Şimdi Ara

Oynadığım en berbat oyun Uncharted 3 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
6.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Oynadığım en berbat oyun Uncharted 3
  • vurun ölmedi

•  Oynadığım en berbat oyun Uncharted 3
  • Ne adamsınız be? Adam eleştirmiş, bir sürü gafil de, sanki oyun yapımcısı edası ile adamı aşağılamaya kalkışmış.

Başkkasının evinde ev sahibi gibi gezen berduş müsafir gibisiniz hepiniz.

Aslında banlanmayacağımı bilsem, buraya sağlam bir laf vardı. Evlilik sonrası ile biten bir ata sözü de, gerek yok.
  • Ah Be Dostum Keşke Yazsaydın Buraya Yazamadığın Sözü. Hayır Savunduğu Şeyde Mantık Olsa Tamam Diyeceğim de Saçmalamakta Sınır Tanımamış.

-Grafikler 0 Demiş. Çıktığı Sene Tüm Platformlarda (Buna Pc ve Xbox 360'da Dahil) En İyi Grafiği Sunan Oyun Seçildi Kaç Kuruluş Tarafından.

-Animasyonları Eleştirmiş. Bu Nesilde Görebileceği En İyi Animasyonları 2-3 Firma Yapıyor Zaten. Bunlardan Birisi de Naughty Dog. Motion Capture'ı Daha Etkili Kullanan Bir Oyun Firması Göster Desem Gösteremez. Ayrıca Oyunun Animasyonları Çok İyiydi.

-Oynanabilirlik 0 Demiş. E Ben Ne Diyeyim Bu Adama. Herhalde Elinde Gamepadle İlk Defa Oyun Oynuyor.

Kısacası Anlayacağın Bu Durumda Gafil Biz Değil Senin Gibi Konu Hakkında Fikri Olmadan Zikri Olanlara Denir....

• quote:

Orijinalden alıntı: black_95

Ah Be Dostum Keşke Yazsaydın Buraya Yazamadığın Sözü. Hayır Savunduğu Şeyde Mantık Olsa Tamam Diyeceğim de Saçmalamakta Sınır Tanımamış.

-Grafikler 0 Demiş. Çıktığı Sene Tüm Platformlarda (Buna Pc ve Xbox 360'da Dahil) En İyi Grafiği Sunan Oyun Seçildi Kaç Kuruluş Tarafından.

-Animasyonları Eleştirmiş. Bu Nesilde Görebileceği En İyi Animasyonları 2-3 Firma Yapıyor Zaten. Bunlardan Birisi de Naughty Dog. Motion Capture'ı Daha Etkili Kullanan Bir Oyun Firması Göster Desem Gösteremez. Ayrıca Oyunun Animasyonları Çok İyiydi.

-Oynanabilirlik 0 Demiş. E Ben Ne Diyeyim Bu Adama. Herhalde Elinde Gamepadle İlk Defa Oyun Oynuyor.

Kısacası Anlayacağın Bu Durumda Gafil Biz Değil Senin Gibi Konu Hakkında Fikri Olmadan Zikri Olanlara Denir....

Katılıyorum ve bir şey daha eklemek istiyorum.

Bence bir oyunun kalitesi oynanışından çok hikayesi ve bunu nasıl aktardığı ile ilgilidir. Uncharted en iyi senaryoya sahip oyunlardan biri bence. Oynanış veya grafiklere pek takılmadım o yüzden. Ki bence dehşet grafikler ve sinematik görsel şov diyebileceğimiz birçok sahne vardı. Zaten oyunun galasını yanlış hatırlamıyorsam amerikada bir sinema salonunda yaptılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oha, saldırın.

• oyunu kolayda oynama bence oyun cidden bir baş yapıttı herkes beğenecek diye bişey yok eyvallah ama biraz saçmalamışsın
  • Bende bişeyler yazıcaktımda gerek kalmamış. Ölmüştür artık

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Başlarını oynamıştım,güzeldi bence.

Baştan söyleyeyim KAN ÇIKAR!

Kesinlikle katılıyorum

• Hafız ilgi çekmek istiyorsan sirke falan yazıl bence.
  • Çıktığı sene almadığı ödül kalmayan, bütün mecralar tarafından beğenilen bir oyunu beğenmiyorsan sorunu kendinde aramalısın.
  • Oyun oynarken alkol tüketiminin yasaklanması gerekiyor

• Hangi tür oyunları seviyorsun ? geçmiş mesajlarına baktım ama pek bilgi yok,http://forum.donanimhaber.com/m_84781773/f_//tm.htm

''bu dönemlerde yeni çıkmış neler önerirsiniz yarın alıcam bol aksiyonlu olsun'' demişsin yani aksiyonu bol olan oyunlar neler ? fps türevleri shooter call of duty vs. aksiyonu bol olan oyunları seviyorsan sana hitap etmeyen oyunları alıpta eleştirme aynen şuna benziyor senin dediğin 2013 model araba aldım dağ bayırda gitmiyor eski lada 1980 model 4x4 aracım dağı taşı çıkıyordu bu araba sürünüyor lanet olsun ... modele gibi yaşın belki ufak olabilir,2 si arasındaki farkı ayırt edemiyor olabilirsin,yada ilgi çekmek içinde bu konuyu açmış olabilirsin ama bunları yapmamanı tavsiye ederim.

• Sabah sabah iyi güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

ok kib bye

Komik mi ?

Senin yazdıkların kadar değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oldu o zamaan biz kalkalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Ben sırf onun elinde olmayan yaşından dolayı kimseye laf söylemem ama adamın oyun oynamaya başladığı yılların 2009 2010 falan olduğu o kadar çok belli ki.

Video oyunları tarihinin ilk 5 indedir.Unc 3.

Benim içinde mesela eksik yanı var oda final sahnesi mesela bir restaurantta kadehler havalara kalkmış bir fotoğraf makinesi bu anı fotoğraflıyor ve son kare o fotoğraf karesi oluyor ve kamera o kareye yakınlaşıyor ve bitiyor muhteşem bir son olabilirdi.

bırak video oyunlarının ilk 5'ini ilk 100'e giremez uncharted 3. ama kötü bir oyun oldugunu soylemez bu. gayet kaliteli bir oyun. konuyu açayan saçmalamış
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.