Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O modeli ayrıca yazmadım ama VX serisi diye yazılı.
    PS4'ler için limit 60 fps.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam iyi oldu öğrendiğim PS4'de max 60fps oluyorsa sadece ps için monitör alayım olmadı.. Bugün ya da yarın siparişi vermeye çalışacağım artık.. Teşekkür ederim tekrardan..
  • Hocam ilk sayfadaki bilgileri okudum. Monitör alma arifesindeyim. Okumama rağmen kafam karıştı . Bizzat sormak istiyorum.

Ben iş için kullanmasamda renk kalitesi doğallığı benim için önemli. Oyunda oynayan biriyim. sanırım 23/24 ınc yeter gibi geliyor. Ama bu 120 Hz olayı beni düşündürüyor. acaba vaz geçersem çok mu yanlış yapmış olurum bilemiyorum.140 lar bile çıkmışken.Yani ips ekranlar oyunlarda çok mu yavaş yada Hz olayı çok mu önemli. Bu şartlarda hangi monitörü önerirsiniz.3d ile işim olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player ONE -- 18 Mayıs 2014; 4:42:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı yemek üzereyim 21,5 inch oyun monitörü arıyorum . 300 TL ye kadar acil arkadaşlar.

• Player ONE P kullanıcısına yanıt
    Bütçe?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Bütçe?

Bütçe sıkıntısı yok şu an hocam . Sanırım modeller 500/600 civarı gibi .biraz daha yükseğe çıkabilirim. Bu işin piri eizu herhalde o da burda yok gibi

Dell U2312HM ideal.
  • quote:

Dell U2312HM ideal.

hocam bende ona bakıyordum şimdi. Ama yazdıklarınıza göre ilk sayfada dell U 2413 kafamı karıştırdı. 1.08 milyar renk 8 bit yapınca acaba çok fark varmı önerdiğinizle. Ferc ah.ıps diğer ipslerden farklımı acaba .Bu modeli zorlamaya değermi fiyat tuzlu çünkü.

Ben bu Apple maclerin monitör görüntüsüne hayranım mesela.ne tip bir monitör kullanıyorlar bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player ONE -- 18 Mayıs 2014; 12:22:53 >
    Yıllardan beri mac kullanıyorum. Panelinin parlak, daha doğrusu mat kaplamasız olduğuna aldanma. Kalibrasyon ayarlı şekilde geldikleri için çekici geliyor ama daha iyileri ve muadillerini çok daha ucuza bulmak mümkün.

Sorduğun monitör tabii ki daha iyi. Fiyat farkını karşılamakta zorlanmayacaksan alabilirsin. Memnun kalacağından eminim.
  • Bilgiler için teşekkürler.Bütçeye bakcaz o zaman.Biraz araştırdım imaclerin ekran özelliklerini bulamadım.nedir ekranlarının teknik verileri nedir acaba.1,07 milyar renk mi yada daha az mı.IPS mi yada retinamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player ONE -- 18 Mayıs 2014; 18:24:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    LG marka AH IPS olması lazım.
  • quote:

Bu modelde hdmi olamması eksikmi.HDMİ ne gibi durumlarda kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player ONE

quote:

Bu modelde hdmi olamması eksikmi.HDMİ ne gibi durumlarda kullanılır.

(galiba tv ve konsol için gerekiyormuş sanırım.Onun ,içinde dvi hdmi dönüştürücüler var.Gerçi ses olmayacak ana neyse)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thejollyjoker -- 19 Temmuz 2014; 16:31:02 >
  • Arkadaşlar PS4 için monitör alacağım. Bir bilir kişi çıkıp da yol göstersin ve sevaba girsin.

Playstation 3D Display 24'' ? (Amerikadan gelecek)

Asus VN247H 23,6'' ? (Vatan Computer Garantili)

Bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim?
  • http://www.hepsiburada.com/liste/asus-vg248qe-24-1ms-dvihdmidisplayporthoparlor-full-hd-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd303205&categoryId=3002879
    Bunu alcam taksitle 2. Elde 950 nakit cekiyorlar sasirmis millet..

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Konuyu oku ki yanlış monitörü sorma. Mesajını cevapsız bıraksam, "Neden cevap verilmedi?" dersin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki sayfada bununla ilgili yazdığım mesaj...

quote:

Onlar sıyırmış zaten. Bakma onlara. Monitörün piyasada az bulunduğunu bildikleri için bu durumu su-istimal etmeye kalkan fırsatçılar onlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dell u2312hm almak istiyorum ama bulamafim hicbir yerde. Sizde tavsiye etmissiniz ama nereden alabiliriz?

• Dancing Bear D kullanıcısına yanıt
    Sanalmarketim'de var. Alternatif olarak P2414H'ye bakabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.