Şimdi Ara

Öyle bir kart lazım ki !!!(Sıfır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bana öyle bir kart lazım ki Nvidia GTX770 den daha iyi,GTX 780 den daha ucuz.Çizim yapmayacağım.Sadece oyun amaçlı.OC'a yatkın bir kart olmalı.Sıfır alacağım.Önümüzdeki hafta almış olacağım.Yani bir haftam kaldı.

Aklıma R9 280X Matrix platinum ve MSI R9 280x geliyor.Kimse amd ekran kartlarını tavsiye etmiyor.Bellek olarak 780 le aynılar.Directx 11.2 destekliyorlar.Isınma problemleri yok.Sadece Asus r9 280 rog Matrix kartı aşırı büyük ileride SLI için sıkıntı olabilir.

Eğer hala AMD kartlarına güven duymazsam asus gtx 780 direct Cu ii alacağım.Sizlerin tavsiyeleri ve yorumları önemli.

Herkese iyi forumlar!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: AssassinOrhan

Herkese Merhaba ;

Bana öyle bir kart lazım ki Nvidia GTX770 den daha iyi,GTX 780 den daha ucuz.Çizim yapmayacağım.Sadece oyun amaçlı.OC'a yatkın bir kart olmalı.Sıfır alacağım.Önümüzdeki hafta almış olacağım.Yani bir haftam kaldı.

Aklıma R9 280X Matrix platinum ve MSI R9 280x geliyor.Kimse amd ekran kartlarını tavsiye etmiyor.Bellek olarak 780 le aynılar.Directx 11.2 destekliyorlar.Isınma problemleri yok.Sadece Asus r9 280 rog Matrix kartı aşırı büyük ileride SLI için sıkıntı olabilir.

Eğer hala AMD kartlarına güven duymazsam asus gtx 780 direct Cu ii alacağım.Sizlerin tavsiyeleri ve yorumları önemli.

Herkese iyi forumlar!!!

R9 280X leri herkes tavsiye ediyor gayette güzel kartlar. Burada ki sorun AMD ekran kartlarına olan güven değil, hangi marka AMD kart alıyorsunuz o markaya güvenme durumu sorun. Tutupta Powercolor ile Asus' u aynı kefeye koyamazsınız tıpkı Nvidia tarafında Zotac ile Asus' u aynı kefeye koyamayacağınız gibi..

GTX 780 için bütçe varsa zaten R9 280X' ten bahsetmeye gerek yok. Bütçe R9 280X' e yetecek kadar varsa ve tereddüt ediyorsanız hiç etmeyin gönül rahatlığıyla alın sizi asla üzmez.

• aciliyeti yoksa ozel sogutmali 290 alin ocak ortasi gibi gelmesi lazim yeni urunler.770'ten iyi 780ti'den kotu bu karttir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dravencarnage

quote:

Herkese Merhaba ;

Herkese iyi forumlar!!!

R9 280X leri herkes tavsiye ediyor gayette güzel kartlar. Burada ki sorun AMD ekran kartlarına olan güven değil, hangi marka AMD kart alıyorsunuz o markaya güvenme durumu sorun. Tutupta Powercolor ile Asus' u aynı kefeye koyamazsınız tıpkı Nvidia tarafında Zotac ile Asus' u aynı kefeye koyamayacağınız gibi..

GTX 780 için bütçe varsa zaten R9 280X' ten bahsetmeye gerek yok. Bütçe R9 280X' e yetecek kadar varsa ve tereddüt ediyorsanız hiç etmeyin gönül rahatlığıyla alın sizi asla üzmez.

GTX 780 alabilirim.Ama beni maddi durum olarak biraz zora sokabilir.Onun için ilk önce onu denerim.Olmazsa r9 280 e bakıcaz.Asus gtx780 modeli 1400 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

aciliyeti yoksa ozel sogutmali 290 alin ocak ortasi gibi gelmesi lazim yeni urunler.770'ten iyi 780ti'den kotu bu karttir.

Özel tassarımların fiyatı ne kadar olur acaba!!!

Bir de özel tasarımları ile ilgili birkaç resim buldum.

Resimler
  • Ben sapphire r9 280x toxic oneriyorum size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

aciliyeti yoksa ozel sogutmali 290 alin ocak ortasi gibi gelmesi lazim yeni urunler.770'ten iyi 780ti'den kotu bu karttir.

Özel tassarımların fiyatı ne kadar olur acaba!!!

Bir de özel tasarımları ile ilgili birkaç resim buldum.

Resimler

1200 lira seviyesinde olmasi lazim yoksa pek alinirligi olmaz ama ilk basta pahali getirip sonra indirim yaparlarsa onu bilemiyorum tam tr fiyati belli degil.

• AssassinOrhan kullanıcısına yanıt
    770-4GB alın derim. 280x ile 770 neredeyse aynı performansa sahip. hatta 1200p çözünürlüğe kadar 770-2GB daha iyi, 1200p üzeri çözünürlüklerde 280X -3GB daha iyidir. malum çözünürlüğe göre video bellek ihtiyacı arttığından 770-2gb yetersiz kalıyor. ancak standart full hd 1080p kullanıyorsanız 770-2GB fazlasıyla tatmin edici bence... (kendim MSI 770-Lightning kullandığım için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum)
    şöyle çözünürlüğe göre özet bir karşılaştırma:
    http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_780_Ti_SC_ACX_Cooler/26.html
    (780TI piyasaya girdikten sonra yayınlandığı için en güncel listelerden biri)

ancak 770'den iyi bir kart arıyorsanız 280x de benzer performansa sahip olduğundan sizi kesmeyecektir...

doğal olarak geriye gtx780 ve r9-290 kalıyor. tabi onların fiyatları da malum 1300-1400TL civarı... bir de 290 için özel tasarım soğutuculu olanlardan almanız lazım, zira referans soğutucu kartı yeteri kadar soğuk tutamadığından sürekli hız kesme durumu var.

sonuç olarak benim tercihim şu kart olurdu:
    Gigabyte GTX770-4GB Windforce 3X Overclock
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9211
    (linki örnek olarak verdim piyasada 1100TL civarı bulabilirsiniz muhtemelen)

kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n1ghtr4v3n -- 30 Aralık 2013; 16:53:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.