Şimdi Ara

''OYUN DEĞİŞİM ALANI'' (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.251
Cevap
21
Favori
154.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok teşekkürler hocam ilgilimi çekmedi.

Bu arada Alan Wake Aranıyor.
  • NFS: Hot Pursuit [PAL] takaslıktır!
  • quote:

Orijinalden alıntı: owL ®

NFS: Hot Pursuit [PAL] takaslıktır!

Batman AA veyatta nba2k11 veriyim?
  • Fifa 12 (ntsc-j, Pal cihazlarda da çalışıyor, benim cihazım paldı bir sıkıntı yok, online kodu kullanıldı)

Red Dead Redemption(Pal, haritalı ve kitapçıklı) TAKAS OLDU

PES 6 (Oyun Pal dır)

cihazım e74 ten dolayı pert oldu ve ps3 aldım. ps3 oyunları ile takas yapmak istiyorum.

daha önce bir arkadaşla pmden görüşmüştük fakat mesajı sildiğim için arkadaşı hatırlamıyorum. tekrar irtibata geçerse takası yapabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jigsaw79 -- 17 Ocak 2012; 18:46:04 >
  • bende arkham aylum var limited edition la noire takas edermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Fifa 12 (ntsc-j, Pal cihazlarda da çalışıyor, benim cihazım paldı bir sıkıntı yok, online kodu kullanıldı)

Red Dead Redemption(Pal, içerisnide undead nightmare dlc si mevcut, haritalı ve kitapçıklı)

PES 6 (Oyun Pal dır)

cihazım e74 ten dolayı pert oldu ve ps3 aldım. ps3 oyunları ile takas yapmak istiyorum.

daha önce bir arkadaşla pmden görüşmüştük fakat mesajı sildiğim için arkadaşı hatırlamıyorum. tekrar irtibata geçerse takası yapabiliriz

undead nightmare dlcsi nasıl içinde? Cdsini normal rdr kutusuna mı koyacaksın?
  • Elimde Pes 2011 Var Orjinal Arkadaşlar herşeyi ile birlikte İzmir Karşıyakadanım Takas isteyen pm atsın hangi oyunla oldugunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

quote:

Fifa 12 (ntsc-j, Pal cihazlarda da çalışıyor, benim cihazım paldı bir sıkıntı yok, online kodu kullanıldı)

Red Dead Redemption(Pal, içerisnide undead nightmare dlc si mevcut, haritalı ve kitapçıklı)

PES 6 (Oyun Pal dır)

Ayrı bir cd olarak değil, oyuna giriş yaptığnızda 2 seçenek çıkıyor birisi Red Dead Redemption, diğeri undead nightmare ben sürekli red dead oynadım diğerinin üstüne gelip seçtğinde sanırım o oyuna giriş yapar diye düşünüyorum, eğer öyle değil ise yanlış bir bilgidir kusura bakmayın, gerekirse o bölümü silerim.

• elimde dj hero renegade edition set var. xbox oyunlarıyla takas düşünüyorum. hiç bir sıkıntısı yoktur. sadece turntableda oynamaya bağlı yandaki noktalarda silinmeler mevcut. ilgilenen olursa resim ekliyebilirim. her türlü teklife açığım
  • quote:

quote:

quote:

PES 6 (Oyun Pal dır)

Ayrı bir cd olarak değil, oyuna giriş yaptığnızda 2 seçenek çıkıyor birisi Red Dead Redemption, diğeri undead nightmare ben sürekli red dead oynadım diğerinin üstüne gelip seçtğinde sanırım o oyuna giriş yapar diye düşünüyorum, eğer öyle değil ise yanlış bir bilgidir kusura bakmayın, gerekirse o bölümü silerim.

Mesajınızı editlerseniz iyi olur. Yanlış biliyorsunuz , o yazıya tıklayınca DLC'nin CD'sini istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Shorh

quote:

quote:

quote:

PES 6 (Oyun Pal dır)

Mesajınızı editlerseniz iyi olur. Yanlış biliyorsunuz , o yazıya tıklayınca DLC'nin CD'sini istiyor.

teşekkürler, değiştirdim, zaten bir arkadaşla anlaştık, yinede saolun

• Metro 2033 rdr veya batman aaya takas olur
  • Elimdeki oyun Gears Of War 3 (RF)

Takas etmek istediğim oyunlar:

Marvel Vs Capcom 3 Ultimate Edition
    Call Of Duty Modern Warfare 3
  • Kinect Anventures ve Dragon age origins var
    takas olarak elimde olmayan kinect oyunları(özellikle kinectimals) ve darksiders olabilir diğer tekliflerinizde değerlendirilir
  • Elimde takaslik halo:reach var herturlu takas teklifine acigim
  • Elimde Halo:Reach var 2 günlük Gold Live kartı da içinde kullanılmamış. Her türlü takas tekliflerine açığım.
  • satılık takaslik nba2k 12 pes 12 pes 11 var
  • Satılık/Takaslık:

Gears Of War 3
    Kinect Advantures

Takas için yalnız şu oyunları istiyorum:
    Kinect Sports
    Dance Central

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ack3000 -- 21 Ocak 2012; 19:35:02 >
  • elimde dj hero renegade edition set var. Setin herseyi tamdir. xbox oyunlarıyla takas düşünüyorum. hiç bir sıkıntısı yoktur. sadece turntableda oynamaya bağlı yandaki noktalarda silinmeler mevcut. ilgilenen olursa resim ekliyebilirim. her türlü teklife açığım.
  • Takaslık orjinal xbox 360 oyunlarım :

-SPLINTER CELL CONVICTION

-GEARS OF WAR LIMITED EDITION

Oyunlar orjinal kutularında,kitapçıklı ve PAL'dir.Takasta düşündüğüm oyunlar:

JAMES BOND BLOODSTONE

CASTLEVANIA LORDS OF SHADOW LIMITED EDITION

MEDAL OF HONOR

ALICE MADNESS RETURNS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkraider -- 2 Şubat 2012; 20:51:05 >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.