Şimdi Ara

Oynadığınız en iyi oyun? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
5
Favori
16.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • COD2 savaş alanında hiçbir oyunla kıyaslayamayacağım bir oyundur. Hala multisi çok rağbet görüyor ve single senaryosu da çok güzel. COD5 onun ancak bi kısmını yakalayabilen ikinci sevdiğim oyundur, özellikle taktikleri iyidir cod5'in de.

Onun dışında bioshock, singularity, ve batman arkham asylum hikayesini patlamış mısır yiyerek izlemek istediğim oyunlardır. Gerçekten güzel anlatımları vardır, özellikle Singularityde 1955 e gitmek paha biçilemezdir.

Eğlence olarak Dark Sector, SC Conviction, TC Vegas 2, Prototype hazettiğim oyunlarıdr.

Strateji olarak BFME2, ve Rise of Nations; futbolda lisans yamasıyla PES10, ve FIFA 08; yarış olarak da hiçbir nfs den o kadar haz almadığım Split Secondu örnek gösterebilirim sanıyorum.

Birini seçmek gerekirse COD2

• quote:

Orijinalden alıntı: mousty

Oynadığınız en iyi oyun?

grafik+ konu

efsaneyi unutmuşsunuz
    küçükken az mı oynardım bu oyunu
    eski günlerim aklıma geldi şimdi

• COD Modern Warfare 1-2

ve COD 2
  • Şu an Battlefield : Bad Company™ 2 Multiplayer tek kelime ile mükemmel,grafikleri çok iyi ve oyunda gerçek bir savaşta kullanacağınız her şeyi kullanabiliyor ve yok ediyor olabilmeniz bu oyunu bence şu an en iyi Online FPS oyunu yapmıştır.Ben bu oyuna başladım başlayalı başka oyun oynamıyorum.

Counter Strike-Source,bu oyunu da online oynamayı çok severim.
  • online mw2
    hikaye mirrors edge
  • veledler bilmez..

ultima online dedin mi fazla söze gerek kalmaz..
  • Bu arada quake dışında konsol sorarsanız en güzel oyunları ps1 zamanında oynadım.

Oynadığınız en iyi oyun?

Oynadığınız en iyi oyun?

• dota, cs
  • Half Life
  • dota crysis freelancer freespace
  • 3 D S..x Villa diye bir oyun vardı, grafikleri falan on numara oyundur, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentHill III

Hala multisi çok rağbet görüyor

Başına ülkemizde deseydin. Elalem CoD4 oynuyor paso.(Mw2 diye başımın etini yemeyin, Mw2 amele oyunudur mp açısından. console yok, demo yok, ds yok. Yok da yok işte.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

quote:

Orijinalden alıntı: SilentHill III

Hala multisi çok rağbet görüyor

Başına ülkemizde deseydin. Elalem CoD4 oynuyor paso.(Mw2 diye başımın etini yemeyin, Mw2 amele oyunudur mp açısından. console yok, demo yok, ds yok. Yok da yok işte.)

XFire'da çok cod2 serverı, Türk olmayan, var. Ondan söyledim
  • COD4 3000 saat oynadım ve hala oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bangyoua -- 18 Temmuz 2010; 17:06:00 >
  • Birisi Oyun mu dedi ?

Oynadığınız en iyi oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHISPERZ-

COD4 3000 saat oynadım ve hayla oynuyorum

• En sevdiğim oyun CoD deseniz bir şey demem ama en iyi oyun CoD diyen oyundan anlamıyordur.
  • cod serisini ve assasinleri oynadım gta larıda bitirdim yeni oyun arayışındayım
  • Cod mw2 yi daha bitirmedim ama Cod 4 her şeyiyle harika bir oyun özellikle sp konusunda çok çok iyi filmden farksız.
  • DMC 4
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.