Şimdi Ara

Oyun gündemi 2si1: Playstation etkinliği istenileni verdi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
42
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2si1'in bu bölümünde geçtiğimiz haftalarda tahmin ettiğimiz Apple VR fiyatı gerçek oluyor, Dyson'ın yeni robot süpürgesini değerlendiriyor, bekleneni vermeyen PS Showcase'i konuşuyoruz. 

İşte videomuz:

• Playstation Showcase kesinlikle bekleneni vermedi. Adı üstünde Playstation Showcase, bu ismi duyup ta PS5'e özel bir şeylerin gösterileceği beklentisine girmeyen kişinin oyun dünyasını yakından takip ettiğini düşünmüyorum. Summer Game Fest değil ki bu koskoca, güçlü bileşenleri olan PS5'in etkinliğinde duyurulsun, bu tür oyunlar Tweet atılarak duyurulup geçilebilirdi. Hep oyunların sonunda "coming to PS5" ibaresi vardı bu da daha önce çıkmış bir oyunun şuanda PS5'e geldiği anlamına geliyor. Cat Quest mobil oyununun veya yıllar önce çıkmış Teardown oyununun PS Showcase'de ne işi var? Yanlış anlaşılmasın duyurulan oyunlar kötü demiyorum Playstation Showcase adı altında gösterilmesinin saçmalığından bahsediyorum. Spider-Man 2 dışında bu başlığın karşılığını veren hiç bir oyun olmadı. MGS 3 Remake, Alan Wake 2, Dragon's Dogma 2, RE4 Remake VR ve Phantom Blade gibi oyunlar görmek ilgi çekiciydi, bu oyunları Summer Game Fest gibi etkinlikte görseydim hiç bir sorun olmayacaktı. Buradaki sorun tamamıyla oyuncuların beklentileri ve Sony'nin bu beklentilere karşılık veremediği gibi bir de oyun dünyasını yakından takip etmeyen oyuncuları "coming to PS5" vb. kelimelerle sanki PS5 dışında başka bir yerde yok algısı oluşturmaya çalışması rahatsız etti. (Bir yandan bu oyunların Xbox'a da gelip bunları Tweet ile duyurması komikliği)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gayet kötüydü. 2 yıl sonra showcase adı altında Spiderman 2 State of play yapmışlar...

Pcye oyun duyurusu isterdik ama... Öyle Twitter'dan güce durmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.