Şimdi Ara

Oynanmış Spiderman gönderdiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine hepsiburada skandalı. Aksini belirtmeden açıp oynadıkları kutulu oyunu satıyorlar utanmazlar. Cuma günü sipariş vermiştim kargo bugün geldi. Heyecanla açtım ki ne göreyim? PS4 bandajı yok saçma sapan bi streç filmle kaplamışlar. İnsanları aptal yerine koyduklarını zannediyorlar resmen. Şimdi tüketici hakem heyetine de şikayet edeceğim. Mağaza hepsiburadaki PEGA Bilişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 10 Eylül 2018; 19:32:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• gowlet kullanıcısına yanıt
    Bu oyun daha yeni çıkmadı mı yav neden açılmış ürün gelsin ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mağazalara çıkış tarihinden önce gönderiliyor (bu benim tahminim tıpkı şu oyun inceleme sitelerine olduğu gibi) bunlar da açmış oynamış onu göndermişler resmen. PS4 şeriti yok resimde görüldüğü üzere.

• hepsiburada oyunu satmıyor ki aracılık yapıyor bildiğim kadarıyla hangi mağazaydı , alb teknoloji mi?

normalde güvenilir bir firmadır
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    PEGA Bilişim. Hepsiburada satmıyor zaten hepsiburada aracı.

• Her bölgede ps4 şeridi olmuyor ps4 şeridi avrupa bölgesinde varken abd de satılan kutulu oyunlarda yok. Oyunun bölgesi ne? Asya bölgesi ise yine şerit olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digital alıp ücreti 1. kişiye vermek ve direk onunla muhattap olmak varken bu dalavericilerle uğraşmaya neden meraklı olur insan hiç anlamam.Bu spotçu tayfaya para vermeye elim bi türlü gitmedi hiç bi zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 10 Eylül 2018; 20:8:1 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum ama saçma sapan bi şekilde jelatinlenmiş. Bu kadar kabarık ve saçma paketlenmez sıfır oyun. Bölgesini bilmiyorum kutuda bir ibare yok.

• Size kaçak oyun göndermişler. Oyunun diskini, kapağını ve kutusunu ayrı getirip burada birleştiriyorlar. Sonra amatörce jelatinlemeye çalışıyorlar. Sony Eurasia'nın resmi olarak ithal ettiği oyunlardan birisi olsaydı güvenlik jelatinine ek kapağın sağ üst köşesinde "Sadece Burada" yazar ve bandrol olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 10 Eylül 2018; 20:33:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenarda CUSA 11995 yazıyor sadece. Diğer kutulu oyunlarım da CUSA ile başlıyor ama onlar şeritliydi.

• Kaçak oyun zaten “sadece burada” ibaresi yok sol üstte. Buarada ne kadar ödediniz acaba bu alışverişe?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 395 lira hocam.

• Geçmiş olsun umarım sonuç alırsınız thh ile ama pek sanmıyorum. Firma savunmasında adam jelatini açmış diyecek muhtemelen.

Umarım bir daha bu kan emicilere para kaptırmazsınız
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada ürüne iade kabul ediliyor dedi yarın göndereceğim ürünü. Göndermek için kodu da geldi bakalım göreceğiz.

Paketleme kötüyse kendileri paketlemişlerdir. Benim ps4 şeritsiz.dediğim de sıfır ürün ama o şekilde paketlenmemiş geliyor.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Neye göre anlayacaz bunu? Kutunun resmini attım..

Anlamanın tek yoku daha önce tüm bölge oyunlarını almış olmak gerek ben en son kutulu dark souls 3 almıştım bariz bir.şekilde kullanılmış diski göndermişler kutusu çizik dolu ama ambalajı sağlam. Ondan sonra bir.daha kutulu oyun almadım. Sıfır parasına 2. El gönderdiler. Psn den alıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

395 lira hocam.
    395 Lira Para Ver,Utanmadan 2El Oyunu Göndersinler Okurken Sinir Oluyorum Böyle Utanmaz Admalara Nasıl Olsa Alır Demiştir.
    Hemen Geri İade Hocam Paranızı Alın Hayret Bişey Yaaa
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Şeriti görmeyince hayal kırıklığı yaşadım. Biz bu yüzden kaybediyoruz işte. Doğru düzgün iş yapmak varken bir şekilde kakalamaya çalışıyorlar ordan yürüyorlar. Kargo gönderim kodunu aldım hepsiburadadan yarın geri göndericem.

• 400 Lira kullanılmış oyun için .. Ne demek istediğimi anladıysanız kızmayın .

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.