Şimdi Ara

Oyun leptop'u alacağım fakat nasıl kararsızım yardım

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
13
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü >> Oyun leptop'u alacağım fakat nasıl kararsızım yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    BEyler bi el atın

oyuncu bilgisayarı almak istiyorum fakat önem verdiğim 3 şey var 1. kesinlikle fan sistemi acaip iyi bir fan sistemi olucak 9 10 saat soğuk kalsın mümkünse elimdeki bilgisayardan gına geldi fan sistemi ''msi'' olarak iyi görünüyor
    gelelim 2. olaya ram 8 16 ikisinden biri çok fark etmez birde ışıklı klavye olacak :D
    3. önemli olay şekli şemali adam akıllı olsun alt bölümden ışıklandırmalı klavye güzel olabilir :D windows 8 bile olur o kadarı önemli değil

bütçe 3000 4000 arası evet zor bir şey istiyorum ama bir el atın acaip karasızım sanırım msi alacağım
    zaten diğer oyuncu bilgisayarlarını bilmiyorum bile beni bir aydınlatırsanız sevinirim

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam benim bütçem var ama almam çünkü tn panel var gün sonunda sadece oyun oynamayacağız filmde izleyeceğiz renk kalitesi çok önemli bence

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    drowen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: birvarmışbiryokmuş

Hocam benim bütçem var ama almam çünkü tn panel var gün sonunda sadece oyun oynamayacağız filmde izleyeceğiz renk kalitesi çok önemli bence

okadarmı kötü bu dellin ekranı ? abartıyormusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    4 Mesaj

evet aslında iyi gözüküyor fakat iyi bir marka olduğunu düşünmüyorum ama araştıracağım tabii ki
    |
    |
    drowen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

ben de şüpheye düştüm ne yalan söyleyeyim incelemeler de pek kötü yan gösterilmiyor fakat araştırmak lazım
    |
    |

Orijinalden alıntı: drowen

İşlemcisi i7 7700HQ olan Dell 7567'ye baktınız mı? Benim 4.000TL laptop bütçem olsa bundan alırdım.

hocam cd giriş yeri yok maalesef oyuncu leptop'larının çoğunda böyle bir özellik yok fakat ben kullanırken bana lazım ve şuan msi ge62 apache pro gibi duruyo fakat 6000 tl internetten hepsiburada vs. bile 5000 tl sanırım indirimi bekleyeceğim

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

hocam ips paneller tn panellere göre daha iyi daha canlı bir şekilde renkleri gösteriyor film falan izlerken bu büyük fark oluşturur bu video sanırım yeteri kadar açıklayıcı olacaktır

https://www.youtube.com/watch?v=POrWsE8zx2Q&ab_channel=MonsterNotebook

• Binbaşı
    1007 Mesaj

Bu videoya göre tn panelin görüntüsü bana göre daha güzel görünüyor, siyahlar daha iyi, renkler daha doygun. Ancak tn panelde farklı açılardan bakıldığında görüntü soluyor.

Ips panelde farklı açılardan görüntü kaybı olmuyor ancak renkler daha parlak çıkıyor, siyahlar tam siyah değil, koyu griye yakın.

|
    |
    birvarmışbiryokmuş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Laptop satın almadan önce satın alacağınız markanın servisini de iyi araştırın. Dell ve Asus'un servis hizmetini Türkiye şartlarında diğer markalara göre daha iyi buluyorum ben (internetteki kullanıcı yorumlarına, şikayetlere bakabilirsiniz).

|
    |
    NeonRazor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu videoya göre tn panelin görüntüsü bana göre daha güzel görünüyor, siyahlar daha iyi, renkler daha doygun. Ancak tn panelde farklı açılardan bakıldığında görüntü soluyor.

Ips panelde farklı açılardan görüntü kaybı olmuyor ancak renkler daha parlak çıkıyor, siyahlar tam siyah değil, koyu griye yakın.

aslında ips panelde siyahlar daha siyahtır tn de ise griye kaçar siyahlar forumda da konusu vardı bu resimde de görebilirsiniz ips panelde renkler daha canlı ve detay daha fazla

• Yarbay
    3167 Mesaj
    7567 şu anki satılan modeli IPS ekran... Kodu 4B ile başlayan modeli alın...
    |
    |

quote:

aslında ips panelde siyahlar daha siyahtır tn de ise griye kaçar siyahlar forumda da konusu vardı bu resimde de görebilirsiniz ips panelde renkler daha canlı ve detay daha fazla

ips panel siyahi iyi gösteremez en iyi gösteren va paneldir.
    paneller hakkında bilgi isteyen içinhttp://www.tftcentral.co.uk/articles/panel_technologies.htm
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.