Şimdi Ara

Ox çekçekli büyük boy valiz 111 tl boyner (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
8.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar o kadar kargo bedava kodu yazdık hala kargodan bahsetmişsiniz :D ayrıca ekdellal gibi trollerin dediklerine bakmayın adamın işi konulara olumsuz mesaj yazmak. Kendiniz araştırıp karar verin ihtiyacınız varsa. Ayrıca hiç kimsenin sıkıntılı olmadığı bir satıcı yok. Bireylerin kendi sıkıntılarına göre alışveriş yapacaksak uzak durmamamız gereken firma kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay sizin yapacağınız e ticaretinde siteninde uygulamanında. 10 senedir hiç kullanmadığım ama ne hikmetse siparişim o adrese gönderilmesin diye mail attım. Adres değiştiremiyoruz dediler. İptal edip tekrar sipariş vereyim dedim şimdide iki adet sipariş geçmiş. Delirmemek elde değil.

• İnşallah kumaş valiz değildir bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Arkadaşlar o kadar kargo bedava kodu yazdık hala kargodan bahsetmişsiniz :D ayrıca ekdellal gibi trollerin dediklerine bakmayın adamın işi konulara olumsuz mesaj yazmak. Kendiniz araştırıp karar verin ihtiyacınız varsa. Ayrıca hiç kimsenin sıkıntılı olmadığı bir satıcı yok. Bireylerin kendi sıkıntılarına göre alışveriş yapacaksak uzak durmamamız gereken firma kalmaz.
    Flodan iki tane valiz almistim buyuk boy. Bitanesi geldi biride bugun kargo teslim edecek acaba kargoyu almayip bunu mu alsam. Daha şık duruyor ama flodakiler polipropilen bu ise abs malzeme

• Boyner valiz mağdurları kasımda donanımhaber de

• İhtiyacım vardı aldım bi adet muadillerine göre fiyatı iyi ederi bu ama malesef bu fiyata kabin boy veriyorlar

• bende aldım 2 adet sorunsuz gelir inş.
  • Sürü psikolojisi sadece diğer canlılar için geçerli değildir, insanlar için de geçerli olduğu, sadece bu konuya bakarak da anlaşılabilir ve hatta tez konusu dahi olabilir.. Alanların mesajlarının havada uçuştuğu bu konuda, hemen kapış kapış valizlere hücum ediyorlar:. Hiç sorgu sual yok, yav bu marka neyin nesi, kimin fesidir, ne malıdır, nereden gelmiştir, bir iki kişi haricinde soran yok..

Her daim demişimdir; yerli valiz alırsan o senin değil, sen onun eşeği olursun ... eninde sonunda... bir elinde kırık sap, diğer elinde yerinden çıkmış tekerler, sırtında eşek ölüsü ağırlığındaki yerli malı valiz, ıkına ıkına gideceğin yere gitmye çalışırsın..

Büyük boy hacminin 100 tl olmasının dayanılmaz cazibesi insanlara neler yaptırıyor

Hadi buyrun almaya devam edin bakalım

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Arkdasim elimizdeki kisitli paraya idare edecek bir valiz ariyoruz. Gonul ister ki o cok sevdiginiz sadece çanta adina magzasi açılan dokundummu yag gibi akan valizleri almayi bizde isteriz.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    İhtiyacı olan napsın dostum. 300 tl den aşağı ithal, markalı büyük boy valiz var mı varsa ben görmedim. Bu fiyata esnaf vermiyor veya çok basit ürün veriyor daha 2 gün önce valizim arızalandı gezdim bulamadım

• Ürünü iptal ettim. Malzemenin Abs olduğunu sonradan gördüm. Keşke geçen hafta flo da satılanı kaçırmasaydım diyorum şimdi.

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    Beyler dikkate alınacak biri değil kendisi. Önceki konulardaki mesajlarına bakarsanız anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 30 Ekim 2018; 13:20:13 >
  • Arkadaşlar,

kredi kartı kampanyası ya da indirim kuponu kullanan varmı..örnek indirim istiyoruz..))
  • Boyner son zamanlardaki alışverişlerimde tedarik sıkıtısı yaşadı, iptal etti siparişlerimi. O kadar ısrar etmeme rağmen hem de... Boyner'in internet mağazasından artık alışveriş yapmayacağıma söz verdim. İnşallah burada alanların valizlerini yollarlar.
  • banabak uygulamasında 250-50 kupon var, yarın son gün başka ürün ekleyerek düşünülebilir..

• avantajix+hopi+banka kampanyası olursa alınabilir.
  • Elimde en adi bez valiz var. Kambocyadan misira portekize kadar dunyanin bircok ulkesini gezdi hala saglam

• 1 kendime 1 arkadaşıma sipariş vermiştim, az önce ulaştı. 111 liraya gayet sağlam ve iş görür gibi duruyor. haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • ibolution kullanıcısına yanıt
    Siparişim hala tedarik sürecinde görünüyor. Mümkünse resim alabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.