Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.823
Cevap
118
Favori
228.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Quiet aliexpress,diğerleri amazon ebay
    Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuzgs

Quiet aliexpress,diğerleri amazon ebay

quiet ne??
  • Aliexpress'te çok fazla düşük kalite replika ürün var alırken feedback fotoğraflarını kontrol edin. Satıcılar ilana orjinal fotoğraf koyuyor. Paypal yasağından sonra alternatif ararken Neca Alien kolleksiyonu için Aliexpress'i çok araştırmıştım Neca'ların çoğu kötü işçilikli replika. Mutlaka alıcıların gönderdiği fotolara bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Aliexpress'te çok fazla düşük kalite replika ürün var alırken feedback fotoğraflarını kontrol edin. Satıcılar ilana orjinal fotoğraf koyuyor. Paypal yasağından sonra alternatif ararken Neca Alien kolleksiyonu için Aliexpress'i çok araştırmıştım Neca'ların çoğu kötü işçilikli replika. Mutlaka alıcıların gönderdiği fotolara bakın.

ben alıcı fotoğraflarına bakara kverdim siparişleri ama tabi insan tırsmıyor değil onlara iyi parti gelirken bize kötü parti gelmesi itimalid e var
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Dostum sen doğru konuda olduğuna eminmisin :) burası oyun figürleri konusu ve sen quiet ne diye mi soruyorsun :) hiç metal gear solid duydun mu

• oğuzgs O kullanıcısına yanıt
    Duydum ama oynamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    ne kadar şanslısın. önünde oynayabileceğin güzel bir seri var. keşke ben de bilmeseydim de baştan oynasaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuzgs

ne kadar şanslısın. önünde oynayabileceğin güzel bir seri var. keşke ben de bilmeseydim de baştan oynasaydım

vakit yok ki oynayalım gta 4 e daha yeni başladım :)) gta5i geröçi ondan once bitirdim witcher 1e daha yeni başladım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwingduckwithblaster -- 26 Eylül 2017; 15:58:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

Uzun zamandır aradığım ve şansıma kazara amazonda bir satıcıda bulduğum bu hafta elime ulaşan The Dark Knight filmindeki Joker figürü ile birlikte Neca Batman koleksiyonum sonunda tamamlanmış oldu. Odamı da tekrardan düzenledim. Keyifli ve sade bir görünüm kazandı.

çok başarılı olmuş kıskanmamak elde değil.

• Merhaba arkadaşlar resimdeki figürler satılıktır hepsi kusursuz sıfır ayarında kutusundadır akuma çok nadide bir parçadır kids Logic firmasının yaptığı en iyi 1/6 ölçekli akuma figürüdür hor toyslara taş çıkarır. yurt dışı fiyatı 250 ila 300 dolar arasıdır kotobukiyayı zaten bilirsiniz detaylı bilgi için pm atınız
    Deathstroke= 450 tl
    Batman armored dc collectibles polystone statue 1/6 30 cm = 500tl
    Kidslogic akuma 1/6 action figure = 650 tl
    Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• Fotoğraftakiler satılık ürünlerdir fiyatlar yukarıdaki mesajımda detay için pm atınız
    Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• ekostros kullanıcısına yanıt
    Oyun figürlerinin pahalı olmasının tek sebebi ülkede üretilmemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

Turk parasinin deger kaybetmesi ulkenin fakirlesmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

İkisi de değil. Daha çok para kazanmak isteyen işgüzar şirketlerin her zaman ve her konuda olduğu gibi iş ahlakı olmadığından, ederinden daha fazla paralara satmaya çalışmaları.

Mesela kendimden bir örnek vereyim; yaklaşık olarak 1 sene bile geçmemesine rağmen 360 TL'ye satın aldığım batman figürü şu anda 600 TL.

Satın aldığım siteye dayanamayıp yazdım ve dediler ki ülkemizde ki dolar kurunun çıkmasından ve ülke yönetiminden dem vurup konuyu bana pasladılar biraz anlayışlı olun diye. Dolar kuruna endeksle dolar 2.90 TL iken aldığım ürünün 3,60 TL üzerinden hesapladığımızda fiyatın 450 tl gibi bir fiyata çıkması lazımdı. Bu adamlar bu tarz durumları hep kullanan fırsatçılar. İş ahlakı olmayan milletin parasına haksız bir şekilde göz dikmiş adamlar.

Bu arada bu bahsi geçen sitewww.bunlardanistiyorum.com aynı zamanda bu adamlara mal veren distiribütör firmada bepateks diye bir firma. Türkiye piyasasında sabit fiyat uygulayıp tekelleşip para kazanmaya çalışan fırsatçı uyanıklar. Ben bu anlamsız fiyatları gördükten sonra yaklaşık olarak 7 adet daha figür almışlığım var ve hepsini amazondan aldım. Piyasaya çıkıp tükenmiş figürler hala TR'ye gelmedi ama ben amazondan satın aldım.

Eğer figür merakına girdiyseniz amazon.com dan alışveriş yapmak çok kolay ve çok güvenli. Yerli sitelerden değil amazon dan alın.

Parayı sokakta bulmuyoruz.

• quote:

quote:

Evet pahalı kur , Trde üretilmemesi(bence üretilmesine gerek yok zaten) ,arkadaşın dediği gibide fırsatçılarda olunca TRden almak çok saçma geliyor

Şuan bizim için kur düşse yeterli olucaktır. Dolar 3 tl bile olsa şuan şükredicem.
  • Amazon ve aliexpress olmasa figürsüz kalıcaz bu fırsatçılardan çip para ve kampanyayla alsam bile yine yurtdışı fiyatına inmiyor figür fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

quote:

quote:

İkisi de değil. Daha çok para kazanmak isteyen işgüzar şirketlerin her zaman ve her konuda olduğu gibi iş ahlakı olmadığından, ederinden daha fazla paralara satmaya çalışmaları.

Mesela kendimden bir örnek vereyim; yaklaşık olarak 1 sene bile geçmemesine rağmen 360 TL'ye satın aldığım batman figürü şu anda 600 TL.

Satın aldığım siteye dayanamayıp yazdım ve dediler ki ülkemizde ki dolar kurunun çıkmasından ve ülke yönetiminden dem vurup konuyu bana pasladılar biraz anlayışlı olun diye. Dolar kuruna endeksle dolar 2.90 TL iken aldığım ürünün 3,60 TL üzerinden hesapladığımızda fiyatın 450 tl gibi bir fiyata çıkması lazımdı. Bu adamlar bu tarz durumları hep kullanan fırsatçılar. İş ahlakı olmayan milletin parasına haksız bir şekilde göz dikmiş adamlar.

Bu arada bu bahsi geçen sitewww.bunlardanistiyorum.com aynı zamanda bu adamlara mal veren distiribütör firmada bepateks diye bir firma. Türkiye piyasasında sabit fiyat uygulayıp tekelleşip para kazanmaya çalışan fırsatçı uyanıklar. Ben bu anlamsız fiyatları gördükten sonra yaklaşık olarak 7 adet daha figür almışlığım var ve hepsini amazondan aldım. Piyasaya çıkıp tükenmiş figürler hala TR'ye gelmedi ama ben amazondan satın aldım.

Eğer figür merakına girdiyseniz amazon.com dan alışveriş yapmak çok kolay ve çok güvenli. Yerli sitelerden değil amazon dan alın.

Parayı sokakta bulmuyoruz.

Tamam ama bence gene de tek taraflı düşünmemek lazım, burda yerli sitelere taraf tutmayacağım hatta onlarla kavga bile ettim ama genede amazon bence sütten çıkmış ak kaşık değil, öncelikle amazonlar demeliyim çünkü uk , de, ve us olarak bu 3 sitede de birinde olan ürün diğerinde olmuyor, ve özellikle bu üçünde de sideshow ve hottoys yok. Ki bu beni son derece sinir ediyor. Mecburen gidip sideshow un sitesinden alıp gümrükle uğraşıcan yada yerli sitelerden alıcan.

2.si amazonun bazen bazı ürünlere anlamsız derece de korkunç, orantısız ve fazla kargo ve vergi koyduğunu görünce de bu bende bardağı taşırıyor. Hele ki aldığın ürünü bide bizim kır bahçesi gibi olan gümrüğümüzden geçerken ve cehennem zebanisi kılıklı gümrük memurlarının taşımacılığı ile sağa sola vurularak kutusu parçalanıp ''kontrol amaçlı'' açılarak taşındığından dolayı amazon alışverişleri deli eder beni.

Ha bu amazonun suçumu hayır, amazona kızgın mıyım tabiki hayır, bende aynı şekilde mantık usülü alışveriş yaparım, bazı collectors edition oyunlar aralda daha uygun olur ordan alırım, bazıları ise amazonda uygundur ordan alırım, demek istediğim fanatikliğin alemi yok , 2 taraflı düşünmeliyiz.

Bir diğer konu ise bir ürüne hemen sahip olmak isterseniz ve kargo taşımacılığı riskine girmek istemezseniz ve hemen anında bugün yarın istediğin ürüne kavuşmak istiyorsanız o zaman kesinlikle yerli sitelerdir tavsiyem. Yerli sitelerin hepsi kötü değil, gidin dükkanlarını gezin, adamlarla tanışın hatta çay için, bazen gerçekten elden ve nakit alımlarda hele ki çoklu alımlarda muazzam indirimler yaparlar. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin tabi sadece ciddiyetinizi ve güvenilirliğinizi belli edin yeter. Ha fiyat gene uymuyorsa size almayın tabiki.

Ha unutmadan bide amazonda taksitli satış yok en azından yerli sitelerde taksit ve puan kullanma falan var. Neyse bunlar ufak şeyler gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 19 Ağustos 2017; 23:26:57 >

• ama şu bir gerçek ki koleksiyonumun (figür - oyun) hepsi yurt dışı kaynaklı ve çoğunluğu da amazon lara aittir, bunu da canı gönülden belirteyim.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.