Şimdi Ara

Oyun Alıcam Öneri Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ps3 üme Oyun Alıcam Daha Çok Smackdown Ve Call Of Duty Tarzı Oyunlar Seviyorum (Svr2010 Ve Cod 6 var bende) hem online hemde offline oynarken zevk alabileceğim bir oyun lazım yazın online giremeğeceğim çünkü.

Şuanda Sadece Listemde Battlefield Bad Company 2 Var

• killzone 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

killzone 2
    yukarda yazdığın oyunlara benzemiyor ama bence gözün kapalı red dead redemption al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wrocław

yukarda yazdığın oyunlara benzemiyor ama bence gözün kapalı red dead redemption al

Alıntıları Göster
    Şu ara SSF4 var pek tarzın mı bilmiyorum ama fan olarak tavsiye ederim lokum gibi oyun sonuçta dövüş oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeisJustaGame

Şu ara SSF4 var pek tarzın mı bilmiyorum ama fan olarak tavsiye ederim lokum gibi oyun sonuçta dövüş oyunu.

Alıntıları Göster
    Battlefield Bad Company 2 yi kesinlikle öneriririm hele online si çok zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: x0mBx

Battlefield Bad Company 2 yi kesinlikle öneriririm hele online si çok zevkli

Alıntıları Göster
    Arastirmani ve almani tavsiye ederim uncharted 2 nin platinium un önsatislar bilindik sitelerde basladi yaklasik 40 tl ye geliyor .Kacirilmayacak fiyat!

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

Arastirmani ve almani tavsiye ederim uncharted 2 nin platinium un önsatislar bilindik sitelerde basladi yaklasik 40 tl ye geliyor .Kacirilmayacak fiyat!

Alıntıları Göster
    cod-4 ve cod-5 bunları oynamadıysan al tekken 6 da sana uyar bence hepsi online moduna sahip oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crow-

cod-4 ve cod-5 bunları oynamadıysan al tekken 6 da sana uyar bence hepsi online moduna sahip oyunlar

Alıntıları Göster
    Uncharted 2 40 lira mı ?
  • Aslinda dahada ucuzdu
    http://www.shopto.net/PS3/VIDEO%20GAMES/PS3UN05-Uncharted%202%20Platinum.html
    quote:

Orijinalden alıntı: umt1905

Uncharted 2 40 lira mı ?

• quote:

Aslinda dahada ucuzdu
    http://www.shopto.net/PS3/VIDEO%20GAMES/PS3UN05-Uncharted%202%20Platinum.html
    quote:

Uncharted 2 40 lira mı ?

Alıntıları Göster
    Başka bir sitede yok mu aynı fiyatta.

• neden baska bir site????
    quote:

• quote:

neden baska bir site????
    quote:

kargo takipsiz geldiğinden çekinmiş olabilir arkadaş,ama zavvi'den de ürünler 1 hafta içinde sorunsuz geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: glazer

quote:

neden baska bir site????
    quote:

kargo takipsiz geldiğinden çekinmiş olabilir arkadaş,ama zavvi'den de ürünler 1 hafta içinde sorunsuz geliyor

Alıntıları Göster
    Yabancı sitelerden alışveriş yapmak istemiyorum,hemde 3D secure falan birşeyler var karışık.

• quote:

Zamanında 120 TL vermiştim ben bu oyuna yahu
  • Önce oynamanin maliyeti
    quote:

Orijinalden alıntı: Stephie

quote:

• quote:

Önce oynamanin maliyeti
    quote:

quote:

spotcularda hala 90 tl civarında sömürüyolar hala kimi yerlerde ben okadar oyun oynadım çıkan oyunların en maksimumu 3 ay yada 4 ay zirvede kalabiliyodu fiyat olarak ama bu uncharted 2 nasıl bişeydir anlamadım gitti hiç rakamı düşmezmi yaa platinum çıktı hala zirvede enteresan

• quote:

Orijinalden alıntı: Crow-

quote:

Önce oynamanin maliyeti
    quote:

quote:

spotcularda hala 90 tl civarında sömürüyolar hala kimi yerlerde ben okadar oyun oynadım çıkan oyunların en maksimumu 3 ay yada 4 ay zirvede kalabiliyodu fiyat olarak ama bu uncharted 2 nasıl bişeydir anlamadım gitti hiç rakamı düşmezmi yaa platinum çıktı hala zirvede enteresan

Alıntıları Göster
    Battlefield Bad Company 2

• quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Battlefield Bad Company 2

Alıntıları Göster
    Resident evil 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: feybul

Resident evil 5

Alıntıları Göster
    çok büyük beğeni ile oynadığım Assassin's Creed II, Uncharted 2 Among Thieves ilk önereceklerim arasında.
    call of duty tarzı seviyorsan ona göre daha stratejik olan bad company 2 de hoşuna gidebilir.
    eğlenceli olduğunu düşündüğüm bir diğer dövüş oyunu da mortal kombat vs dc universe.
    umarım beğenirsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.