Şimdi Ara

-->>>Oyun hesabı alırken bir kez daha düşünün !!! (hesap hırsızlığı hk) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
45.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Yalova İlan Türü #Satılık
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isim vermeyecegim ancak forumdan bir YUZBASI bunu bana yapti. mesajlarima ya kacamak cevaplar veriyor ya da hic vermiyor. oyle referans zart zurt hicbiri umrumda degil artik, hesap almaya tovbe.
  • Bu aralar da bazı sitelerden 2-3 dolara çalıntı hesap alıp burada 70-80 liraya okutanlar türedi.
  • Bu tür alışverişleri gerçekleştirebileceğimiz cüz-i bir komisyonla hizmet veren aracı siteye ihtiyacımız olduğu kanaatindeyim.
  • Bu dolandırıcılar sahibinden sitesinde dolu herhangi bir hukuki işlem yapamıyorsunuz dolandırıldığınızla kalıyorsunuz ne alın ne satın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • binbaşı referansları bol olan üyeden FIFA 17 hesabı satın almıştım. bir ay geçmeden hesap elimden alındı. EA bu konuda yardımcı olmuyor. sakın hesap almayın hakkım da haram zıkkım olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi born2xlr8 -- 16 Ağustos 2017; 12:7:21 >
  • .
  • karsi tarafın ne kadar güvenilir olduğu ile alakalı. Eğerr refsiz üyeden alışveriş yaparsanız dolandırma riskiniz daha yüksek. Daha önce 300 oyunlu steam hesabı sattım şuan hala arkadaş listemde ve sıkıntısız hesabı kullanıyor.

Bu konu dürüst satış yapan insanları da zan altında bırakıyor ama kime diyorum ki... çocukların kafası böyle şeylere çalışmıyor maalesef.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 17 Ağustos 2017; 12:35:36 >
  • 9 ay kadar önce forumdan bir arkadaştan satın aldığım hesap az bir zaman önce hacklenmiş.

Artık hackleyen mi, yoksa satış mağduru biri midir bilmem ancak ismi Kemal S. Telefon numarasının sonu 0778.

Olay Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığında. Ben hesabımı aldım. Bu işin arkasındaki kim o düşünsün.

Ben aldığım arkadaşa güveniyorum kaldı ki ederinde satmıştı hesabı. Ancak yine de ucuz mucuz diyip bu işlere bulaşıp forumdan ederinin altında hesap satın almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greatwall -- 20 Ağustos 2017; 1:29:14 >
  • hesap almak yerine gift olarak alsak oyunları bizim için bir problem olur mu peki sonradan ?
  • Hasannsan H kullanıcısına yanıt
    Güvenilmeyen kaynaktan giftlerde de sorun çıkabiliyor. Direk kendiniz alıcaksanız şayet onda tabii sorun olmaz. Ama g2a gibi sitelerden alacaksanız mutlaka protection opsiyonu ile alınız.Birde steamde sık sık indirim oluyor onları takip ediniz. Peşin paranız yoksa gittigidiyor gibi yerlerden taksitle cüzdan kodu alıp steame ekleyebilir oyunu taksitle almış olursunuz.Ayrıca steamde gift sisteminde şu şekilde değişimler oldu :

https://leadergamer.com.tr/2017/05/04/steam-hediye-gonderme-sistemi/
  • + güzel bilgiler
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    2-3 dolara nerden hesap alınıyo hocam varda bizmi bilmiyoz
  • bu aksam basima geldi Su an baktim mail adresi silinmis nasil oldugunu anlamadim mailin sifresini vs degismistim nasil aldi anlamadim pubg almistim daha yeni

2 cisiyse dun 2 ci bir pubg hesabi aldim yegenime oynasin hediye olarak adam satti cs goda aldim hesaba 2 dakka gecmedi Hesap direk degisti bu bana tecrube oldu Bir daha bu islere girmeyecegim bi tanesi 3 gun musade et haledecegim dedi oburu daha

cevap vermedi normalde 1 kere hesap almis hic sorun yasamamistim Kendisininde haberi yok durust bir satici ama ne bileyim bu gibi sorunlar hep banami denk geliyor onuda cozemedim

olayin ilginc yani 2 aya yakindir bu hesabi kullaniordum ve silinirken bana mesaj gelmedi acaba direk bu sekilde silinebiliyormu zaten onemsizdi artik vac veblack squaddan ban yemisti ama pubg oynuordum bakalim cocuk ne yacaak umarim sorun

cikmaz

-->>>Oyun hesabı alırken bir kez daha düşünün !!! (hesap hırsızlığı hk)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Güzel bilgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phunk

bf4 origin hesabı almayı dusundugum su gunlerde :/
    SAKIN ORİGİN HESAP SAKIN. First created mail dedikleri şey var adam ilk açılan maille geri alır hesabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkezisyan

2-3 dolara nerden hesap alınıyo hocam varda bizmi bilmiyoz
    evet bilmiyosun. Plati.ru
  • Dolandırılmak adamın gerçekten canını sıkıyor.

• Bence konunun aslı "Oyun hesabı alırken bir kez daha düşünün !!!" yerine, "oyun hesabı almayın" olarak değiştirilmeli.
    Buradan üyelik tarihine ve reflerine aldanarak orta halli bir hesap aldım ve arkadaş 40 gün sonra hesabını geri aldı. Eski maili üzerinize almanız bir şey değiştirmiyor, satıcının elinde key dekont vs gibi bir bilgi varsa hesabını geri alması için yetip artıyor bile.O yüzden kendi hesabınıza yatırım yapmak en güzeli.
  • Psn hesabı almak hele hele hiç mantıklı değil adamın 150 tane msj ı var 50 tane referans sistemi mi olur kaç yıldır forumdayım sadece sattığım ürünlere referans istedim almayın aldırtmayın abicim ürünler her ay indirime giriyor takip edin aynı paraya geliyor.

• oyunfor nasıl sizce
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.