Şimdi Ara

''OYUN DEĞİŞİM ALANI'' (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.251
Cevap
21
Favori
154.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • condemned: criminal origins ve forza motorsport 2 takas da edebilirim, satabilirim de.
  • halo live süper
  • Yakında Halo3 turnuvası gelecek..Koşulları düşünüyoruz şimdi..
  • kardşm pgr 3 var istiorsan bedelsiz veririm sana ama izmirde değilim şuan kargolatırım istersen.hatta live arcade te var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchunter -- 17 Ekim 2007; 21:30:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertyucel1905

kardşm pgr 3 var istiorsan bedelsiz veririm sana ama izmirde değilim şuan kargolatırım istersen.hatta live arcade te var

Eyvallah MERT biraderim ,çok sağol tekrar ELİTE aldık ama oyun bulamadık sormabendede istersen PGR 3,battlefield 2 var ama NTSC j işime yaramıyo,sana lazımsa onları veriyim sana...birde sen nerdesinki şimdi?kargo olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan04 -- 17 Ekim 2007; 21:46:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan04

quote:

kardşm pgr 3 var istiorsan bedelsiz veririm sana ama izmirde değilim şuan kargolatırım istersen.hatta live arcade te var

Eyvallah MERT biraderim ,çok sağol tekrar ELİTE aldık ama oyun bulamadık sormabendede istersen PGR 3,battlefield 2 var ama NTSC j işime yaramıyo,sana lazımsa onları veriyim sana...birde sen nerdesinki şimdi?kargo olabilir...

ben şuan aydındaym kardşm yrnda fethiyeye gidecğm bilseydm gitmeden verirdim.babama söylerm evde bulabilirse yrn kargolatmaya çalışırım pgr3 ile live arcadeyi..bnm makina U önemli değil ztn oynamyrm oyunları güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchunter -- 17 Ekim 2007; 21:58:22 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sinan04

quote:

ben şuan aydındaym kardşm yrnda fethiyeye gidecğm bilseydm gitmeden verirdim.babama söylerm evde bulabilirse yrn kargolatmaya çalışırım pgr3 ile live arcadeyi..bnm makina U önemli değil ztn oynamyrm oyunları güle güle kullan

Eyvallah biraderim ,gerçekten teşekkür ederim,babayada zahmet olcak şimdi sen ne zaman gelirsin?...sana borçlandım

• pal PGR3 ile KAMEO var takas veya satılık.elimize yapıştı resmen yaww,gelde orjinal oyun kullan hadi..
  • pm attm sinan kardş.
  • Takaslık veya satılık oyunlarım

RF:
    Prey
    Marvel Ultimate Alliance
    Stuntman: Ignıtıon

NTSC-J(Asia):
    Fight Night Round 3
    NFS Carbon

Aradığım oyunlar:
    Gears of War
    Lost Planet
    DIRT
    COD3
  • pal perfect dark zero var,oynamamış arkadaşlar varsa Graw ile değişebiliriz. ya da pgr3 ve perfect dark zero ya daha yeni tek bir oyun.
  • beyler takas edebileceğim bir oyunum henuz yok ama cuma günü olacak inşallah =)

Aradığım oyunlar PAL

Fifa 08
    Forza2
    PGR4
    Halo3

şuan takas edemem belki ama istediğiniz ücrete göre anlaşabiliriz.. TEşekkürler ilginiz için.. tekliflerinizi öm atarsanız sevinirim..
  • beyler izmirdeyim 20 oyunum var
  • quote:

Orjinalden alıntı: pspsexer

beyler izmirdeyim 20 oyunum var

lütfen kopya oyun belirtmeyelim arkadaşlar
  • Arkadaşlar halo3 veya gears of war satan varsa pm çaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pozzecco 07

Arkadaşlar halo3 veya gears of war satan varsa pm çaksın.

pm attım...
  • Beyler PAL fifa 08 satan varsa ö.m. atarsa sevinirim
  • takaslık /satılık oyunlar

*Halo 3 (region free) satılık (sıfır-ambalajında- 48 saat deneme sürümü live mevcut)

*Table Tenis (Ntsc-j asia) satılık/takaslık (sıfırdan farksız toplamda 3 kez oynadım.pırıl pırıl)

*Need For Speed Most Wanted (Ntsc-j asia) satılık/takaslık (sıfırdan farksız .sadece 1 kez oynadım)

*Perfect Dark Zero (Limited Edition metal kutuda-bonus disk) (Ntsc-j asia) satılık/takaslık (sıfırdan farksız hediye geldi 1 kez nasıl bir oyun diye baktım..kutuda sıfır gibi duruyor..)

*Fifa 06 Road the World cup (Ntsc-j asia) satılık/takaslık (toplamda 5 kez oynadım.buda pırıl pırıl...)

fiyatlar için ve takaslık oyunlar için pm atınız...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.