Şimdi Ara

Oynadığım en berbat oyun Uncharted 3 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
6.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

ok kib bye

Komik mi ?

Senin yazdıkların kadar değil.

Yazdığım şeylerin oyunda olmadığını mı söylüyosun yani kardeş ?
  • Scart girişi ve tüplü bir televizyonda mı oynadınız hocam grafikler hakkında olumsuz yazmışsınız. Ben çöl sahnesine hayran kalmıştım. Oraya kadar gelmeden kapattıysanız şu videoyu izleyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Scart girişi ve tüplü bir televizyonda mı oynadınız hocam grafikler hakkında olumsuz yazmışsınız. Ben çöl sahnesine hayran kalmıştım. Oraya kadar gelmeden kapattıysanız şu videoyu izleyin bence.

Kardeş full hd 3d led tv de oynuyorum grafikten kastım onlardeğil grafikler güzel benim bahsettiğim yönlerdirdiğimiz adamın yürüyüşü hareketleri düşmanların tepkileri yapay zekası yönünde.

• quote:

O kadar heryerde övülmüş diye gidip aldım ama böyle lanet iğrenç bi oyun olamaz yazık gerçekten sakın almayın bu yıllarda böyle kalitesiz bi oyun yapmayı nasıl başarıyolar anlamadım hikaye ve ortam güzel ama o karakterlerin hareketleri nedir öyle ya saçma sapan yürüyüşler grafikler 0 oynanabilirlik 0 hele yapay zeka yok bile ordan oraya atlıyıp kendimi yırtıyorum hop takım elbiseliler mantar gibi dibimde bitiyor saçmalığa bak rezalet bide bu oyunu last of us la karşılaştırıyolar yanından geçemez bu oyun bırakın ps3 ün en iyi oyunu olmayı en kötülerden bile sayılmaz almayın aldırmayın.

/>

• O oyunu sana satanda kabahat bence...

• Sarhoşlar sonunda forum ada geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun tüm serilerini bitirmiş birisi olarak sadece şunu yazabilirim.

Bahsettiğiniz konulara katılmıyorum.

Bu arada 1 ve 2'yi oynadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Oyunun tüm serilerini bitirmiş birisi olarak sadece şunu yazabilirim.

Bahsettiğiniz konulara katılmıyorum.

Bu arada 1 ve 2'yi oynadınız mı?

Hayır oynamadım yani bulamadım daha doğrusu bu yıl çıkan oyunların bir çoğunu aldım ama bu oyunda bunlar çok dikkatimi çektiği için yazdım.
  • tmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size tavsiyem 1 ve 2'yi alıp oynayın, ondan sonra bitirdiniz mi bilmiyorum ama son seriyi bitirip tekrar yorum yapın derim.

Şu ana kadar çıkmış en iyi oyunlardan bir tanesidir Uncharted.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 7 Aralık 2013; 20:28:27 >
  • 112yi ara hocam.Gelip alsınlar seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Size tavsiyem 1 ve 2'yi alıp oynayın, ondan sonra bitirdiniz mi bilmiyorum ama son seriyi bitirip tekrar yorum yapın derim.

Şu ana kadar çıkmış en iyi oyunlardan bir tanesidir Uncharted.

Teşekkürler tavsiye için ikinci el oyun işi bana göre değil bu oyunun 1. ve 2. sini sıfır kutu olarak bulabilir miyim acaba satılıyo mudur?
  • Büyük elektronik ürün satan mağazalar da bir ihtimal bulursunuz diye düşünüyorum. Teknosa, Bimeks gibi. Ancak forumun 2.el kısmından çok daha uygun fiyatlara almanız "bence" daha mantıklı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 7 Aralık 2013; 20:38:26 >
  • Boşuna '' Don't feed the troll '' demiyorlar.
  • Profilin açıksa hemen kapat gelir vururlar bak

• Captain Sword C kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklisiniz bir sanal bebek hic degil bu oyun nerde eskinin yaratici oyunlari size tetris oneriyorum

• Kötü olan böyleleri de oynuyor işte bu oyunları, bir kısıtlama şart.
  • Attigim en tatli blok...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Başlarını oynamıştım,güzeldi bence.

Baştan söyleyeyim KAN ÇIKAR!

Bir düşmana ateş ediyorsun ateş ettiğin yerde saçma bi kırmızı bişe fışkırıyor kan efekti filan yok adam öylece ateş etmeye devam ediyor sana la bi sarsıl bi yavaşla yok yani tak tak vuruyor adamın dibinden geçiyorum görmüyor böyle saçma bir oyunu insanlar nasıl savunur gerçekten anlamıyorum.

Şu kan efekti ve sarsılmama olayında hak verdim doğrusu,en azından last of us gibi ateş ettiğinde sarsılma ve kan olayını,4üncü oyuna koymaları gerek..Ama oyunun grafiklerine ve oynanışına laf ettirmem.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.