Şimdi Ara

OYUN BİLGİSAYARI İNANILMAZ İNDİRİM,UYGUN FİYAT!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Zonguldak İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İşlemci:
    Xeon E3 1240 CPU >> i7 4770 ile 4790 arasındadır 4 Gerçek 4 Sanal çekirdek ile toplam 8 çekirdeği vardır,i7 4770'den güçlüdür;server işlemcisidir aynı zamanda.Beslemeyeceği ekran kartı yoktur.
    (Garantisi yok,faturası ve kutusu yok.Türkiye'de satışı olmadığından zaten olsa bile işe yaramazdı.Sorun çıkaracak bir parça değil aylarca açık kalan server'larda kullanılan işlemci.)
    http://ark.intel.com/tr/products/75055/Intel-Xeon-Processor-E3-1240-v3-8M-Cache-3_40-GHz
    Anakart:
    Asus H97M-E Anakart >> Kutusu,garantisi ve faturası mevcut.
    Ram:
    Kingston HyperX Flu 4GB 1600MHz >> Sistemin sanırım tek eksik noktası,fazladan bir +4GB ile sistem tam oturabilir.Kutusu ve garantisi mevcut.
    PSU:
    Nagas Aopen Turuncu Renk 600W PSU >> 1Kutusu,garantisi ve faturası mevcut.
    Kasa:
    Aerocool Dead Silence SİYAH/BEYAZ kasa >> Garantisi ve faturası mevcut;kutusu yoktur.Kedime ev yaptım kutusu ile .
    Ekran Kartı:
    GTX 650 Ti Boost ASUS DIRECT II CU >> 1 küsür seneliktir,kutusu ve garantisi yoktur.Vatan faturası mevcuttur,garanti sıkıntısı olursa oradan hallederler.
    Soğutucu:
    CoolerMaster V6GT Tower 2 Fanlı Soğutucu >> İnanılmaz sessiz ve güçlüdür.Şu an bu işlemci ile boşta 30,yükte 60'dan fazlasını görmedim.Türkiye'de satılan bir model değil,çok temiz.Kozmetik olarak hiç bir sorunu olmadığı gibi,ısıyı dağıtan yerlerinde bile ezilme yoktur.KUTUSU VARDIR.
    Monitor:
    AOC 21.5" 1920x1080 250 CD/M2 Monitor >> 4 aylıktır,ölü pikseli çiziği eziği yoktur.Garantisi,kutusu ve faturası mevcuttur.
    Depolama:
    Sandisk Ultra II 128GB SSD >> kutusu,garantisi her şeyi tamdır.Üstüne ileride HDD eklenebilir,ben gerek duymuyordum.

Ayrıca Jeidels Alttan 3 renk aydınlatmalı klavye,Frisby ledli oyuncu faresi hediyemdir.

Fiyat:1700 TL Fiyatı baltamadan önce sıfırlarına ve 2. el ederlerine bakınız.

TELEVİZYON TAKASINDA TV'NİN 40" VE ÜSTÜ OLMASI GEREKLİDİR.

Ayrıca sisteme sorunsuz MAC OSX kurulumu yapılabilmektir.

ÜRÜNLERİN GARANTİSİ OLANLAR HENÜZ 6-7 AYLIK OLUP,1.5 SENEDEN FAZLA GARANTİLERİ MEVCUTTUR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hououin Kyouma! -- 23 Nisan 2015; 18:45:20 >

• Antalyada olmasan tvyi vermiştim sana :D
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.