Şimdi Ara

Oylar Çalındıysa ? ( akpliler konuya bekleniyor.) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: megaladon

YSK'nın açıklamasında oy çalındığına dair bir ibare yok.Her şey ortada..normalde tüm seçimlerde 7 kişi ile karar alan YSK bu seçimde 11 kişi ile karar aldı.Acaba niye ? allah allah bilemedim ki şimdi..
    onu geçtim tarihte ilk kez ysk üyelerinin de görev süreleri bu seçimleri kapsayacak şekilde uzatılmış bizzat rte tarafından

tesadüfler silsilesi maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

onu geçtim tarihte ilk kez ysk üyelerinin de görev süreleri bu seçimleri kapsayacak şekilde uzatılmış bizzat rte tarafından

tesadüfler silsilesi maşallah

Alıntıları Göster
    sadi emekli bile olamıyor..seçimlerden önce zaten 3 ay uzatmışlardı sadi'nin görev süresini, şimdi emekliliğini istedi yine tık yok..valla seçimlerden beri film izlemiyorum. bunlardan alâ film yok yeminle.
  • ben binali yıldırıma oy verdim ancak chp tarafından oy çalındığını düşünmüyorum, ancak seçimde bir usulsüzlük var mesela kaydırma nedeniyle 50 60 sandıkta 0 oy yazılmış bunlar düzeltildi tabi ama onun dışında sandık başkanı olmayan birçok sandık var ancak buda tek başına iptal sebebi değildi, bazı sandıklardan oy pusulaları ile döküm cetvelleri çıkmadı, bu döküm cetveli çıkmayan, oy pusulası bulunmayan sandıkların sandık başkanı da kamu görevlisi olmayan 40 civarında sandık var sanırım buda aradaki farkı kapatacağından seçim iptal edildi. oy çalınmış mıdır elbette iki taraftan da 300-500 oy bir şekilde diğer tarafa yazılmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.