Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Oyun için iyiler.

Çok açıklayıcı oldu :D

Neyi iyi hacı onu de hele.

Bu arada şu modelde var alternatif olarak.

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/philips-247e3lsu201-236-247e3lsu201-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=65670

Nasıldır buda alınabilirmi?

Zaten 2 sinden birini alacağım.

• sevecen69 kullanıcısına yanıt
    Sorduğun her modele tek tek cevap veremem. İlk sayfadaki Öneri listesinde olmayan bir monitörü araştırmak başlığı altında, öneriler arasında olmayan monitörler hakkında nasıl bilgi edinileceğini detaylıca yazmışım. Benim de burda sorulan sorulara cevap vermeden önce yaptığım ordakinden farklı değil.

Bu konudaki monitör önerileri, oyun için olduğuna göre, tabii ki öneri kriterlerimdeki öncelik oyun performansı olacak. Bunu da yine yazmışım ilk sayfada ama hazırlamak için günlerce uğraştığım konuya yarım saatini verip okumuyorsan, benim yapabileceğim bişey yok. Konuyu okumuş olsan, kafandaki birçok soruya kendiliğinden cevap bulacaksın zaten. Ama sen istiyon ki "Armut pişsin, ağzıma düşsün."
  • Monitöre 350 belki biraz aşarak +-30tl bütçe kaldı sistemde. İlk sayfadakileri inceledim söylediğiniz sitelerden kendi bulduğum monitörlerle de karşılaştırdım ama karar veremedim. Samsung 22b350h ye fiyatı için güzel demişsiniz ama biraz tasarıma da önem veren biri olduğum için çerçeve ince olsun istiyorum daha şık oluyor. Tasarım güzel olanlarında fiyatlar tutmuyo yada VGA oluyo yada tepki süresi fazla oluyo. Input lag testlerini bulamadım çoğunun zaten. Tasarımdan ödün vericeksem de 23" alasım var. Benim istediğim türde bi monitör varmı bu fiyata 21,5 veya 23" istiyorum. Yoksa 22b350h mi almalıyım? Bazı konularda insanların 227E4LHAB/00 önerdiğini gördüm ama bunun da testine ulaşamadım. Bide monitörlerin tuşları dokunmatikmi olmalı yoksa mekanik mi daha sağlıklı uzun ömürlü olur?
  • bende 23" 24" alacaktım 450 tl gibi fiyatım vardı sonradan dedimki o kadar cıkmayayım. s22b350h alayım 339 tl fiyatı var.Güzel bi monitöre benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrock61

bende 23" 24" alacaktım 450 tl gibi fiyatım vardı sonradan dedimki o kadar cıkmayayım. s22b350h alayım 339 tl fiyatı var.Güzel bi monitöre benziyor

Tamamen aynısı gerçekleşti, yoksa belliydi model. Şimsi kararsızım o kadar vermek istemiyorum gerçekten
  • @LastJoker

Bencede s22b350h iyi bi monitörse 330-340 arası alırız herhalde.
    21.5" yeterlidir herhalde.Full HD oyun ve film lerde iyiyse düşünmeden alacam ben.Çünkü eski monitörüm 7 yıllık tüplü ama hala ekrandan sorunum yok kasanın yavaşlığından sorunum :( Bu yüzden monitörü F/P alıp kasaya daha cok yatırım yapmak istiyorum.
    İlk sayfada 21.5" lerde bu monitöre F/P monitörü yazmış @bocekgrafik
  • 273E3LHSB/00 - Asus VK278Q - AOC E2752VQ ile E2795VH
    BUNLAR ARASINDA KALDIM..OKUDUM KAFAMA YATAN BUNLAR..SON ÖNERİLERİ YADA ŞU AL DEDİĞİNİZ VARMI?
    ONLİE BF3 VE OYUN AĞIRLIKLI ARIYORUM..
  • fbsrkc06 kullanıcısına yanıt
    Bence Asus VK278Q.
  • Usta benim sıkıntıya da bi el atarmısın müsaitsen, arada kaynadı gitti, takip ediyorum konuyu iki gündür
  • LastJoker kullanıcısına yanıt
    Atlamış değilim. Seçtiğiniz S22B350H iyi monitör. O sebeple "Yazmış olmak için yazmayayım" diye düşünüp yazmamıştım.
  • Çok teşekkürler dediğim gibi tasarım sıkıntı yaratmıştı bende sadece ama bikaç video izledim çok ta kalın değil çerçeve, kırmızı tonu oluşu güzel zaten
  • LastJoker kullanıcısına yanıt
    Ben kendi sistemimi satmaya karar verdim. Benim monitörü vereyim istersen. Dell U2312HM. İlk sayfada 4 inceleme linki var. IPS panel monitörler arasında Türkiye'de bulunanlar arasında en iyisi şu an.
  • Sıfır düşünüyorum malesef, sağolun yinede
  • Monitör de dahil olmak üzere kendi sistemimi satılığa çıkardım. İlginenenlere duyurulur: ▓ FX8120 ve Sapphire HD7950 Dual-X'li Sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Monitör de dahil olmak üzere kendi sistemimi satılığa çıkardım. İlginenenlere duyurulur: ▓ FX8120 ve Sapphire HD7950 Dual-X'li Sistem

Kolay gelsin,
    Yeni monitörünüz için düşündüğünüz nedir?
  • nesin N kullanıcısına yanıt
    Yerine başka bişey almayacağım.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Hayırdır hocam,
    Bu kadar bilgi, birikimi ve emeği de geride bırakıp sanal ortamdan uzaklaşacak mısınız?
  • nesin N kullanıcısına yanıt
    Bir yere gitmiyorum, burdayım...
  • Asus ya da Samsung marka 22 - 24 inç monitör alacağım. Bütçe en fazla 500 TL. Hangi model en iyisidir arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.