Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iki monitörde 570 lira civarlarında. Benim bütçem ise 400 lirayı geçmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furki06 kullanıcısına yanıt
    HP Pavilion 22xi alabilirsin ya da ikinci ele bakabilirsin.
  • Hocam bende bir oyun monitörü almak istiyorum şuan 4:3 1024x1280 kare monitörüm var 5 yıllık artık 1920x1080 bir mönitör almak istiyorum kullanım amacım oyun.Film dizi işlerini laptoptan hallediyorum 350 tl civarı bütçem var moba fps rpg her türlü oyunu oynarım sizce hangi monitörler bana uygun vatandan bulanilirseniz çok işime yarar şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxdaguman -- 28 Nisan 2014; 0:08:03 >
  • xxdaguman kullanıcısına yanıt
    HP 22xi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

HP 22xi olabilir.
    Hocam peki bu monitör nasıl?
    http://www.vatanbilgisayar.com/23-vs238h-p-genis-ekran-led-monitor.html?srt=UP#ozellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxdaguman -- 28 Nisan 2014; 0:13:10 >
  • xxdaguman kullanıcısına yanıt
    Ona bakmıştım. Tavsiye etmediğim için başka monitör yazdım. Asus ve IPS olsun istersen "VX239H'ye bak" derim.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar .

Bu monitörü bu fiyata tavsiye eder misiniz ?

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-273e3lhsb-00-27-35ms-analogdvihdmihoparlor-full-hd-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd300147&categoryId=3002879

Monitör hakkında zaten açıklama yazmışsınız okudum . Fakat bu fiyatı hakediyor mu yoksa bu fiyata daha iyisi var mı ? 2. el de dahil olmak üzere . Tek şartım 27'' olması ve Fps oyunlar oynuyorum .

Şimdiden teşekkür ederim iyi günler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 28 Nisan 2014; 18:59:11 >

• cikitare kullanıcısına yanıt
    Etmiyorum. Çünkü değerleri yüksek. İnceleme linki
  • Ben genelde bf4 multi oynuyorum.gpu gtx760.24 inçlik bi monitör önerebilirmisin?

• hasantemel H kullanıcısına yanıt
    Konu başındaki mesajı oku kardeş önce.
  • Senden tavsiye istedik.mobilim.çalışıyorum.millet isteyince yazıyorsun ama.

• Hasbünallahüveniğmelvekîl.
  • merhaba benmide 1000-1500 tlye kadar sınırım var banada 3D olmayan güzel bir oyun monitörü önerirmisiniz ?

• Asus MX279H IPS olabilir. Tasarımı ve görüntü kalitesi çok güzel. Forumda da konusu olacaktı galiba oradan inceleyebilirsiniz.
  • uzayl300 U kullanıcısına yanıt
    O fiyata alacağın en iyi monitör Dell U2713HM. Başka modele bakmana gerek yok.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/215-vk228h-genis-ekran-webcamli-led-monitor.html

Oyun için bu Monitör olur mu ?

14 yaşındaki oğluma aşağıdaki PC'Yi aldım, ona uygun ASUS Monitör ( 21,5" ) olsun diye baktım....Ayrıca GOLD 'da VS248H ve VG248QE diper opsiyonlar
    http://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i7-4770-34-ghz-8-gb-ddr3-2-tb-hdd-4gb-nvidia-gt640-win81.html

ne dersin ?

• Tornio T kullanıcısına yanıt
    Sistem iyi ama ekran kartı giriş seviyesinde. O sebeple ekran kartı + monitör alınması gerekebilir yüksek ayar için. İşlemci canavar ama.
    ViewSonic VX2270smh iyidir bu sisteme.
  • bocek ya galiba onerdigin mon. oyun icin cok önerilmiyor/
  • uzayl300 U kullanıcısına yanıt
    Bilinmediği için önerilmiyor. Görecek olsaydın, öyle demezdin.
    Bu içine sinmiyorsa, 120 veya 144 hz monitörlerden herhangi birini alabilirsin.
  • peki asus mx279 hakkında ne düsünüyorsun
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.