Şimdi Ara

oyun acayip pis kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    athlon 64 3k
    1 gb ram
    2600xt ekran kartı ama köpek gibi kasıyor oynayamıyorum
    sorun ne bilen varmı acaba?

• Pis kasıyorsan kasanın için temizle temiz çalıştırır. Köpek gibi kasıyorsada kedi alırsın. Köpek kedi ile oyalanır zaten.
  • ok liseli
  • Kasan PVP.net clienti mi yoksa oyunun kendisi mi? PVP.net clienti sistem adobe air 2 ye geçince gerçekten kasmaya başladı. Adobe Air sürümünü güncellersen biraz toparlar gibi oluyor, bunun dışında PVP.net clientini 2-3 oyunda bir kapa aç yaparsan kasma azalabiliyor.

Eğer kasan oyun clientiyse grafikleri direkt olarak en düşük seviyeye indir, bu aralar başka kişiler de benzer sorunlardan şikayet ediyor. Özellikle PVP.net clientindeki kasma gerçekten saçma en azından o sorun bir dahaki patchte düzeltilir diye umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Fang

ok liseli

Kimliğim açığa çıktı

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tormintor -- 18 Eylül 2010; 17:26:57 >
  • 1-2 oyun oynadıktan sonra bende de launcher kasmaya başlıyor, kapatıp açıyorum düzeliyor.
  • pcden anlamadm da eğer dandikse ses ayarlarını kısarak bi süre idare edebilirsin.
    eğer önceden bu sorun yoktuysahttp://oyun.donanimhaber.com/lol_FPS_Sorunu/m_43100442/tm.htm şuradan takip edebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.