Şimdi Ara

OYUN BİLGİSAYARI (ALINDI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: amazoon

kasa ve işlemçide geldi bugün teslim aldım geriye 3 parça kaldı onlarda gümrüge takılmış pazarteside onları gidip teslim alacam aercoll kasa hiç sevmedim malzebbbe kalitesi cidden çok kötü ama üzeründe 750w 80plus güç kaynagı oldugu için şeçtim corsair olsaydı corsair alacaktım olan oldu artık :)

Aerocoolu savunanlar gelebilir mi lütfen buraya ?

Biz boşuna konuşmuyoruz birşeyi...

İnsanları yakmayın önerip te. Leon x mi ne o da öneriyordu basit Çin kasalarını.

resmen plastik gibi kasaları var :) mecburiyyetten aldım adam akıllı kasa yoktu aklımda yatan kasa corsair 300r 600w psulu oda yoktu ondan bunu aldık kasa gelirken üst bölümün iki girişi kırılmış resim çekiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

kasa ve işlemçide geldi bugün teslim aldım geriye 3 parça kaldı onlarda gümrüge takılmış pazarteside onları gidip teslim alacam aercoll kasa hiç sevmedim malzebbbe kalitesi cidden çok kötü ama üzeründe 750w 80plus güç kaynagı oldugu için şeçtim corsair olsaydı corsair alacaktım olan oldu artık :)

Aerocoolu savunanlar gelebilir mi lütfen buraya ?

Biz boşuna konuşmuyoruz birşeyi...

İnsanları yakmayın önerip te. Leon x mi ne o da öneriyordu basit Çin kasalarını.

Evet en iyi corsair leon x bir daha corsair önermez isen

Sonuçları paylaşmam

• Hayırlı olsun şimdiden Aerocool markasının kasaları pek kaliteli değildir ama iş göreceğinden emin olabilirsiniz kasanın üstüne oturmayacaksanız kolay kolay zarar görmesi mümkün değil zaten.
  •  OYUN BİLGİSAYARI (ALINDI)

OYUN BİLGİSAYARI (ALINDI)

• quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Hayırlı olsun şimdiden Aerocool markasının kasaları pek kaliteli değildir ama iş göreceğinden emin olabilirsiniz kasanın üstüne oturmayacaksanız kolay kolay zarar görmesi mümkün değil zaten.

aldıgım kasa bu üst paneli çıkmış en öndeki 2 plastik vida şeklindeki yeri kopmuş ondan dolayı usb mic girişleri boş kalıyor ama bilgisayarcıya götürdügüm zaman üst paneli vida ile tutturacam ve usb ve mic girişlerini geri yerine oturtacaam
  • amazoon A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.:)
  • arkadaşlar geriye kalan 3 parçayı yarın teslim alacam yarın akşamda montajını yapacam sistemi test etmeyi düşünüyorum ama bugün sürekli alışveriş yaptıgım bilgisayarcıının yanına gittim benden montaj için 60tl istedi + format atarsa 90tl fiyatı duyar duymaz çıldırdım resmen kazık aklıma koydum kendim yapacam :)
  • Faradayy kullanıcısına yanıt
    g46 4+1 fazken g43ün 8+2 olması imkansızdır.ben de ud3p veya rev 3.0 ud3 öneririm.ama bunlar yoksa m5a97 r2.0dan başka seçenek kalmıyor.
  • arkadaşlar tüm parçaların parasını ödenmiştir tüm parçalar gelmiştir sadece 3 parça gümrükte yarın gidip vergisini ödeyecem teslim alacam lütfen artık tartışmalara son verelim montajı nasıl yapacam kara kara düşünüyorum :)
  • Hocam öncelikle sisteminiz şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın :), montaj konusuna gelince ise bence rahat yaparsıniz ,sadece acele etmeyin ve ekstra olarak montaj videolarını izleyebilirsiniz,takildiginiz yerlerde ise buradan herkes yardimci olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Hocam öncelikle sisteminiz şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın :), montaj konusuna gelince ise bence rahat yaparsıniz ,sadece acele etmeyin ve ekstra olarak montaj videolarını izleyebilirsiniz,takildiginiz yerlerde ise buradan herkes yardimci olacaktır.

hocam kaç defa montaj videoları izledim biraz bilgi sahipiyim ama genede güvenemiyorum yanlış yaparsam sorun çıkarsa bir daha telafisi olmaz ondan bu işten iyi anlayan birine yaptırmak daha mantıklı geliyor ama adam 60 tl istiyor sizce bu iş için çokmudur bu rakam
  • amazoon A kullanıcısına yanıt
    Vermesen daha iyi tabi ama yapacak bir şey yoksa bir pazarlık et. Windows kurulumu dahil 60 TL'ye bağla.

Ama başında dur. Hem biraz izler öğrenirsin, hem de ne olur ne olmaz :)

Montaj sonrası tüm kutu ve kutu içeriklerini al. Zira yarın bir sorun olursa değişim vs. gerektiğinde lazım oılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 4 Mayıs 2014; 14:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Vermesen daha iyi tabi ama yapacak bir şey yoksa bir pazarlık et. Windows kurulumu dahil 60 TL'ye bağla.

Ama başında dur. Hem biraz izler öğrenirsin, hem de ne olur ne olmaz :)

Montaj sonrası tüm kutu ve kutu içeriklerini al. Zira yarın bir sorun olursa değişim vs. gerektiğinde lazım oılacak.

hocam format atmak kolay onu ben yaparım ama 60tl istiyor sadece montaja 1 saatlik iş
  • arkadaşlar bilgisayarın montajınıda yaptım daha yeni getirdim bilgisayarcıdan baştan sona kadar emegi geçen herkese teşekkürleri sunarım
  • AMD 8 Çekirdekli yazdığına bakma intel 4 çekirdeli bir çok işlemcinin gerisinde kalıyorlar. 8 çekirdek işi biraz reklam amaçlı. Ama fiyat olarak daha uygun. Ben 8 çekirdekli aldım enden 4 çekirdeklilerden daha az performans veriyor diye düşünmeyin diye söyledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

AMD 8 Çekirdekli yazdığına bakma intel 4 çekirdeli bir çok işlemcinin gerisinde kalıyorlar. 8 çekirdek işi biraz reklam amaçlı. Ama fiyat olarak daha uygun. Ben 8 çekirdekli aldım enden 4 çekirdeklilerden daha az performans veriyor diye düşünmeyin diye söyledim.

tabi intel gibi olamaz ama fiyat ve performans bakımından güzel işlemçi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

AMD 8 Çekirdekli yazdığına bakma intel 4 çekirdeli bir çok işlemcinin gerisinde kalıyorlar. 8 çekirdek işi biraz reklam amaçlı. Ama fiyat olarak daha uygun. Ben 8 çekirdekli aldım enden 4 çekirdeklilerden daha az performans veriyor diye düşünmeyin diye söyledim.

tabi intel gibi olamaz ama fiyat ve performans bakımından güzel işlemçi

Hayırlı olsun iyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.