Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen ne öneriyon 144 hz monitör olarak ati ekran kartına uyumlu bir tane söyle....

gta V
    witcher 3
    battlefield 4

bu 3 yılın oyunu
  • Arkadaşlar genel olarak oyunlar için bir monitör tavsiyesine ihtiyacım var, ms değerinin düşük olması gerektiğini biliyorum benim istediğim monitör siyahı iyi göstermeli. Yani amnesia gibi karanlık ağırlıklı oyunlarda mesela, iyi bir siyah renk kalitesi sunacak bir monitör istiyorum. 500 lira civarına önerebileceğiniz bir ürün var mı ?
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Ağırlıkla olarak gece oynuyorsan parlak ekranlı bi monitör sana uyar. Dell S2340L iyi tercih olur. Mat kaplamalı istersen AOC E2352PHZ veya Acer S235HLBbmii alabilirsin.
  • hocam bana oyun için monitör tavsiye edebilirmisin?450tlye kadar cıkabillirim.vatandan alacağım ordan gösterebilirsen cok iyi olur
  • Konunun ilk mesajını okudun mu?
  • Bocekgrafik Hocam Asus PB238Q karar kıldım. Eksenden sipariş vermeyi düşünüyorum.
    Sıkıntı varmı ne dersiniz? Alınırmı ?
  • magellan74 M kullanıcısına yanıt
    Pro oyuncu değilsen ve "Küçük gecikmeler benim için çok önemli değil" diyebiliyorsan olabilir. Malzeme olarak olsun, sunacağı renkler olarak olsun iyi bir monitör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Pro oyuncu değilsen ve "Küçük gecikmeler benim için çok önemli değil" diyebiliyorsan olabilir. Malzeme olarak olsun, sunacağı renkler olarak olsun iyi bir monitör.

Yok Hocam , benim oğlan 11 yaşında. Pc topladım yeni. Pc + ps3 + next miniHDmi uydu alıcısı bağlamayı düşünüyorum sadece ..

Öyle prof diiliz .Şu an panasonic 32inc 100hz lcd tv ye bağlı duruyor zaten.
    O monitör çok lüks olmaz mı o zaman? Daha uygun fiyatlı bişey düşünün bence.
  • quote:

O monitör çok lüks olmaz mı o zaman? Daha uygun fiyatlı bişey düşünün bence.

Hocam Samsung S23B550V bakındım ama bulamadım . Başka bu özelliklerde tavsiyeniz varsa uyarım.
    Sizin çocuğu havaya sokacak hem şık, hem de kaliteli bir monitör lazım size. Acer S235HLBbmii iyi tercih olur.
  • quote:

Konunun ilk mesajını okudun mu?

okudum ama senin bana önerebileceğin varmı vatandan?
  • Önerdiklerim ilk sayfada yazılı zaten.

Ben senden "Önerilerine baktım, şu şu modeller kafama yattı ama karar veremedim. Kullanım amacım ve bütçem de şu. Bunlar arasından hangisini önerirsin?" demeni bekliyorum.
  • quote:

Önerdiklerim ilk sayfada yazılı zaten.

Ben senden "Önerilerine baktım, şu şu modeller kafama yattı ama karar veremedim. Kullanım amacım ve bütçem de şu. Bunlar arasından hangisini önerirsin?" demeni bekliyorum.

hocam anlıyorum ama isimleri hep karışık harfler sayılar falan hiç anlamıyorum kusura bakma yav

ya işte hafta sonu bana %25 indirimle alabileceğim en fazla 450 olan bi monitör önersen fps için sen anlıyosun

mesela renkleri canlı olsun

• Maşallah. Çok iyi okumuşsun.

Renkleri canlı olsun diyorsan IPS panel almalısın. Ekranı mat olsun dersen Acer S235HLBbmii veya Dell U2312HM. Parlak olsun istersen de Dell S2340L olabilir.

Bunlar Vatan'da yoktur. İlla ordan almak zorunda değilsin zaten. Eksen, İnventus, Sanalmarketim gibi başka çok iyi firmalar da var. Ben U2312HM'yi sanalmarketim'den almıştım. Siparişimin ertesi günü elimdeydi. İlla Vatan'dan alacağım diye kendini şartlandırma yani. % bilmem kaç indirimi dersen, bir sorun durumunda para iadesi bile yapmıyorlar. Bu firmalar ise öyle bir terbiyesizlik yapmıyorlar.

• Böcekgrafik Hocam birşeyi merak ediyorum. Monitörde 2 hdmi+dvi var mesela.
    Birine pc birine ps3 birine next minixhd uydu bağlarsam. Hangisi açıksa omu aktif oluyor.
    Ben menüden hdmi1 veya hdmi2 veya dvi diye seçiyormuyum.
    Biraz saçma bir kullanım şeklimi oldu benimki ama . Çünkü 3 cihazıda bağlamayı düşünüyorum.
    Uzaktan kumanda yok malum :)
  • quote:

Maşallah. Çok iyi okumuşsun.

Renkleri canlı olsun diyorsan IPS panel almalısın. Ekranı mat olsun dersen Acer S235HLBbmii veya Dell U2312HM. Parlak olsun istersen de Dell S2340L olabilir.

Bunlar Vatan'da yoktur. İlla ordan almak zorunda değilsin zaten. Eksen, İnventus, Sanalmarketim gibi başka çok iyi firmalar da var. Ben U2312HM'yi sanalmarketim'den almıştım. Siparişimin ertesi günü elimdeydi. İlla Vatan'dan alacağım diye kendini şartlandırma yani. % bilmem kaç indirimi dersen, bir sorun durumunda para iadesi bile yapmıyorlar. Bu firmalar ise öyle bir terbiyesizlik yapmıyorlar.

hocam tavsiyen için çok sağol ama netten alışveriş yapamam yeni sistem hazırladım onu alacağım yanındada hemen monitörü alacağım.
    o yüzden vatanda olabilmesi benim açımdan çok iyi olur nakit alacağımız için.renkleri canlı olması çok iyi olur ama gaming monitörü olsun yeter hocam. renk falan fazla önemli değil aslında. gaming olması önemli işte senin bu dediğin input ms vb.şeylerden pek anlamıyorum fps monitörü oluyor heralde.

• @magellan74
    Konsol kullanmadığım için bilmiyorum bu durumu?

wolfman44
    ViewSonic VX2370smh veya VX2270smh olabilir.
  • quote:

@magellan74
    Konsol kullanmadığım için bilmiyorum bu durumu?

wolfman44
    ViewSonic VX2370smh veya VX2270smh olabilir.

kesin fps monitörü demi hocam bunlar?vatanda 7 ms yazıyor ama gerçek degil sanırım?

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=60220 bu nasıl hocam bu hoşuma gitti bizim buradaki vatan mağasında stokta var gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ammianus Marcellinus -- 10 Eylül 2013; 22:13:58 >

• FPS için uygun IPS monitördü o. Sorduğun S22B350H'yi de alabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.