Şimdi Ara

Oynanmış Galatasaray maçlarının tekrarlarını full izleyebileceğimiz bir site var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
13.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nereye baksam hem özet hep özet. Ben maçın tekrarını full izlemek istiyorum arkadaş, özetini değil. Oynanan Galatasaray maçlarının sadece önemli pozisyonlarını değil maçın tamamını izleyebileceğim bir site var mı arkadaşlar? Şu kardeşinize bir yardımcı olun.

• geçen maçın görüntüleri vardı youtube'da ama silindi mi bilmiyorum ben denk geldikçe çekiyorum pcde var ama upload edemem malesef 2gb küsür
  • Bende çok aradım, geçmiş maçları izlemekten öte, özel maçları indirmelik arşiv bile yok. Arada tek maç bulunuyor, bir süre sonra kayboluyor.. O ara indirirsen izlersin yoksa yok
  • Omsuruktan teyyare dizileri bile full sezon izleyecek site buluyorsun. Ama sadece derbi bile olsa full maç yükleyen bir site bulamıyorsun. Şaka maka kadro kurup TV kartından çekim yapıp upload etsek dizi sitesi gibi acaip tutulur he...
  • twitterda GalatasarayHD diye bi hesap var o bütün maçları HD yayınlıyo bilginize..
  • yayıncı kuruluş farkettiği zaman sildiriyor benim bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wieniawski

twitterda GalatasarayHD diye bi hesap var o bütün maçları HD yayınlıyo bilginize..

Allah senden razı olsun, Allah ne muradın varsa versin. Allah klavyene, tarayıcına ve internet bağlantına zeval vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nvidiacı

Omsuruktan teyyare dizileri bile full sezon izleyecek site buluyorsun. Ama sadece derbi bile olsa full maç yükleyen bir site bulamıyorsun. Şaka maka kadro kurup TV kartından çekim yapıp upload etsek dizi sitesi gibi acaip tutulur he...

lig tv youtube'da bile özetleri kaldırıyor, çok fena uğraşıyor bu işlerle cezayı yersiniz aman diyim acımazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nvidiacı

Omsuruktan teyyare dizileri bile full sezon izleyecek site buluyorsun. Ama sadece derbi bile olsa full maç yükleyen bir site bulamıyorsun. Şaka maka kadro kurup TV kartından çekim yapıp upload etsek dizi sitesi gibi acaip tutulur he...

Yasak.
    Başta upload edilen siteler siliyor.
  • Önemli maçlar t orrent sitelerinde oluyor her zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.