Şimdi Ara

oyun direksiyonu için oyun önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar direksiyon alıcam hiç kullanmadım fiyatlar ne onuda bilmiyorum..
    bana lazım olan oyun stili nfs shift gibi aracın içinden gözükecek ve direksiyonda gözükecek.. ben direksiyonu ccevirme hızımla oyundaki de aynı olacak.... bana nfs shift cok güzel geliyor... 2009 yılında cıkan oyun..
    eğer sizin aklınızda buna bnezer arac ici kamerası olan oyun varsa önerirmisiniz ? ve tabiki direksiyonla uyum saglaması lazım... ben direksiyonu yamuk tututugumda oda tutacak.. gaz firen falan...
    birde kamyon oyunlarından euro truck smilatör var.. oda güzel geliyor.. sizin kamyon oyunu öneriniz varmı acaba aynı tarzda

• Zaten alacağınız direksiyonun olayı o bahsettiğiniz direksiyon uyumudur. Yalnız direksiyonda ne kadar para verirseniz o kadar gerçekçi tepkiler alırsınız.

Oyun olarak zibilyon tane oyun var.
    LFS - Assetto Corsa gibi pist tabanlı, grafikten ziyade sürüş gerçekçiliğini hedefleyen oyunlar var.
    City Car Driving gibi kurallara uyarak şehirde araba kullanma oyunu var.
    Test Drive Unlimited / 2 - The Crew gibi devasa haritalarda serbest sürüş modu olan oyunlar var. Öyle ki haritanın bir ucundan bir ucuna tempolu şekilde gitmek 1 saatten fazla sürüyor.
    Driver: San Francisco var, San Francisco şehrinde her türlü arabayı kullanabildiğiniz bir oyun.
    Euro Truck Simulator ve American Truck Simulator var kamyon oyunu olarak güncel olan.
  • Kesinlikle Euro Truck Simulator 2 öneririm, ben DFGT ile bayağı memnundum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.