Şimdi Ara

Oyun laptop için Mosue önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba oyun PC aldım onerebilceyiniz kullanışlı hem FPS pub g de oyunlarında hemde normal işlerde kullabilcegim ergonomik kullanışlı mouse önerileri alabilir miyim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bloody ZL5A kullanıyorum dizüstü bilgisayarımda onu öneririm.10 ay oldu alalı sapasağlam hiç bir sıkıntısı yok.Çok seri bir mouse.Pubg lite oynuyorum yarı yolda bırakmadı hiç.Fiyat bazında en iyisi diyebilirim.Makro ayarları vs. de kullanabiliyorsun.Farklı işlevler atayabiliyorsun tuşlara.Bloody'nin sitesinde programını indirebilirsin.Uzun süre dayanır diye tahmin ediyorum şuana kadar kullanımımı göz önüne aldığımda.
  • atakann98 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorum için fakat Laptop kullanicam kablo sorun olur mu birde yandaki tuşlara oyun oynarken elim değer mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim.Ben de laptopta kullanıyorum mouse u.Yandaki tuşlar almadan önce ben de acaba sorun olur mu diye düşünmüştüm fakat hiç sorun olmadı aksine işimi çok kolaylaştırdı.Bahsettiğin kısma bir kavis verilmiş,parmağın o kısma oturuyor ve hiç bir sıkıntı yaratmıyor veya yormuyor.Kablo konusuna gelirsek ben kablosuz mouse'tan bu mouse'a geçtim.Oyun için kablolu mouse daha iyi kesinlikle.Ve benim laptopun usb girişleri solda olmasına rağmen bi sıkıntı yaşamadan kullanıyorum 10 aydır.Kablosu örgülü ve dayanıklı.Kablosu uzun ve sarmak için ayakkabı cırt cırtına benzer bir aparatı var fazlasını sarabiliyorsun.Genelde oyun oynadığım için tercih ettim bu mouse'u.Eğer oyun için bir mouse arıyorsan hiç düşünme al derim.Fakat günlük işler veya ofis falan için arıyorsan alma çünkü bu işler için daha ucuza daha basit mouselardan bakabilirsin.Fiyat olarak pahalı gelebilir bu.Pubg için özellikle baya iyi diyebilirim.Youtube'da bloody mouse makro diye aratırsan görebilirsin.Oyun içi geri tepmeyi azaltabiliyorsun vs.Kısacası bu fiyatlara çıkabilirsen en iyisi budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.