Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.823
Cevap
118
Favori
228.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar NECA'nın klasikleşen figürlerini ucuza bulmanın yolu var mı? Dead Space, Bioshock, Portal, Splinter Cell vs.
  • saxblue kullanıcısına yanıt
    çok iyi be. ps'in platin kupa figürü var mıdır arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwingduckwithblaster

Arkadaşlar NECA'nın klasikleşen figürlerini ucuza bulmanın yolu var mı? Dead Space, Bioshock, Portal, Splinter Cell vs.

yok maalesef ben mesela american pscyho figürüne şu an 100 dolar vermeye hazırlanıyorum kargo ve vergi dahil değil bu fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

quote:

Arkadaşlar NECA'nın klasikleşen figürlerini ucuza bulmanın yolu var mı? Dead Space, Bioshock, Portal, Splinter Cell vs.

yok maalesef ben mesela american pscyho figürüne şu an 100 dolar vermeye hazırlanıyorum kargo ve vergi dahil değil bu fiyata

Facebook'ta figür ve geek gruplarında arama yap hocam. Çok farklı şeyler satılabiliyor. 100 dolar diye de 500 lira fiyat çekmiyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

quote:

Facebook'ta figür ve geek gruplarında arama yap hocam. Çok farklı şeyler satılabiliyor. 100 dolar diye de 500 lira fiyat çekmiyorlar.

Tanımadığım adama havale yaparak alışverişe pek güvenmiyorum haa başkaları bana güvenip benden çok figür aldılar ayrı mesele ama ben karşı tarafa güvenemiyorum

• Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

Uzun ugraslar sonucu toparladigim kilic koleksiyonum :)

• İllidianStormraqe kullanıcısına yanıt
    Bayıldım hocam çok güzelmiş güle güle sergileyin

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Daha katılacaklar var inşallah :)
  • Uzun zaman oldu şöyle bir ufak güncelleme yapalım. Yalnız temizlik yaptım sadece , kutulardan çıkarmaya üşeniyorum, maalesef çıkarmayacağım, hatta bazı oyunlar sıfır hiç açılmamış şekildeler. O yüzden kusra bakmayın, fotolarda biraz acemidir.

Önce Assassins Creed arşivim. AC Origins 2 adet ayrı figürü de yolda.

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

Bu da komple Blizzard arşivim. 95-96 senesinde tanıştığım bu firmanın oyunlarına ömrümü verdim. Hele ki 2004 den bu yana World of Warcraft beni benden almıştır. Yalnız bu arşiv de görenler görmüştür bir tek eksiğim var : ilk WOW Collectors Edition. O da geldiğinde voltran tamamlanacak. Fakat bir de daha artbook , kitaplar, Overwatch Collectors Edition , ilk Starcraft Battlechest , Diablo 3 Colelctors Edition ve bazı figürler daha var, onlar diğer evim de. En kısa süre de hepsini bir araya getireceğim.

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

Bu da Warcraft filminin 2 adet figürü ve telefon şarj deck li ilginç figürler, Durathan ve Lothar tabi ki. Birde artbook

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

Bunlarda şimdilik POP Funko lar

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

Ve tabi son olarak Shadow of War Mithril Edition, Skyrim CE yanında yavrusu kaldı :)))))))))

• edrarc kullanıcısına yanıt
    koleksiyon gerçekten güzelmiş :) bende oyun figürleri almak istiyorum böyle collectors edition falan değil ama normal tek tek ama nereden alsam nereden başlasam bi türlü beceremedim neresidir bu işin yeri yurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

koleksiyon gerçekten güzelmiş :) bende oyun figürleri almak istiyorum böyle collectors edition falan değil ama normal tek tek ama nereden alsam nereden başlasam bi türlü beceremedim neresidir bu işin yeri yurdu

Collectors Edition ların da içinde figürler vardır hocam, tabi kimisi kaliteli olur kimisi olmaz, bu tamamiyle senin tercihindir elbette, ama en azından oyunu alırken yanında ki figürde iyiyse kesinlikle collector ler tercihimizdir.
    Bu işin yeri yurdu : internet ve google amca hocam, hepimiz gibi sende araştırmayla başlayabilirsin bu işe. Ha bide cüzdan hocam, cüzdan da iyiyse işin yarı yarıya oldu bil

• 1:18 The Dark Knight Rises U-Command Tumbler Batmobile Aracı SATILIKTIR Arkadaşlar ilgilenen mesaj atsın lütfen

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruktr -- 8 Aralık 2017; 12:52:3 >
  • Merhaba arkadaşlar

Assassins Creed Syndicate - Big Ben Collectors Edition sahip olan varmı?

• Free your mind...

• quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

Free your mind...

Bu harikaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKANATLI

quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

Free your mind...

Bu harikaymış.

matrix koleksiyonunun tamamı mevcut bende. tam fotoğrafı paylaşacağım boş vaktimde.

• Mcfarlane The Matrix Serisi

Sahip olduğum matrix figürlerim.

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• Hazır 5. oyun da yaklaşmışken bunlarda farcry koleksiyonum

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]w

• Benim figür arşivi yenilenmiş haliyle yolda olanlarda var onları sonra eklerim

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.