Şimdi Ara

''OYUN DEĞİŞİM ALANI'' (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.251
Cevap
21
Favori
154.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde MW3 bulunmaktadır. oyunu Sıfır olarak 20 gün önce falan almıştım, oyunu bitirdim ve multisine BF'den sonra alışamadığım için takas etmeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, şu online kod ne işe yarıyor? online kodu kullanılınca online oynanmıyor mu? yoksa sadece çıkan güncellemeleri mi kullanamıyoruz, nedir bu kod?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar bir sorum olacak, şu online kod ne işe yarıyor? online kodu kullanılınca online oynanmıyor mu? yoksa sadece çıkan güncellemeleri mi kullanamıyoruz, nedir bu kod?

Oyunlarin online modunu oynamak icin, gerekli olan kod.
  • Ama bazı oyunlar belli bir Microsoft pointe online kodlarını satın alabiliyorsunuz
  • Bazı oyunların değil, online pass olan tüm oyunların kodu Live da satılır. Fiyatı da 800 points.
  • Takaslıklar

Assassin's Creed: Revelations
    gears of war 1-2-3
    deus ex

Aradıklarım

Beatiful Katamari
    NFS Run
    Alan Wake
    Prototype
    Fallout: New Vegas
    Skyrim
  • Yok değişiyor hocam 2400'e satılıyor GOW 3 ün online kodu mesela. Ayrıca fifa 12 nin live kodu satılmıyor, bir ay önceye kadar L.A Noire'ın koduda satılmıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxic Umix

Yok değişiyor hocam 2400'e satılıyor GOW 3 ün online kodu mesela. Ayrıca fifa 12 nin live kodu satılmıyor, bir ay önceye kadar L.A Noire'ın koduda satılmıyordu

Hocam sizin bahsettiğiniz kodlar başka kodlar.Şöyle açıklayayım ; oyunlarda bulunan online oynamak için kodlar vardır , birde oyunların ek paketleri için avantajlı paket olan Season Pass vardır.Online oynamak için gerekli kod puanı 800 Microsoft Point'dir.Sizin dediğiniz Geow3'ün 2400 Microsoft Point'lik paket ise Season Pass'tir bu paket sayesinde oyuna çıkan ilk 4 DLC'yi ücretsiz alıyorsunuz ve bu sayede %33 kazancınız oluyor.Aynı şekilde L.A Noire'ın da Rockstar Pass'di sanırım öyle bir Season Pass'e benzer paketi var bu da aynı şekilde dlc'leri ücretsiz alıyorsun.Fifa 12'nin Online Pass'i hakkında bir bilgim yok fakat sanırım o da oyun içinden alınıyordur Marketplace'de yoktur , tam bilemiyorum.

• Arkadaşlar biliyorum bilgi paylaşım sitesi bu ama , şu tür soruları başka konu açarak sorsanız ? böylelikle Ana Konu'dan bir sapma olmaz..
  • bende kyoraku oyun değiştirdim bu konuyu açana çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shorh

Arkadaşlar biliyorum bilgi paylaşım sitesi bu ama , şu tür soruları başka konu açarak sorsanız ? böylelikle Ana Konu'dan bir sapma olmaz..

2. el oyunların takas yapıldığı konuda, online pass hakkında yorum yapmak gayet normal, merak etme
  • Ozaman ozur dilerim.
  • Alınık Pal:

LEGO Pirates of carrabian
    LEGO Hary Potter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo72 -- 23 Ocak 2012; 12:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

Orijinalden alıntı: Toxic Umix

Yok değişiyor hocam 2400'e satılıyor GOW 3 ün online kodu mesela. Ayrıca fifa 12 nin live kodu satılmıyor, bir ay önceye kadar L.A Noire'ın koduda satılmıyordu

Hocam sizin bahsettiğiniz kodlar başka kodlar.Şöyle açıklayayım ; oyunlarda bulunan online oynamak için kodlar vardır , birde oyunların ek paketleri için avantajlı paket olan Season Pass vardır.Online oynamak için gerekli kod puanı 800 Microsoft Point'dir.Sizin dediğiniz Geow3'ün 2400 Microsoft Point'lik paket ise Season Pass'tir bu paket sayesinde oyuna çıkan ilk 4 DLC'yi ücretsiz alıyorsunuz ve bu sayede %33 kazancınız oluyor.Aynı şekilde L.A Noire'ın da Rockstar Pass'di sanırım öyle bir Season Pass'e benzer paketi var bu da aynı şekilde dlc'leri ücretsiz alıyorsun.Fifa 12'nin Online Pass'i hakkında bir bilgim yok fakat sanırım o da oyun içinden alınıyordur Marketplace'de yoktur , tam bilemiyorum.

Doğrudur hocam vallah pek takip etiğim bir şey değil season pass meselesi.

Arakadaşlar elimde "sıfır"
    -Formula 1 2011 var

L.A Noire, ACR gibi 2. el yada 0 oyunlarla önceliğimdir ama her teklife açığım

İstanbul Avrupa yaksında oturuyorum takası elden yapabiliriz.
    ilgilenen arkadaşlara fotoraf gönderebilirim.

• TAKAS GERÇEKLEŞMİŞTİR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmeteren -- 8 Mart 2012; 18:20:51 >
  • Aranıyor

Vanquish

Lost Planet 2 veya Enslaved veya Brutal Legend verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 24 Ocak 2012; 13:00:39 >
  • Oyunlarım : Gears of War Triple pack , Tomb raider Underworld , FİFA 10 , Monsters vs aliens

Aradıklarım : Halo Combat evolved anniversary , Halo 3 , Bioshock, Alan Wake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Human-Spider -- 24 Ocak 2012; 14:10:40 >
  • Elimdeki oyunlar,

PGR 3
    Call of Duty 3
    Halo 3
    Pirates of the Caribbean

Aradıklarım,

Fear 3
    Call of Juarez Bound in Blood
    Prototype
    James Bond Blood stone
    Just cause 2
    The Saboteur

Son 4 oyunumdan bazı oyunlar için 1 e karşı 2 oyun verebilir, çeşitli kombinasyonlar yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 26 Ocak 2012; 10:51:30 >
  • ELİMDE SATILIK VEYA TAKASLIK PES 11 VAR.
    TAKAS YAPARKEN ALTI VEYA ÜSTÜ PRA KONUSU KONUŞULUR.
  • elimde pal türkçe crysis2 var
    hertürlü takas düşünülür
    nakit satmayı pek düşünmüyorum aciliyet yok güzel oyunlar bulunana kadar bende :)
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.