Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.823
Cevap
118
Favori
228.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

Özür dileyerek yazıyorum
    O ne biçim Flash figürüdür. İğrenç diyeceğim ama para verilmiş alınmış dilim varmadı
    Çakma desem çakma gibi bile değil

Güle Güle..
  • Güzel ce'ler çıkıyor ama para yok.
  • edrarc kullanıcısına yanıt
    Watch Dogs hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmosferikmotor

Merhaba

Özür dileyerek yazıyorum
    O ne biçim Flash figürüdür. İğrenç diyeceğim ama para verilmiş alınmış dilim varmadı
    Çakma desem çakma gibi bile değil

Güle Güle..
    iğrençlik kısmı neresinde hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doruktr

iğrençlik kısmı neresinde hocam.

Alıntıları Göster
    markası ne
  • Ya bence iğrenç figür yoktur arkadaşlar ucuz figür vardır, yani her figür herkesin beğeneceği yada beğenmeyeceği anlamına gelmez bence. Her figür sideshow olacak diye bi kaide yok, haa sideshow un her figürüde muazzam olacak diye bi kaide de yok. Nice sideshow lar var ki berbat ötesi ve israfdan öteye gidemeyen bi işciliği var. Şimdi şu flash figürü kime göre neye göre kötü?? İnsanlar bütçesinin yettiği kadarıyla aldığı her figür o kişinin en beğendiği en hoşuna giden figürüdür, bence buna iğrenç demek biraz haksızlık olur. Haa bana sorarsanız ben de almam o figürü evet ama alanlara ve bütçesi ona yetip beğenerek alanlara da saygım sonsuz. Bu hobide hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Zevk ve renk mantığı devreye girdiği için biraz daha hassas olmakta fayda var. Ona bakarsak eğer bizler bu ülkede zaten bu işi yaparak amerikadaki vatandaşa göre son derece zavallıyız ve yeri geldiğinde mecburen “iğrenç” tabiriyle figürleri alıyoruz. Önemli olan ruhunuzu öldürmeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 13 Haziran 2019; 10:26:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• koleksiyonerlikte sınır yoktur bürçe vardır. o yüzden iğrenç falan denmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

markası ne

Alıntıları Göster
    markasız ürün
  • bu kadar marka takıntısı olmamak lazım. Elimde 6 vitrin 2 dolap toplamda 160 a yakın 1/6 ölçekli yani 28 - 32 cm arası markalı markasız heykel Custom toplama figürler var. bazılarını kıyafetin bile ben dikiyorum uğraşıyorumn aksesuar topluyorum ordan burdan.15-20 cm lik ürünler değil bunlar bu ölçekte flash ın alternatifi sadece hot toys flash onun dışında 30 cm lik oyuncak flash lar ile de karıştırmamak lazım size iğrenç gözüksede ne bacak arasında nede kollarında eklemleri gözükmüyorç yani alternatifi yok (parası olana hot toys flash) 1/6 30 cm )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruktr -- 13 Haziran 2019; 11:53:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doruktr

bu kadar marka takıntısı olmamak lazım. Elimde 6 vitrin 2 dolap toplamda 160 a yakın 1/6 ölçekli yani 28 - 32 cm arası markalı markasız heykel Custom toplama figürler var. bazılarını kıyafetin bile ben dikiyorum uğraşıyorumn aksesuar topluyorum ordan burdan.15-20 cm lik ürünler değil bunlar bu ölçekte flash ın alternatifi sadece hot toys flash onun dışında 30 cm lik oyuncak flash lar ile de karıştırmamak lazım size iğrenç gözüksede ne bacak arasında nede kollarında eklemleri gözükmüyorç yani alternatifi yok (parası olana hot toys flash) 1/6 30 cm )
    bende hot toys topluyorum baya var 100 tane falan
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Hottoys 100 tane felan??? hani şu tanesi 2000 2500 lira olanlardan ?? Helal ben daha ilk hottoys umu şuanda yeni almış bulunmaktayım, kargoda geliyor. Matrix Neo

• quote:

Orijinalden alıntı: edrarc

Hottoys 100 tane felan??? hani şu tanesi 2000 2500 lira olanlardan ?? Helal ben daha ilk hottoys umu şuanda yeni almış bulunmaktayım, kargoda geliyor. Matrix Neo
    Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

bana da yeni bu 3 ü geldi:)

• Starwars dan obivan ve anakini alıcam bide sonra. Bu arada dr strange de harikadır, pozlamaları ve gerçekçiliği çok iyi

• quote:

Starwars dan obivan ve anakini alıcam bide sonra. Bu arada dr strange de harikadır, pozlamaları ve gerçekçiliği çok iyi
    ikiside var:)bende neo yu alacagım
  • hazır köyde çiftlikdeyim, adreside orası gösterdim ilk hottoys um gelmiş hadi hayırlısı

Detayli fotograflari bekliyoruz hocam

• whatthehellwasthat kullanıcısına yanıt
    Belirtmeyi unutmuşum, henüz açmicam modumun biraz yükselmesini beklemem lazım, öyle başka hottoys daha var almak istediğim şuanda onu düşünüyorum hesap yapmam lazım kafam dolu o yüzden şimdilik dursun kutuda, bide camekan detolf almam lazım, 1 toz bile tahammül edemem

Tamam ben yine de bekleyecegim. Hangi hottoys almak istedigin?

• quote:

Belirtmeyi unutmuşum, henüz açmicam modumun biraz yükselmesini beklemem lazım, öyle başka hottoys daha var almak istediğim şuanda onu düşünüyorum hesap yapmam lazım kafam dolu o yüzden şimdilik dursun kutuda, bide camekan detolf almam lazım, 1 toz bile tahammül edemem
    bende 33 tane açılmamış hot toys var şu anda:)
  • whatthehellwasthat kullanıcısına yanıt
    Anakin alıcam ama dark olanı değil o daha pahalı ve şahsen ben beğenmedim, tercih etmiyorum diyelim. Ama güzel tabiki o ayrı. Bide obivan alıcam ama o da temmuz da çıkıyo piyasaya.

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.