Şimdi Ara

oyun konsollarına salgın vergisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • zaten 3000 tl idiler şimdi 4000 olurlar ps5 5000 e girer yaşasın retro

https://www.haberturk.com/oyun-konsoluna-yuzde-50-ek-vergi-haberler-2650420-teknoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 19 Nisan 2020; 19:34:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu hiç iyi bir şey değil ama. İyi valla, olmadı mı, yüklen vergiye. Bunun sonu yok. Yarın bir gün cart vergisi, curt vergisi de gelir.

Retroyu severiz ama bu, güncel konsolları öldürelim anlamına de gelmemeli :) Şahsen, bir ps4 pro almayı ben de düşünüyordum. Ama bu gidişle zor. Şimdiki güncel konsolları 10 sene sonra oynamak bana hiç koymaz. Lakin şimdiki sisteme vergi vermeye hiç mi hiç niyetim yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vere vere kalmadı kalmadızaten ne verirsen ver hani bunun vergisi diyorlar.evde kal deniyor kalıyoruz evde oyun oynar bunlar alın size kolonya kullanır bunlar alın size nefes alır bunlar alın size...4000 liraya oyun konsolu mu olur oyun dediğin iki tık tık yaparsın biter 600 tl ye oyun mu olur..korsanlar mı korsan yoksa orjinalciler mi korsan...hoba

100 tl ye tam set ps1 veriyoruz ilana küfrediyor allaaan zıpırları bir de... yerim sizi ben..o aldığın tek oyuna 6 tane ps1 alırsın oyunsa oyun binlerce.hoba

referansı 200 e varmış adamdan şüphe edip küfredip 3 referanslı adamdan ucuza kapatırsan o adamda sana kapatır....görürsün...sağlam mal satmak çok zor şüpheleniyorlar çok zekiler ya aynştaynlar.....almayın abicim 5000tl ye ps5 al bak kasım a az kaldı virüs mirüs belki sarkar biraz..
    daha 1.5 sene önce bim de 999tl ye ps4 slim vardı oha demiştik 4000 ne la
    .virüsten önce xbox one s ler ikinci el de 700tl ye kadar düşmüştü şimdi fırsatçılar 2000 den düşmüyor virüs geçsin o bollukta kime kaça verirseniz alır allah bilir artık bak saat 5 oldu.

bana koymaz ben retrocuyum gamecube zevk veriyor bene.

hobabirdir bir mi oynasak.

5 e 5 kala 5000 e bir 4

dantelli ps4 3500

fırsat salgın fırsatı şişirin gayri.

OYUN KONSOLLARİNİ DEGERİNDEN FAZLAYA ALİP FİRSATCİLARİ SEVİNDİRMEYİN SİZ ALDİKCA FİYATLAR HİC DUSMEYECEKTİR..UYANİK OLUNUZ.DEGERLERİ NEYSE O.

PS2 100 İSE PS4 4000 BU NE FARKTİR OYUN OYUNDUR BEYLER ONEMLİ OLAN GRAFİK DEGİL OYNANABİLİRLİKTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 25 Nisan 2020; 3:0:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.