Şimdi Ara

Oyun Kasası Toplama Yardım ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütçeyi zorlamıyorsa 6870 alın eğer nakit sıkıntısı varsa işlemciyi X6 yada i5 yerine x4965 yada 955 alıp ekran kartını 6870 alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn555

bütçeyi zorlamıyorsa 6870 alın eğer nakit sıkıntısı varsa işlemciyi X6 yada i5 yerine x4965 yada 955 alıp ekran kartını 6870 alın

Katılıyorum. I5 almazsan iyi bir tasarruf olur, artan parayla çok çok iyi bir ekran kartı alırsın.
    Dediğim gibi 6870 alman daha iyi olur. MSI iyi sogutucular üretiyor.
    I5 2500k + Hd6870 e bütçen el veriyorsa bunları al.
    Veya amd işlemci + 6870 veya biraz daha iyisi.
  • beyler bende sistem yapıcam ve düşündügüm ekran kartı hd6870 di bunun yerine GTX 460 alsam daha mı iyi olur yoksa hd6870 daha mı iyi ?
  • Beyler aklıma birşey takıldı diyelim kasa topluyacagız ve bütün parçaları tek magaza VATAN dan alıcaz acaba ordan alırken parçları takarlar mı yoksa kendımız mı takıcaz hiç işlemci monte etmedimde :)
  • kasa topladığın zaman yoğunluğa göre 2-3 için içinde sana kasanı toplayıp çalışır şekilde teslim ederler sende eline geçince işletim sistemini kurup kullanırsın
  • PSU SORUN YARATABILIR EN AZ 600 WATT DERIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: f3v0123

kasa topladığın zaman yoğunluğa göre 2-3 için içinde sana kasanı toplayıp çalışır şekilde teslim ederler sende eline geçince işletim sistemini kurup kullanırsın

eyvallah bilader ya bide montaj için ayrı ücret ödüyormuyuz bilgisayarcılara soruyorum da çıkardıgım fiyattan 100tl felan pahalı sölüyorlar montaj fiyatı felan diyorlar ben yapıcam da montajı ufak bi hatada işlemciden olmak istemıyorum .D
  • yok hocam sıkıntı yok vatan kazıkçı bilgisayarcılara benzemez onlar toplar sıkıntı yok seç parçalarını al montajını onlar yapsın sonra git bilgisayarını al eve götür kur işletim sistemini
  • quote:

yok hocam sıkıntı yok vatan kazıkçı bilgisayarcılara benzemez onlar toplar sıkıntı yok seç parçalarını al montajını onlar yapsın sonra git bilgisayarını al eve götür kur işletim sistemini

eyvallah hocam sagolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masteyen

quote:

yok hocam sıkıntı yok vatan kazıkçı bilgisayarcılara benzemez onlar toplar sıkıntı yok seç parçalarını al montajını onlar yapsın sonra git bilgisayarını al eve götür kur işletim sistemini

eyvallah hocam sagolasın.

rica ederim usta sıkıntı yok
  • Sistem toplama için en iyi bilgisayar firması inventus'tur. Vatan'ın geçmişi müşteri ilişkileri konusunda pekte parlak değil. Inventus topladığınız sistemi 3 gün çalışır durumda test ediyor bir sıkıntı yoksa gönnderiyorlar ve müşteri ilişkileri konusunda rakipsiz bir firma.
    Sistem içinse bütçe için bir şey diyemem ama, Şu an için en iyi fiyat/performansa sahip işlemci i5 2500k. Bütçe varsa i7 2600k, yoksa intele para tuzağı demek doğru değil çünkü son senelerde AMD'yi geçtiler bu konuda.
    Kasa içinde mutlaka soğutması iyi bir kasa alın. Psu'yu sıfır alıp kasayı 2. el alabilirsiniz önemli olan kaliteli olması.
  • Eğer almadıysan şunları tavsiye ediyorum

İŞLEMCİ : AMD Phenom II X4 960 3.0GHz 8MB Quad-Core AM3 Cpu

ANAKART : Gigabyte GA-990XA-UD3 AMD 990FX AM3+ DDR3 USB3 SATA3

EKRAN K : SAPPHIRE Radeon HD6950 Dual Fan 2GB GDDR5 256Bit

RAM : CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT (BULAMAZSAN TEK MODÜL 2 TANE AL AYNI RENK SLOTLARA TAKARSIN)

HDD : SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 32MB CACHE 7200RPM

DVD WR : ASUS DRW-24B3ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD

KASA : Dark Orion Kırmızı Led Fanlı USB 3.0 ve eSATA Destekli Oyuncu Kasası
    http://www.teknobiyotik.com/dark-orion-kirmizi-led-fanli-usb-3-0-ve-esata-destekli-oyuncu-kasasi.html

PSU : Aerocool Strike X 600W 80+ Plus Bronz Güç Kaynağı
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/aerocool-strike-x-600w-80-plus-bronz-guc-kaynagi.html

İYİ GÜNLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anarki24 -- 21 Ocak 2012; 14:28:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

oyun için amd-intel işlemci rekabetinden daha önemli olanı ekran kartı seçimidir,uygun fiyatlı işlemci + güzel bir ekran kartı formül budur.

Doğru söze nedenir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekn@__

quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

oyun için amd-intel işlemci rekabetinden daha önemli olanı ekran kartı seçimidir,uygun fiyatlı işlemci + güzel bir ekran kartı formül budur.

Doğru söze nedenir..

Doğru söz
    ayrıyetten doğru formül
  • İşlemcinizi Phenom II x4 965-970-975-980 olarak seçip ekran kartı olarak da Sapphire HD6950 2Gb modelini tercih ederseniz daha iyi verim alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 21 Ocak 2012; 17:53:42 >
  • işlemci 960 T almaya bak kardeşim ..
  • quote:

aynı şeyi internetten alınca yapıyorlar mı?
  • Sizce olabilir mi ?

ASUS M5A99X EVO AMD 990X/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

ASUS HD6850 GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI

AMD FX X6 6100 SOKET AM3+ 3.3GHZ 14MB CACHE 32NM İŞLEMCI

COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER PENCERELİ SİYAH KASA

SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 32MB CACHE 7200RPM HARDDISK

2 ADET GSKILL 4GB RIPJAWS 1600MHZ DDR3 CL9 1.5V TEK MODÜL RAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarki24

quote:

hiç internetten alışveriş yapmadım hocam hep gittim gözümle görerek dokunarak aldım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anarki24

quote:

hiç internetten alışveriş yapmadım hocam hep gittim gözümle görerek dokunarak aldım

bendede öyle bi huy var gidecem gözümle görecem bakacam kontrol edıcem öyle alıcam başka türlü olmuyor :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.