Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Bulabilirsen Viewsonic VP2365WB alabilirsin. Bütçen yeterse Dell P2312H de olabilir. Olmadı LG IPS236V.

Vatan teknosa elektroworld mediamark gibi magazalara bakacagim internetten elektronik esya almayi dusunmuyorum bi cok kere basim yandi :)
    Dediklerinizi not aldim magazalara gittigimde soracagim tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba usta.

Yeni bir monitör almayı düşünüyorum.
    Çok oyun oynayan biri değilim o yüzden IPS panelli bir monitör düşünüyorum.
    1xHDMI+1xDVI veya 2xHDMI girişli olursa PS3 üde bağlamak istiyorum.
    Bütçem de 500-600 TL civarı. Tavsiyede bulunabilir misiniz?

Buradaki monitör fiyat olarak iyi gibi ama 1xHDMI+1xVGA giriş var. PS3 'ü HDMI dan bağlasam PC ye VGA kalıyor buda görüntü kalitesini düşürür diye düşünüyorum. Yada PS3 kullanacağım zaman HDMI dan onu bağlayacağım.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diglam -- 27 Mart 2014; 21:28:58 >

• VX239H bu aralar revaçta. Onu alabilirsin.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    inceliyorum hemen.

VIEWSONIC VX2370smh
    VIEWSONIC VX2270smh
    AOC i2367Fm

alternatifleri konusunda ne dersiniz?
  • VX2370smh
  • Hocam vallahi BENQ XL2420T iyi ki almışım boyutları vs felan çok şahane. Acayip alıştım monitöre 120HZ vallahi TV bile garip geliyor şiddetle tavsiyemdir.
  • Hayırlı olsun. İyi günlerde kullan.
    Sizin sayenizde hocam çok teşekkür ediyorum ve hürmetlerimi sunuyorum dediğim gibi bu foruma aklı başında insanlar lazım.

http://forum.donanimhaber.com/m_89420673/f_//tm.htm#89420673

eğer ekleme yapmak isterseniz buyrun sizin gibi birinin bu hatta bu konunun sizin gibi üstatlara ihtiyacı var.. Bana PM'den hangi testleri yapacağımı söyleyin yapayım ve foruma koyayım ayrıca yapmamı istediğiniz bir şey varsa PM'den detaylıca anlatırsanız yapayım. Oyun testleri vb. BF4 indi şu anda.

• Kafam iyice karıştı,900-800 tl civarında oyun amaçlı monitör bakıyorum fakat...
  • Hocam bana 400-470 TL arası oyun, günlük kullanım için bir monitör öneri rmizin üstte binlerce seçenek var şaşırdım

• CRT monitör varsa lag testi, bir de gölgelenme test yapabilirsen iyi olur. Sonicman iyi biliyordu onun detayını.
  • RoadSing3r kullanıcısına yanıt
    Bu bütçeyle yapılabilecek en iyi şey, ikinci el monitör bölümünde pusuya yatıp, 120-144 hz monitör ilanı açılmasını beklemektir kanımca.
  • mymoisom M kullanıcısına yanıt
    ViewSonic VX2270smh veya HP Pavilion 22xi olabilir.
    Elektronikte 2. el pek sıcak bakmıyorum :) :/
  • RoadSing3r kullanıcısına yanıt
    Satıcı güvenilirse sorun olmaz. Çünkü ne kendi profilini lekeleyecek birşey yapar? Ne de başkasının hakkına girer.
    Mesela ben prensip olarak, parça alacağım zaman öncelikle ikinci ele bakarım. Satıcı güvenilirse alırım, yoksa almam. Sıfır ürün de alırım tabii ki ama ikinci elde bulamazsam.

Aynı şekilde birşey satarken de, aynen alırken olduğu gibi seçici davranmaya çalışıyorum. Çünkü sorun sadece alırken değil, satarken de yaşanabiliyor.

Buna rağmen ikinci el ürün almak istemezsen de senin kendi kararın derim. Ama o zaman da bütçen, 120-144 hz monitörlere yetmeyeceğini sen de bilirsin.
    Asus VK278Q'ya bakabilirsin mesela.

5bin vereceğim bilgisayara taşı çatlatırsam :D
    Monitör dahil, şimdi ekrana 60 üstü tazelemeye sahip alsam grafik kartından kısılacak vs.
    Ahh ahh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadSing3r -- 28 Mart 2014; 6:38:16 >
  • 1 aydır monitör beğenip alamadım hala eski 15 inç monitörümle takılıyorum,monitör seçmek ne zor işmiş arkadaş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

ViewSonic VX2270smh veya HP Pavilion 22xi olabilir.

Hocam bütçem 470-490 gibi birşey yani birde wievsonic markası na güvenmiyorum

• mymoisom M kullanıcısına yanıt
    İncelemesini açan şu arkadaşa danış bir de istersen. Bakalım memnun mu?
    ViewSonic VX2270Smh Input Lag Testi

Ayrıca şu an Vatan'da fiyatı 364 TL: Satış Linki
  • Aralarında çok fark olur mu? Ucuz olanı alıp ekran kartına yüklenebilirim. Ama 1-2 seneye 1500 lira civarı upgrade de yapabilirim. Siz ne dersiniz? Monitörü iyi olanı alıp geleceğe yönelik mi yatırım yapsam?

http://www.vatanbilgisayar.com/215-e2262vw-genis-ekran-led-monitor.html

http://www.vatanbilgisayar.com/215-e2262vwh_bw-genis-ekran-led-monitor.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.