Şimdi Ara

Oyun Laptop...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bilgisayarlar hakkında pek fazla bilgim yok ekran kartı olsun SSD olsun ( o şeyi doğru yazdığımdan bile emin değilim :D ). Ama oyun oynamayı çok seviyorum. Oyun Laptop'u arıyorum masaüstü benim için değil yani sevmiyorum 35 parçalı kablolar vs. Bana içinizden 3000 TL civarı (geçmesin lütfen) bir oyun bilgisayarı önerebilecek olan var mı? Belli başlı markalar varmış ama en iyi performans alabileceğim Ultrada 60 50 FPS civarı oynayabileceğim laptoplar var mı ? En kısa zamanda cevap bekliyorum sizden şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megane Boy -- 11 Haziran 2014; 15:27:56 >

• arkadaşlar hadi bekliyorum hala cevap
  • 7000den aşağı laptoplarda ultrada oyun oynayamazsın.Heleki 50-60fps diyorsun laptopta imkansız.Kasa toplayalım sana o fiyata vatandan toplayıp veriyorlar ayrıca kabloları gizleyebileceğin bölmelere sahip kasalar var.Şöyle bir sistem önereyim:

Msi z97 gaming 5

İ5-4690k

Asus gtx770 4gb

Corsair 400r

Gskill 2x4 1600mhz ram

Seidon120v

Samsung evo 120gb ssd

Seagate 7200rpm 1tb disk

Monitör olarak çok bilgim yok bocekgrafik adlı arkadaşa danışmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simplyfor -- 11 Haziran 2014; 20:10:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem önerdiğin için teşekkür ederim hemen parçalara bakıyorum....
  • lenovo y510p yi önerebilirim çift ekran kartı var fiyat vatanda 2.500 civarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.