Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Oyun monitörü tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
10.378
Cevap
137
Favori
368.453
Tıklama
Giriş
    391 Mesaj
    Monitör büyüklüğüne karar veremeyen benim gibi arkadaşlar için kolayca karşılaştırma yapılabilecek aşağıdaki siteyi ekleyim dedim.

http://displaywars.com/

bu farklılık teknolojiden kaynaklanan bir şey olsa da, internet üzerinden doğru seçimi yapabilmek çok zor.
    izmirdeki mağazalarda çeşit az olduğu için doğru seçimi pek yapamadım.
    sizin bana önermiş olduğunuz monitörün incelemesine baktım da hiç de fena değil gibi. Pavilion 22xi de aynı sorunları yaşmazsam elimdekini çıkarıp sipariş vermek istiyorum. peki bu monitörün siyahlık dengesi nasıl acaba, bir bilginiz var mı.
    |
    |
    bocekgrafik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

anladım hocam sağol. galiba yavaş yavaş doğruya yaklaşıyorum gibi.
    |
    |
    Squadd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel bir siteye benziyor inceliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brev -- 8 Ekim 2013; 21:07:29 >
    |
    |
    poirot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    banada bir monitör tavsiye edebilirmisiniz arkadaşlar 400-600 tl arası bir monitör bakıyorum çözünürlüğü yüksek fp bir ürün olsun hdmi girişi olmazsa olmazım vga girişli olmasın

Hocam bir şey daha sormak istiyorum.
    Seçim aşamasında (Dell U2212HM) iyidir, yoksa (HP Pavillion 22xi)'mi. Hangisini tercih etmemi önerirsiniz. teşekkürler.
    |
    |

Hiçkimse o sorunları yaşamayacağının teminatını veremez. Sonuçta aldığın monitör 1000 liralık Asus PA248Q değil, 400 liralık bir monitör. Ama nedir? Büyütülecek derecede bir sorun yaşamazsın. Dell U2212HM değil U2312HM. O 23" ve 16x9 formatında. Bu monitör 22xi'den iyidir ama tek eksiği var, o da siyahları doygun vermemesi ki senin de sorduğun bu ama sürekli siyah ekranda çalışman gerekmeyecekse bununla da sorun yaşamazsın.
    |
    |
    alaçatı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    18061 Mesaj

Foruma bu ara gündüz giremeyeceğim. Bu mesajları da yatmadan önceki son dar vaktimde yazdığım için detay belirtme imkânım yok. İlk sayfadaki konunun ilk mesajını iyi okuyacak olursanız, bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
    |
    |
    Afacan Dennis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    4597 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Foruma bu ara gündüz giremeyeceğim. Bu mesajları da yatmadan önceki son dar vaktimde yazdığım için detay belirtme imkânım yok. İlk sayfadaki konunun ilk mesajını iyi okuyacak olursanız, bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

|
    |

Sağolasın hocam çok yardımcı oldun. Kolay gelsin.
    |
    |
    moniyör adlımda siyah renkte bi test yapim dedim en köşede küçük bişey var

kamera ile zom yaptımda öyle büyük çıktı

http://n1310.hizliresim.com/1g/b/tfrgp.jpg

http://o1310.hizliresim.com/1g/b/tfrhq.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 10 Ekim 2013; 11:28:40 >
    |
    |

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||
    || Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||
  • Teğmen
    141 Mesaj
    BENDE BU İKİSİ ARASINDA KALDIM
    KULLANAN TAVSİYE EDEBİLECEK ARKADAŞLARIMIZ VARMIDIR ? RİCA ETSEM...

ASUS MX279H [5 MS OLMASI TEDİRGİN EDİYOR VE MAT EKRAN]
    http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/asus-mx279h-27-mx279h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63655

SAMSUNG 27" S27B750VS
    http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/samsung-s27b750vs-27-s27b750vs-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63652

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekkes -- 11 Ekim 2013; 5:44:20 >

• Yarbay
    72024 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cekkes

ASUS MX279H [5 MS OLMASI VE TEDİRGİN EDİYOR VE MAT EKRAN]
    http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/asus-mx279h-27-mx279h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63655

SAMSUNG 27" S27B750VS
    http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/samsung-s27b750vs-27-s27b750vs-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63652

asusu al tepki süresi 5 diyorsunda senin gözün ayırt edemez zaten 2 yi 5 i asus un o modeli gayet güzel beğenilen benimde önerdiğim model pişman edeceğini düşünmüyorum.

arkadaşlar bocek hocamız bir süre bakamayacakmış bende buandan itibaren tatile çıktım sorularınız varsa ismimden bahsederek veya alıntılayarak ulaşın yardımcı oluruz.

WİNDOWS 7(ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

http://forum.donanimhaber.com/m_82410686/tm.htm

Win7 için gerekli herşey burada göz atmanızı tavsiye ederim. yorumunuzuda bırakırsanız iyi olur konu üstte kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk__murat -- 11 Ekim 2013; 0:39:13 >

• Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: cekkes

ASUS MX279H [5 MS OLMASI VE TEDİRGİN EDİYOR VE MAT EKRAN]

SAMSUNG 27" S27B750VS

asusu al tepki süresi 5 diyorsunda senin gözün ayırt edemez zaten 2 yi 5 i asus un o modeli gayet güzel beğenilen benimde önerdiğim model pişman edeceğini düşünmüyorum.

arkadaşlar bocek hocamız bir süre bakamayacakmış bende buandan itibaren tatile çıktım sorularınız varsa ismimden bahsederek veya alıntılayarak ulaşın yardımcı oluruz.

WİNDOWS 7(ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

http://forum.donanimhaber.com/m_82410686/tm.htm

Win7 için gerekli herşey burada göz atmanızı tavsiye ederim. yorumunuzuda bırakırsanız iyi olur konu üstte kalır.

BİLGİLENDİRDİĞİN ÇOK TEŞEKÜRLER HOCAM ...
    |
    |

• Yarbay
    2519 Mesaj

Hangisi dersin?
    Acer 27'' S275HLBMII 750TL sıfır.
    Asus MX279H IPS-LED 750tl 4 aylık full fatura kutu vs?
    |
    |
    Bahsedilenler: bocekgrafik

Ben olsam Samsung'u tercih ederdim, daha modern duruyor tasarım olarak. Ayrıca 2ms hernekadar 5ms ile farkedilmese de sinek mide bulandırır muhabbeti işte.. (:
    |
    |
    cekkes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar oyun için monitör bakan arkadaşlar. bocekgrafik hocamız sayesinde bu monitörü aldım üstelik nasıl oldu bilmiyorum ama tam 401TL'ye aldım. Gerçekten bende inanamıyorum nasıl o fiyata geldi.. Herneyse monitör çok başarılı arkadaşlar. Cebinde bu kadar para olanlar için mükemmel bir ürün. 10Numara monitör. Herşeyi güzel, ghosting sorunu yok. Renkleri çok iyi. Birsürü daha özelliği var..

http://www.teknosa.com/urunler/125020585/samsung-s23b550v-23-siyah-led-monitor

Burdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/monitor/led-monitor/LS23B550VS/UF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaK35 -- 11 Ekim 2013; 19:03:40 >
    |
    |
    Bahsedilenler: bocekgrafik
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||

• Yarbay
    18061 Mesaj

S275HLBMII.
    |
    |
    J.Maharaja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Ben olsam Samsung'u tercih ederdim, daha modern duruyor tasarım olarak. Ayrıca 2ms hernekadar 5ms ile farkedilmese de sinek mide bulandırır muhabbeti işte.. (:

HOCAM SAMSUNG S27B750VS VE ASUS MX279H IPS LED MONİTÖRLERİ VATANBİLGİSAYARDA YAN YANA KOYDUM HER TÜRLÜ AÇIDAN EKRANLARA BAKTIM VE HER AÇIDA SAMSUNG GÖLGELEME YAPIYORDU AMA ASUS HER AÇIDAN NETLİĞİNDE GÖRÜNTÜSÜNDE BOZLMA YARATMADI SAMSUNG GÖRÜNTÜ ÇOK GERİDE KALDI BENDE ASUSU AZ ÖNCE ALDIM KURDUM ELİMDEKİ PHILIPS 220XW8'DEN KURTULMUŞ OLDUM ARTIK MONİTÖRÜ KİM ALIR BİLMEM TEŞEKÜRLER... VE AYRICA YANINDA LOGITECH Z906 ALICAKTIM ERTELEDİM

Hayırlı olsun inşallah. Güle güle kullan. :)
    Bende z5500 var istersen satabilirim pm gönderebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cekkes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
google reklamları
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.