Şimdi Ara

Overwatch için 6 yeni Lego seti geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyun dünyası için önemli haberlere ev sahipliği yapan BlizzCon 2018 konferansında oyuncak dünyası için de gelişmeler vardı. Lego firmanın popüler oyunu OverWatch için 6 yeni seti hazırlıyor.

Lego OverWatch Collection

İlk olarak geçtiğimiz ay Bastion temalı bir set ile ilgili kısa bilgiler verilmiş ve fuar için de sürprizler olduğu açıklanmıştı. Toplamda 6 set BlizzCon 2018 fuarında resmiyet kazandı. Lego OverWatch koleksiyonu içerisinde popüler oyundan seçilmiş araçlar, karakterler ve silahlar yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Amiral gemilerinde kullanım süreleri gelişmiyor

Her paket içerisinde ise birkaç OverWatch karakteri ve oyun içerisinden özel bir harita da olacak. 1 Ocak 2019 itibariyle satışa başlayacak olan kutuların ön siparişleri açıldı. Hem Lego mağazasında hem de perakende mağazalarda kutulara ön sipariş vermek mümkün. Fiyatlar şu şekilde:

The Tracer vs. Widowmaker seti – 15$

Hanzo vs. Genji seti – 20$

Soldier: 76, Reaper ve McCree karakterlerinin olduğu Dorado Showdown seti – 30$

D.Va and Reinhardt seti – 40$

Bastion seti – 50$

Mercy, Reaper, Winston ve Pharah barındıran 730 parçalık Watchpoint: Gibraltar seti – 90$

• ya bu site niye hep bu magazinsel işimize yarayacak tek bir bilgi içermeyen tuhaf haberleri yayınlayıp duruyor national tecnographic felan mı olmaya çalışıyorsunuz

• Paykasa Kart ,Astropay Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için
    Paykasa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yalan dünya düzdür ve dışına çıkılmamıştır...

Şaka yaw şaka, şu düz dünyacı cahiller yok mu, insan çıldırıyor valla :D

• benim için önemli haber. bu oyunu oynuyorum takip ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.