Şimdi Ara

Oyun Kasası Toplama Yardım ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kartı seçimlerinde Nvidia chipsetli olanlara bakmadım. Nedeni, bir arkadaş Amd toplayacaksan Ati olsun o daha uyumlu demişti. Nvidia ekran kartı Amd işlemcide kendini göstermez mi? Sizce hangisi daha iyi olur ?
  • Güzel kardeşim çok paran varsa Intel al ancak AMD nın ufak bir performans daha düşüktür Intel den ancak AMD gerçekten kullanıcı ( bütçe ) dostudur. Eger bütçe kısıtlıysa AMD derim ancak bütçe saglamsa Intel al ekran kartıda tabiki en büyük etkenlerden birisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreforum57

Merhaba hasan kardeş. i7 yerine i5 tercih etmelisin yoksa paran çöpe gider.

• MSI 970A-G45 AMD 970/SB950 DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART 201 TL Daha iyi olur diye düşünüyorum

ayrıca seçtiğin kasa 298 TL onun yerine önerilerim;
    COOLER MASTER RC 690 II 80PLUS GX 650W MIDT ATX SİYAH KASA kasada 80 plus GX power var daha iyi 302 TL yada
    COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MIDT ATX SİYAH KASA Alıcaksın zaten çok iyi bir kasa her yönden

tabiki son taktir sizin.
  • Ben Bu Fiyatlara Oyun Kasası Toplamak İstiyorum Forumu Araştırırken Senin Konunu Buldum. Şuan Takipçinim. Sistemi Tam Oturttuğunda Bende Aynısından Alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HusnuKeles

MSI 970A-G45 AMD 970/SB950 DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART 201 TL Daha iyi olur diye düşünüyorum

ayrıca seçtiğin kasa 298 TL onun yerine önerilerim;
    COOLER MASTER RC 690 II 80PLUS GX 650W MIDT ATX SİYAH KASA kasada 80 plus GX power var daha iyi 302 TL yada
    COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MIDT ATX SİYAH KASA Alıcaksın zaten çok iyi bir kasa her yönden

tabiki son taktir sizin.

Kasa fikrinize katılıyorum. Anakart'ı MSİ tercih etmenizin nedeni nedir ? Önerileriniz için de teşekkür ederim.
  • Askeri Sınıf Bileşenler ,Kolay Overclocking, sağlam malzeme ,uzun ömür ,uygun fiyat
  • quote:

Askeri Sınıf Bileşenler ,Kolay Overclocking, sağlam malzeme ,uzun ömür ,uygun fiyat

bencede kullanışlıdır tavsiye ederim
  • quote:

Askeri Sınıf Bileşenler ,Kolay Overclocking, sağlam malzeme ,uzun ömür ,uygun fiyat

Teşekkürler. Bunu da Dikkate Alıyorum. Son Olarak Sistemim Şöyle Oluyor ;

* AMD PHENOM II X6 1100T BLACK EDITION 3.3GHZ TURBO CORE 9MB CACHE İŞLEMCI

* MSI 970A-G45 AMD 970/SB950 DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

* COOLER MASTER RC 690 II 80PLUS GX 650W MIDT ATX SİYAH KASA

* MSI HD6850 CYCLONE POWER EDITION/OC GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI

* GSKILL 8GB (2X4GB) SNIPER DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM

* SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 32MB CACHE 7200RPM HARDDISK

* LG 22X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI

Son Hali Budur. Bunun Üzerine Başka Bir Tavsiyeniz Varsa Onu da Değerlendireceğim...

• Harddıskin varsa eger şu anda hdd alma derim eger varsa idareten bi süre kullan fiyatlar normale dönünce alırsın bütçeye fayda olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: masteyen

Harddıskin varsa eger şu anda hdd alma derim eger varsa idareten bi süre kullan fiyatlar normale dönünce alırsın bütçeye fayda olur :D

Önerinizi dikkate alacağım. Sistemi genel olarak değerlendirdiğinizde bir eksik görebiliyor musunuz?
  • toladığın sistemin son hali %25 indirimle bile rahatlıkla 1400 tl yi aşar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekol666

toladığın sistemin son hali %25 indirimle bile rahatlıkla 1400 tl yi aşar

Sistemin son halinin 1400 TL'yi aştığını ben de biliyorum. 1400 TL derken ilk topladığım sistemden bahsediyordum. Bu yeni sistem, 1600 TL civarlarında. Almışken biraz daha güçlü bir şey olsun diye topladım bu sistemi.
  • bence iyi bir amd sistem olmuş
  • Ekran kartı zayıf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanpasali

Arkadaşlar altta yazdığım gibi bir oyun kasası toplamayı düşünüyorum. Bu konular hakkında da biraz bilgim var. Sizlerin de görüşlerini almak istiyorum. Fiyat olarak çok yüksek istemiyorum. 1300 - 1400 tl civarında olabilir.

* Sizce bu özellikte bir kasa iyi midir ?

* Ya da sizin önerileriniz nelerdir ?

* Overclock'lu işlemci, anakart, ekran kartı ne anlama gelmektedir?

TOPLAMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM KASA ;

* COOLER MASTER ELITE RC-430 500W MIDT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

* AMD PHENOM II X6 1100T BLACK EDITION 3.3GHZ TURBO CORE 9MB CACHE İŞLEMCI

* ASUS M5A87 AMD 870/SB850 AM3+ DDR3 2000MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART

* XFX HD6850 BLACK EDITION (O.C.) GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI

* CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM

* WD 3.5" 500GB CAVIAR BLUE 16MB CACHE SATA 3.0 7200RPM HARDDISK

* PIONEER DVR-S19LBK 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI SİYAH

hocam isterseniz konuya bir göz atınhttp://forum.donanimhaber.com/m_56619750/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56619750

• quote:

Orijinalden alıntı: emreforum57

Ekran kartı zayıf.

Siz hangi ekran kartını öneriyorsunuz ?
  • bütçe varsa ben hd6870 öneririm ancak eger bütçe kısıtlıysa bu sistem bence işini görür
  • quote:

bütçe varsa ben hd6870 öneririm ancak eger bütçe kısıtlıysa bu sistem bence işini görür

Şu Ekran Kartı Daha İyi O Zaman ...

SAPPHIRE HD6870 GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanpasali

quote:

bütçe varsa ben hd6870 öneririm ancak eger bütçe kısıtlıysa bu sistem bence işini görür

Şu Ekran Kartı Daha İyi O Zaman ...

SAPPHIRE HD6870 GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI

elbette hd6870 hd6850den daha iyi, alabilme imkanın varsa bunu al.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.