Şimdi Ara

Oyla GEÇ | 123k ya 91k lık yer gelir mi | EA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Oyla GEÇ | 123k ya 91k lık yer gelir mi | EA

(En Son Oy Tarihi: 30.8.2018)
Giriş
  • Hocam daha sıradan bir üniversite olsa gelebilirdi ama hacettepe çok tercih edilen bir yer,gelmeyebilir benim düşünceme göre.. (TM sıralaması 80-90 olan mflerde yazabilir iktisatı,çünkü ankarada 70-100bin arası adam akıllı gidilecek bir yer yok mf için -en azından benim zamanımda böyleydi 3 sene önce-)
    Umarım gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Hocam daha sıradan bir üniversite olsa gelebilirdi ama hacettepe çok tercih edilen bir yer,gelmeyebilir benim düşünceme göre.. (TM sıralaması 80-90 olan mflerde yazabilir iktisatı,çünkü ankarada 70-100bin arası adam akıllı gidilecek bir yer yok mf için -en azından benim zamanımda böyleydi 3 sene önce-)
    Umarım gelir
    Katılıyorum. Bu arada ben de Hacettepe Kimya Mühendisliğimdeyim. (3. sınıf) 49k ile girmiştim. 60 kya kadar gerilemiş bizim bölüm de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blind pilot kullanıcısına yanıt
    Bende Maden Müh 3.sınıftayım hocam Hacettepe. Kontenjana bağlı değişiyor bence,fazla kişi alınca puanlar geri çekiliyor biraz,iktisatın 90 civarı olduğunu konuya girince gördüm,o kadar beklemiyordum,bizim girdiğimiz sene 55-60 falandı herhalde,sizinki 60'a gerilemiş yine neyse ki,bizimki dibin dibini görür bu sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 13 Ağustos 2018; 3:40:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Bende Maden Müh 3.sınıftayım hocam Hacettepe. Kontenjana bağlı değişiyor bence,fazla kişi alınca puanlar geri çekiliyor biraz,iktisatın 90 civarı olduğunu konuya girince gördüm,o kadar beklemiyordum,bizim girdiğimiz sene 55-60 falandı herhalde,sizinki 60'a gerilemiş yine neyse ki,bizimki dibin dibini görür bu sene
    Türkçe iktisat bu. Her ne kadar kardeşime önermesem de yazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada gelir diye tahmin ediyorum , konu ile alakası yok ama hacettepe iç mimarlık ve çevre tasarımı 52k ile kapatmış bu sene sizce kaç k ya kadar geriler ? ben 75k diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayelyx -- 13 Ağustos 2018; 13:3:39 >
  • Benim de kardeşim 123k.1.siraya deu ing yazdık gelir heralde ? Geçen sene 116da kapatmış.sizinki de gelir heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bence gelir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.