Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.823
Cevap
118
Favori
228.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu dark souls versiyonu türkiyede satılacak mı acaba?
  • Kaplumbağalar dioramamı bitirdim. Sırada bebek Turtlar için güzel bir diorama var.

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• yeni ürünler

hot toys

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 26 Ocak 2019; 10:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just GMGOW

Kaplumbağalar dioramamı bitirdim. Sırada bebek Turtlar için güzel bir diorama var.

dostum harika görünüyorlar.mükemmel nerden aldın bende almak istiyorum gümrükte sorun çıkıyor mu?
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Kaplumbağları mı soruyorsun dioramayı mı?

Dioramayı diyorsan onu kendim yaptım. Kaplumbağları BigBadToyStore'dan aldım. Gümrükte herhangi bir sorun yaşamadım. Gümrük ücretini direk dağıtıma gelen kişiye verdim.

https://www.bigbadtoystore.com/Search?HideInStock=false&HidePreorder=false&HideSoldOut=false&InventoryStatus=i%2Cp%2Cso&Company=11&PageSize=20&SortOrder=BestSelling&Brand=2431

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 26 Ocak 2019; 10:55:37 >
  • quote:

Kaplumbağları mı soruyorsun dioramayı mı?

Dioramayı diyorsan onu kendim yaptım. Kaplumbağları BigBadToyStore'dan aldım. Gümrükte herhangi bir sorun yaşamadım. Gümrük ücretini direk dağıtıma gelen kişiye verdim.

https://www.bigbadtoystore.com/Search?HideInStock=false&HidePreorder=false&HideSoldOut=false&InventoryStatus=i%2Cp%2Cso&Company=11&PageSize=20&SortOrder=BestSelling&Brand=2431
    kaplumbağaları diyorum:)

bende ordan alacağım sanırım kaç günde geliyorlar bide gümrük ne kadar tutuyor tek tek mi aldın?
    Hepsini BBTS'den aldım. 25 günde geldi. Michelangelo'da bir kol kırıklığı kazası yaşadı. Allahtan geri kabul ettiler. Gönderdim yenisini bekliyorum. Gümrük tanesi için 138 TL tutuyor.
  • quote:

Hepsini BBTS'den aldım. 25 günde geldi. Michelangelo'da bir kol kırıklığı kazası yaşadı. Allahtan geri kabul ettiler. Gönderdim yenisini bekliyorum. Gümrük tanesi için 138 TL tutuyor.
    peki hangi package ı ve kargoyu seçtin?fedex mi yokssa normal kargolama mı
    Normal olanı seçtim. Bir de sana tavsiyem BBTS'ten alışveriş yaparken toplu al. Teker teker alırsan kargo parası fazla geliyor.
  • kol kırıklığı kargoda mı oldu?toplu alırsam gümrüğe takılır dşye korkuyorum.gümrüğe takılsa bile gelıyor mu kapıda mı alıyorlar gumruk parasını
    Kol kırıklığı benim aptallığım malesef. Bükmeye çalışırken güç kontrolünü kaybettim biraz fazla yüklendim. Valla benim 3 tanesi geldi. Bir sıkıntı olmadı. Takılır mı bilmiyorum 4'ü ama her harükarda kapıda alıyorlar gümrüğü. PTT kargo ile geliyor şirket olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 26 Ocak 2019; 11:34:24 >
  • quote:

Kol kırıklığı benim aptallığım malesef. Bükmeye çalışırken güç kontrolünü kaybettim biraz fazla yüklendim. Valla benim 3 tanesi geldi. Bir sıkıntı olmadı. Takılır mı bilmiyorum 4'ü ama her harükarda kapıda alıyorlar gümrüğü. PTT kargo ile geliyor şirket olarak.
    sende neler var figür dostum? ben hot toys biriktiriyorum ama bu ninjaları çok sevdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 26 Ocak 2019; 11:37:9 >
    Yeni başladım sayılır. Bunlardan önce Play Arts Kai Marvel serisini topladım.

1 sene sergiledikten sonra sattım. Şimdi elimde sadece Doktor Strange ile Cyclops ve Kaplumbağalar var. Bende yakında Hot Toys'a başlıcam ama şu Ninja Kaplumbağalar serisi epey masraflı olacak. Şimdi Foot Soldier ve Shredder'ı da tanıttılar. Masraflara bak En az 2-3 tane Foot Soldier lazım.
  • quote:

Yeni başladım sayılır. Bunlardan önce Play Arts Kai Marvel serisini topladım.

1 sene sergiledikten sonra sattım. Şimdi elimde sadece Doktor Strange ile Cyclops ve Kaplumbağalar var. Bende yakında Hot Toys'a başlıcam ama şu Ninja Kaplumbağalar serisi epey masraflı olacak. Şimdi Foot Soldier ve Shredder'ı da tanıttılar. Masraflara bak En az 2-3 tane Foot Soldier lazım.
    splinter ustamız nerde:)onsuz olmaz.

bide paket olarak nasıl geldiler güzel paketliyorlar mı?
  • Splinter daha yok. Su an tanitilanlar bunlar.

Zaten gelecekler belli; Casey Jones, April, Splinter gelirse bir de Tatsu, Tokka and Rahzar ve en sonunda da Super Shredder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Splinter daha yok. Su an tanitilanlar bunlar.

Zaten gelecekler belli; Casey Jones, April, Splinter gelirse bir de Tatsu, Tokka and Rahzar ve en sonunda da Super Shredder.
    dostum tekrardan selam ben 2 tanesini aldım bigbad den ama Status Processing diyor hala dün aldım bu kadar uzun sürüyormu parayı çekmeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

dostum tekrardan selam ben 2 tanesini aldım bigbad den ama Status Processing diyor hala dün aldım bu kadar uzun sürüyormu parayı çekmeleri.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun 3 iş günü içinde çekiyorlar. Kargolamaa dahil işlemleri biraz uzun sürüyor ama sağlam gönderiyorlar. Hangilerini aldın?
  • quote:

Hayırlı olsun 3 iş günü içinde çekiyorlar. Kargolamaa dahil işlemleri biraz uzun sürüyor ama sağlam gönderiyorlar. Hangilerini aldın?

Alıntıları Göster
    Leonardo ve michalengelo:) diğer ikisini onlar gelınce alacagım tesekkur ederım cevabın için. 25 gün mü sürecek şimdi gelmesi takip no veriyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 27 Ocak 2019; 15:4:38 >
    Takip no veriyorlar hem UPSP'nin sitesinden hemde PTT'den takip edebiliyorsun. Takip ile uğraşamam sürekli bakmakla dersen UPSS'nin sitesinde takip ettiğin numaranın altında "Text & Email Updates" diye bir bölüm var. Mail ve telefonunu veriyorsun. Aksiyon olduğu zaman senin bilgin oluyor. Güzel bir sistem benim hoşuma gitti açıkçası.
    https://www.usps.com/
  • quote:

Takip no veriyorlar hem UPSP'nin sitesinden hemde PTT'den takip edebiliyorsun. Takip ile uğraşamam sürekli bakmakla dersen UPSS'nin sitesinde takip ettiğin numaranın altında "Text & Email Updates" diye bir bölüm var. Mail ve telefonunu veriyorsun. Aksiyon olduğu zaman senin bilgin oluyor. Güzel bir sistem benim hoşuma gitti açıkçası.
    https://www.usps.com/
    Süpermiş 25 gün mü sürdü sende gelmesi

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.