Şimdi Ara

Oyla GEÇ | 123k ya 91k lık yer gelir mi | EA

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
50
Cevap
0
Favori
3.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Oyla GEÇ | 123k ya 91k lık yer gelir mi | EA
Sayfaya Git:
Sayfa:

Oyla GEÇ | 123k ya 91k lık yer gelir mi | EA

(En Son Oy Tarihi: 30.8.2018)
Giriş
    2862 Mesaj
    Hocam daha sıradan bir üniversite olsa gelebilirdi ama hacettepe çok tercih edilen bir yer,gelmeyebilir benim düşünceme göre.. (TM sıralaması 80-90 olan mflerde yazabilir iktisatı,çünkü ankarada 70-100bin arası adam akıllı gidilecek bir yer yok mf için -en azından benim zamanımda böyleydi 3 sene önce-)
    Umarım gelir

#Ankaragücü!
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Hocam daha sıradan bir üniversite olsa gelebilirdi ama hacettepe çok tercih edilen bir yer,gelmeyebilir benim düşünceme göre.. (TM sıralaması 80-90 olan mflerde yazabilir iktisatı,çünkü ankarada 70-100bin arası adam akıllı gidilecek bir yer yok mf için -en azından benim zamanımda böyleydi 3 sene önce-)
    Umarım gelir
    Katılıyorum. Bu arada ben de Hacettepe Kimya Mühendisliğimdeyim. (3. sınıf) 49k ile girmiştim. 60 kya kadar gerilemiş bizim bölüm de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende Maden Müh 3.sınıftayım hocam Hacettepe. Kontenjana bağlı değişiyor bence,fazla kişi alınca puanlar geri çekiliyor biraz,iktisatın 90 civarı olduğunu konuya girince gördüm,o kadar beklemiyordum,bizim girdiğimiz sene 55-60 falandı herhalde,sizinki 60'a gerilemiş yine neyse ki,bizimki dibin dibini görür bu sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 13 Ağustos 2018; 3:40:54 >
    |
    |
    blind pilot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#Ankaragücü!
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Bende Maden Müh 3.sınıftayım hocam Hacettepe. Kontenjana bağlı değişiyor bence,fazla kişi alınca puanlar geri çekiliyor biraz,iktisatın 90 civarı olduğunu konuya girince gördüm,o kadar beklemiyordum,bizim girdiğimiz sene 55-60 falandı herhalde,sizinki 60'a gerilemiş yine neyse ki,bizimki dibin dibini görür bu sene
    Türkçe iktisat bu. Her ne kadar kardeşime önermesem de yazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bu arada gelir diye tahmin ediyorum , konu ile alakası yok ama hacettepe iç mimarlık ve çevre tasarımı 52k ile kapatmış bu sene sizce kaç k ya kadar geriler ? ben 75k diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayelyx -- 13 Ağustos 2018; 13:3:39 >
    |
    |

Sonsuzluk aslında kaos içerir , sadece fikri bile korkuturken içinde yaşamak bizleri nasıl deliye döndürmüyor ?
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj
    Benim de kardeşim 123k.1.siraya deu ing yazdık gelir heralde ? Geçen sene 116da kapatmış.sizinki de gelir heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    bence gelir
    |
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.