Şimdi Ara

Oynadığım en berbat oyun Uncharted 3 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
6.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: black_95

quote:

Orijinalden alıntı: Rochas Delores

başkalarının görüşlerine saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz acaba

Peki İnsanlar Ne Zaman Grafik ve Animasyonların Görüşten Öte Gerçekler Olduğunu Öğrenecek? Gelip Buraya 0 Grafik 0 Animasyon Yazarsa Amacı Az Çok Belli Olur. Bunu Savunmayın Bana. Bir çok Otorite Tarafından O Senenin En İyi Grafikli Oyunu Seçilen Bir Başyapıttan Bahsediyoruz.

Sen 1+1=2 Değil Dersen Elbette Herkes Sana Cevabını Verir. Bundan En Ufak Farkı Yok Bu Durumun.

Arkadaşım tutturdunuz ödül diye bu dünyada üç kağıt dönmeyen biyer mi var o ödüller kime göre verildi kim bilir işin arkasında neler vardı oscar ödülleri bile şüphe uyandırırken bi oyuna verilen ödüllerde ne ayaklar dönüyodur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

quote:

quote:

Peki İnsanlar Ne Zaman Grafik ve Animasyonların Görüşten Öte Gerçekler Olduğunu Öğrenecek? Gelip Buraya 0 Grafik 0 Animasyon Yazarsa Amacı Az Çok Belli Olur. Bunu Savunmayın Bana. Bir çok Otorite Tarafından O Senenin En İyi Grafikli Oyunu Seçilen Bir Başyapıttan Bahsediyoruz.

Sen 1+1=2 Değil Dersen Elbette Herkes Sana Cevabını Verir. Bundan En Ufak Farkı Yok Bu Durumun.

Arkadaşım tutturdunuz ödül diye bu dünyada üç kağıt dönmeyen biyer mi var o ödüller kime göre verildi kim bilir işin arkasında neler vardı oscar ödülleri bile şüphe uyandırırken bi oyuna verilen ödüllerde ne ayaklar dönüyodur.

hala trollükte ısrar ediyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

quote:

quote:

hala trollükte ısrar ediyorsun...

O zaman kanıt göstermeden körü körüne oyunun yapımcısıymış gibi savunulmasın objektif olunsun ben iyi yanlarını da söylüyorum kötü yanlarınıda ama burda yazanlara bakıyorum kimse oyunun şurası kötü demiyor maşallah oyun kusursuz bence onlar daha troll.

• quote:

Kusura bakmada, sen şöyle görünen bir oyuna abuk sabuk sebepler ile grafikleri moktan diyorsan ne kadar ciddiye alınacağını sanıyorsun? Hayır, işin komik tarafı The Last of Us'ı övmüşsün ama hemen hemen aynı kaliteye sahip, hatta bazı yerlerde çok daha iyi görünen Uncharted 3'e berbat diyorsun. O oyunun aldığı ödüllerde boru değil, bugün MicroSoft yardakçısı dediğimiz IGN bile 10/10 verip Masterpiece demişse şapkayı çıkarıp önüne koyman lazım. Bence söylediklerinden ötürü bir zaman sonra pişman olacağını düşünüyorum, önce oturup bitirmeye çalış oyunu daha sonra fikirlerini belirtirsin...

Oynadığım en berbat oyun Uncharted 3

• oyun cahillerinin oyun oynamasını yasaklamak lazım :)
  • Yahu bu kadar kişi severek beğenerek oynadı bu oyunu. Boş boş konular açmaktan bıkmadınız mı? Oyun yeni çıkan bir oyun da değil. Isteyen oynar istemeyen oynamaz. Burda abuk sabuk konu açmaya ne gerek var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Housekeeping..
  • Elimizde bu kaldı.
  • uc 3 oyun gibi oyun
  • Konu hit olsun diye açılmış sanırım.
  • Lsd falan mı alıyorsun ? Nerden temin ettin eğer alıyorsan
  • uncarted 3 beğenmediysen

uncarted 2 yi oyna..
  • Bu oyunu da bozsana..
  • Vurun daha ölmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafik arayan bf filan oynasın. oyunun kalitesi sadece grafikte değildir.
  • zevkler renkler tartışılmaz fakat böyle bir oyunuda beğenmemek kimse kusura bakmasın oyun oynuyorum oyuncuyum demesin,uncharted serisi playstation'ın en kaliteli oyunları bence,hangi sitenin kaç puan verdiği beni hiç ilgilendirmiyor ben aldığım zevke bakarım uncharted 3 teki uçak sahnesi ve sonrasındaki çöl bölümleri gerçektende büyüleyici zaten bu oyunlar çıtayı okadar yükselttiki kolay kolay oyun beğenmez olduk diğer oyunlardan zevk alamaz oldum şahsen.
    bir zamanlar gow serisi içinde etmedik laf bırakmayanlar olmuştu fakat sorsan oyunu ne kadar oynadın diye bir iki bölüm ya oynamıştır yada oynamamıştır
    oyunun konusunu hikayesini karakterlerini tanımadan 1-2 saat oynamakla bu oyun çok kötü şurası olmamış burası berbat demekle olmaz bu yüzden oyunları eleştirirken dikkat etmek lazım gülünç durumlara düşmemek için
    not:konuyu açan arkadaşı tenzih ediyorum bu yazdıklarım genele

• Hay senin mübalağana ya... Arkadaş tamam beğenmedin ama oynadığın en kötü oyun bu mu? Dikkat çekmek için abartma bu kadar.
  • olay var dediler geldik haze den kötü oyun varmış
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.