Şimdi Ara

OynuYORUM: Steel Battalion Heavy Armor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
11.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Fikir güzel ama uygulama nasıl? Steel Battalion heavy armor'da tabir-i caiz ise elimiz ayağımıza dolaştı.

• inceleme süperdi sonuda süperdi ama oyun vasattı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Videonun sonu sağlam güldürdü emeğinize sağlık :)

• hehehhehe
  • puanlamalar cuk oturmuş bence. videonun sonu yine harika :D

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferowman -- 23 Temmuz 2012; 19:12:26 >
  • hard core kesime hitap ediyor denmis ben hard core oyuncuyum ama bana hitap etmiyor har core kesime hitap ediyor derken yanlıs yapıyosunuz benden sölemesi incelemelerinizi zerre kadar begenmiyorum adam gibi oyun inceleyin mesela spec ops gibi bu oyunmu yav allah askına begenen en fazla 4 kişi cıkar

• Fikir çok sağlam ama.
  • inceleme süper . kinect cihazının biraz daha gelişmesi gerekiyor bence .

• quote:

hard core kesime hitap ediyor denmis ben hard core oyuncuyum ama bana hitap etmiyor har core kesime hitap ediyor derken yanlıs yapıyosunuz benden sölemesi incelemelerinizi zerre kadar begenmiyorum adam gibi oyun inceleyin mesela spec ops gibi bu oyunmu yav allah askına begenen en fazla 4 kişi cıkar

Kişiliksiz kişiliksiz davranma o kadar insan seviyor bende dahil sorun sende bizde değil beğenmeyen çeker gider zorla tutulmuyorsun.Hardcore oyuncuda olsaydın bu oyuna laf etmezdin oyun zor çünkü hardcore denince sen ne anlıyosun bilmiyosanda söyliyim

Hardcore oyuncu demek:
    Oyun zorda olsa oyunu akıcı güzel başarılı bir şekilde oynayan oyuncular oyunlar diye zırlanan oyuncular değil.

• Videonun sonu iyiydi

• Mükkemel bir incelemeydi puanlar yerinde hele ki sonunda talha abinin müzikle uyumuyla hareketleri mükkemeldi haha :D

• türklerin kinect ile imtihanı :)
  • Konu çok güzelmiş oyunda güzel ama ah bide oyun oynansaydı tadına yenmezdi.

• Talha'nin hareketlere bak,cok samimi,dogal birisi bu yav .. Inceleme de cok iyi gercekten agziniza saglik..
  • cok umutlarla aldıgım kınectten her yenı cıkan oyunla beraber umıdımı kaybedıyorum . muhtemeln aranan kınect 1 ıle olmayacak . umudumuz onumuzdekı nesıllere

• abi oyun sırf kontrol işi bence en iyi olması gereken yer kontroller oha yaw bence 3 bile zor alır o :O bu arada bazı yorumcular sannki gidin burdan ne biçim insanlarsınız der gibi konuşuyorlar siz takmayın
  • 5. dakikadan itibaren Talha Abi'nin oyunu oynamaya çalıştığı kısımlar harika yahu. :D

• Talha abi ne kadar küfrettiğini görünce Kinect'ten vazgeçtim.

• sabrivatansever Adlı arkadaş haklı ya Talha abi amma sövdü :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.