Şimdi Ara

[OYLAMA BİTTİ] Online Oyun Oynayalım Mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
5.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knight online ben oynuyorum hala gerçi char boş öyle girip çıkıyorum sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobil oyun olacaksa her turlusunu oynarim oyuna karar verince bilgilendirirsen sevinirim.

• POE AKAR BİYLER
  • En guzeli Travian tarzi bir oyuna baslamak aslinda butun konu disi olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skymarc

o şöyle, serverlara bot basıyorlar boş görünmesin diye full görünüyor genelde ama giriyorsun boş. benim birkaç favori serverım var onlarda oynuyorum her zaman dolu. silah ribbon falan kasacaksan onun için bile server var.

Alıntıları Göster
    rica etsem o favorilerinin linkini falan atabilir misin bende oynamak istiyorum
  • Mobil oyun olursa bende katılabilirim

• https://syzs.qq.com/en/

ben oynamıcam ama size tavsiye ediyorum pubg mobili bilgisayara taşımış adamlar.Düşük sisteme sahip bilgisayarlarda bile oynatıyor pubg mobile gayet sarıyor.Arkadaşlarla oynuyoruz.Kurulumu vs. de basit.
  • Black desert online oynuyorum kesinlikle çok iyi diyebilirim oyun çok geniş her hafta ayrı etkinlik oluyor meslek sistemi herhalde hiçbir online oyunda bu kadar gelişmiş değildir çok çok büyük bir haritası var

• cs go oynayan var mı
  • Clash of Clans?

• rise of civilization toplu bir dh grubu kurup girelim zevkli oyundur bakın bi hemde mobil
  • Lol'de takım kurabiliriz. Bronz 2 ligim.

şaka yaptım :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anket açacağım arkadaşlar. İlk mesaja eklerim. Önce mobil mi pc mi ona karar vereceğiz.

• Barotrauma diye Undertow Games tarafından oynaması ücretsiz bir oyun var, küçük boyutlu bir oyun. Gelecekte başka bir gezegenin ayında bir ticaret denizaltısında sizden istenilen görevleri yapıyorsunuz. A noktasından B noktasına ürün götürme, deniz yaratığı avlama gibi. Tabii deniz yaratıkları çok tehlikeliler, geminize ciddi zarar verebiliyorlar. Oyunda bazen gemi içerisinde hainler olabiliyor, onların görevi de belirli bir kişiyi öldürmek.

Herkesin belli bir görevi var, en yetkili kişi kaptan, gemiyi yönetiyor ve onu kumanda ediyor. Güvenlik adı üstünde hem gemi içi hem de gemi dışı tehlikelere karşı gemiyi koruyor. Mühendisler elektronik şeylerden sorumlu, buna geminin reaktörü de dahil. Mekanikler gemide elektronik olmayan mekanik her şeyin tamirinden sorumlu, buna geminin duvarları da dahil. Doktorlar tahmin edebileceğiniz gibi mürettebatın sağlığından sorumlu.

Oyun detaylı, gemideki yangınlar yangının olduğu odadaki oksijeni bitirerek söndürülebilir, denizaltının dışına dalış kıyafeti olmadan çıkarsanız basınçtan paramparça olabilir, bir hayvanın parçaladığı geminin zırhından içeriye yavaş yavaş su da dolabilir.

Ayrıca Barotrauma Extended diye detaylı bir modu var, bu mod oyuna yeni sınıflar, yeni eşyalar, yeni silahlar, yeni oynanış mekanikleri gibi bir çok yenilik ekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Snell

En iyisi modlu Minecraft zor bir skyblock paketi buluruz 4 5 kişi oynarız.
    Hocam normalini oynamadılarsa SkyFactory falan çok karışık gelir.

• Mobil olursa ben de katılırım

• Normali öğrenmede ne var hocam craftingi çözdün mü bitiyor. Zaten paso craft yapıyorsun sistem kuruyorsun skyblock ta.

• Mobil olacak olursa Donanımhaber resmi klanı olarak Clash Royale’e bekleriz.

Üstelik Gün Bey ile de birlikte savaşma şansını yakalamış olursunuz

• dota ile keşke daha önce tanışsaydım

mmorpg oynamazdım hiç

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.