriş yaptığım Berlin Bilgisayar mesela, bunlardan birisi. Sipariş üzerine getiriyor üst sevyie ürünleri ama sorunsuz şekilde geliyor. Bilgin olsun.

@bocekgrafik

Sorun değil, bu haftaya erteledim. Şuan bakıyorum BenQ XL2420Z bu ürüne Nvidia 3D kit destekliyormuş, incelemesine baktım içime sindi. ASUS'a kıyasla artılarıda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 8 Aralık 2014; 19:20:12 >

• İyi günler, yeni bilgisayar topladım (R9 270x ekran kartı ile) ve eski monitörüm vga girişli olduğu için görüntü dalgalanma yapıyor.Bu yüzden yeni bir monitör almayı düşünüyorum bütçem 450-500 TL.Oyun için kullanıyorum bilgisayarı online ve offline oyunlar dahil.Bu fiyat aralığında bulabildiğim modeller şunlar;
    1)Dell S2340L
    2)Acer S236HLTMJJ
    3)VIEWSONIC VX2452mh
    4)ASUS VN247H
    5)AOC E2461FWH

Bunlar arasında hangisini önerirsiniz? Ya da çok fiyat farkı oluşmadan başka önerebileceğiniz model var mı?
    Kullanım amacı : Hem oyun hem iş hem film diyebiliriz.
    asus vx239h yerine aoc i2757FM mi alsaydim acaba aocta dahili haporlorde varmis ?? Panelide ayniymis dediginize gore ??

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Onu geçen biri daha sormuştu. Kâğıt üzerindeki değerleri çok iyi görünüyor. Eski VX'ler gibiyse bir de iyi monitör ama testi yok henüz. Birisi alıpta testini yapsa keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Biz de aldık ondan. Renk ayarlarını iyi yaparsan, iyi monitör. Kontrast oranını 82, ışığı da ortam ışığına göre 23-30 arası kullanırsın.

Hayır. Değistirmene gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 8 Aralık 2014; 22:40:51 >
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Evet. XL2420Z'nin artıları var ama Nvidia 3B kite ayrı para vermek yerine Asus VG278HR al bence. Onda dahili kit var.

• @bocekgrafik

1200 TL var nakit, bütçemi aşıyor maalesef. 3B kitinin acelesi yok, daha sonra alınacak. HB den veya incehesap tan yarın sipariş veriyorum BenQ XL2420Z modelini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 8 Aralık 2014; 22:53:27 >
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.