Şimdi Ara

Oyun bilgisayarı tavsiyesi verir misiniz?(biraz acil)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçem 2500-2700 tl oyun bilgisayarı(laptop) almayı düşünüyorum. Sizce ne almalıyım en iyi fiyat performans laptop hangisi Önerileriniz için ve ilginiz için teşekkürler.

benim aklıda bu var Buraya basın.

• Isınır baştan söyleyeyim. Temiz 2. El laptop önerebilirim . Garantili olmak kaydıyla. Bütçeyi 3000 civarı yapın en azından monster veya başka bir msi veya hp alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 23 Haziran 2017; 18:58:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. El almam diye düşünüyorum msi şart değil dell de olabilir veya diğer markalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebrar bilgisyarda asus x550vx sürümünün gtx 950m ve 8 gb ram sahib olan sürümü var 2600 2700 civarında bir şeydi fiyatı sanırım. Ancak bu modelde kronik sorunların çok olduğu söyleniyor. Ya da 2400 tlye 4 gb ramli versiyonunu alıp üstüne kendiniz de 4 gb eklerseniz daha ucuza getirmiş olursunuz. ( 2550 2600 civarına denk gelir)
  • bu fiyata sıfır iyi bir seviyede oyun bilgisayarı almak pek mümkün değil. orta karar olur 1-2 seneye zaten güncelliğini yitirir. arkadşaın dediği gibi minimum 1 sene garantili 2. ellere bakmanızda fayda var.
  • Bütçenin 500 tl yukarısında GTX950M ekran kartlı GL62 modeli var. 2500 tl ile düşük ekran kartlı model alacağına, üzerine biraz ilave edip bunu alam daha mantıklı olur.

http://www.hepsiburada.com/msi-gl62-6qe-1824xtr-intel-core-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx950m-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000004UBX8
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.