Şimdi Ara

Oyun için Android Tablet önerisi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Performansı yüksek, oyun oynarken donma kasma yapmayan tablet arıyorum arkadaşlar, önerebileceğiniz bir marka, model var m?

• bende bakıyorum bir tane. en uygun bu görünüyor. sepette 523 liraya düşüyor ancak 14tl kargo ücreti var. 75tl hediye çeki veriyormuş birde 2-6 kasım tarihleri arasında.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-e-t560-8gb-9-7-tablet-p-BD601536-B?magaza=Hepsiburada

edit: ben siparişi verdim bugün gece veya gündüz teslimatla kargo ücreti ücretsiz. 75tl hediye çeki 300 lira ve üzeri alışverişlerde geçerli olacakmış(2-6 kasım) işe yarar. 25tl worldpuan ve 9 taksit seçeneği var. 420 lira gibi bir rakama geldi bana ve 9 taksit bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 14 Eylül 2016; 18:00:51 >

• Teşekkürler hocam, ürününüz gelmiştir sanırım, memnun musunuz?
  • dün gelmiş ancak evde değildim geri gitmiş. bugün bekliyorum bakalım gelirse izlenimlerimi yazarım.
  • kargo geldi, fiyatına göre iyi cihaz. 2 amperlik şarj cihazıyla geldi o da güzel. yanlız tabletlerde retina ekran neden kullandıklarını şimdi daha iyi anladım. ekran büyük çözünürlük 1280-720p olduğu için pikseller belli oluyor. onun dışında alınır cihaz. diğer türlü 1000tl'leri gözden çıkarmak gerekiyor.
  • Teşekkürler hocam, size hayırlı olsun, ben de 2 hafta içinde sipariş vermeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.