Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.823
Cevap
118
Favori
228.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-AC4376FA6

Arşive son katılan, benim için çok önemli bir seri olan Elder Scrolls koleksiyon itemleri.

Özellikle Skyrim Guide Book'u uzun yıllardır arıyordum. Ama ESO Imperial Edition'ın içinden çıkan deri kaplı kitap hem figürün hem de Skyrim kitabının önüne geçmeyi başardı

Şimdi kaldı bunları nerede nasıl sergileyeceğim..

o skyrim guide TR de bütün D&R larda vardı hocam, hatta limited edition bile satıldı ve amazonlarda zilyon adet vardı.

ESO Morrowind collector ve ESO Summerset Collector ude katmalısın arşivine, içerikleri de güzeldir. Oyun olarak ise ilk eso (yani şu sende ki) berbattı , son güncel hali çok daha güzel oldu. Oyüzden dediğim diğer ek paketleri de edin hemen.
  • edrarc kullanıcısına yanıt
    O dönemde Türkiye'de değildim malesef, yakalayamadım. Moskova'da olduğum için de pek ilgilenenemiştim. Türkiye'ye döner dönmez hem koleksiyon toplamaya hem de bu kitabınaramaya geçtim. Yani geçmiş dönemde Türkiye satış benim pek işime yaramamıştı malesef.

İlk 2 sene bir diil oynamıştım ESOyu, adamlar o dönemde bile gırtlak içerik koymuştu baya eğlenceli zaman geçirmiştim. İleriki dönemde fırsat bulduğumda morrowind ve summerset collectorları da düşünüyorum ama şuan çnceliğim başka parçalarda.

Hepsinden önce şöyle güzel bir kütüphane almam lazım zira artık değil figür 1 tane oyun koyacak yerim kalmadı dolapta, ufak ufak tıkıştırma dediğimiz tabire geçiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam da hocam zaten söylemek istediğim şuydu, eğer yurt dışında idiysen, TR de çok fazla satışta olan ürün, zaten yurt dışında bakkallarda bile satılır, tabi ortadoğu suriye vb. gibi ülkeler de değilseniz . Yani Türkiye de olmanıza bile gerek yoktu onları almanız için. Hele ki moskova diyosunuz, orada oyun marketleri gırla

İlk 2 sene ESO nun en leş dönemiydi bayılmanıza saygı duydum açıkçası, morrowind ve özellikle summerset ide çok düzelttiler demekki son oyunlara bayılacaksınız.

Yersizlik sorunu hepimiz de var gerçekten kolay gelsin diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 6 Kasım 2018; 11:19:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.amazon.de/Dark-Horse-KHWIT00891-Dekofigur-Anime/dp/B06XP2MGJG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1541592271&sr=8-2&keywords=geralt+figur bu ürün şimdi kargo sorunu olmadan direkt adresime gelir mi arkadaşlar?

amazon, ebay, aliexpress, n11, hepsiburada falan hiçbir yerde bulamadım daha uyguna ben arkadaşlar.
    funko pop falan istemiyorum açıkçası.

Geralt,
    Aloy,
    Daredevil,
    R2D2

figürlerini öncelikli olarak arıyorum uygun fiyata hepsini tek bir siteden/ayrı ayrı da olabilir.

Varsa bildiğiniz web sitesi, türkiye'ye gönderimi olan, kargoda takılmayan söylerseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altmisbirbucuk -- 7 Kasım 2018; 15:48:30 >
  • Amazon kayıt olduktan sonra adres bilgilerini giriş yap son ödeme ekranında Kargo ve vergi dahil total ücreti görebilirsin. Geralt figürü 50€ geliyor total.

https://www.overgameweb.com/urun/dark-horse-witcher-3-wild-hunt-geralt-grandmaster-ursine-figur-743

Overgame satıyor, bana göre ücreti yüksek. Aylar öncesi 300’e satan arkadaşlar da vardı.

Black friday bekleyebilirsin, güzel indirimler oluyor. Rdr2 figürü varda benim mi haberim yok?

• Rdr2 değil r2d2 star wars :) teşekkürler cevap için bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: edrarc

buda arkadaşımın evinden bi kesit ve deposu. :))) rdr2 ye de anca başladık :)))

Darth haitham senin arkın mı?

• console-master kullanıcısına yanıt
    evet, çok uzaktan ama, zincirleme arada bisürü kişi var, zaten O direk bi şahıs değil

bu arada sana ne soracaktım, şu spider man homecoming hottoys dan memnun musun?? ayrıntısı falan nasıl? birde harley queen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edrarc

evet, çok uzaktan ama, zincirleme arada bisürü kişi var, zaten O direk bi şahıs değil

bu arada sana ne soracaktım, şu spider man homecoming hottoys dan memnun musun?? ayrıntısı falan nasıl? birde harley queen ?
    Süperler

Yeni şunlar geldi

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

Blitzway ghostbusters

• console-master kullanıcısına yanıt
    e paylaşsana hocam illa sormamız mı gerek

blitzway lerde güzel ya hayırlı olsun, güle güle sergile
  • Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

İlk figürüm funko pop oldu :) fazla abartmadan ayda 1-2 alıp dizicem bakalim

• Satilik mı

• Satilik mı

• Satilik mı

Pop Culture Shock Toys. Vega Ultra P2 Ex (AP)

• Yeni Cable Holder'lar. Crash çok sinir bozucu her gördüğümde pataklayasım geliyor ya

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just GMGOW

Yeni Cable Holder'lar. Crash çok sinir bozucu her gördüğümde pataklayasım geliyor ya

Hocam çok güzel sağlıklı günlerde kullanın :) nerde aldınız acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzeller.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.