Şimdi Ara

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
11
Favori
22.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu arada fps bölümünde uncharted falan bulamadım. tps bölümünde buldum. tekrar iyi günler. acil şifalar dilerim
  • blaze07 B kullanıcısına yanıt
    Bende acil şifalar dilerim Allah ailene sabır versin.

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse klavye kullananlar banlanacakmış

Shiftdelete

• Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    yazık :)
  • EliteMaka kullanıcısına yanıt
    "Konsolda da kullanılabilen klavye-mouse seçenekleri sayesinde oyuncular konsoldaki FPS oyunlarını da bilgisayardaki gibi oynamaya başladı ve oyundaki dengeyi bozdu. Blizzard bunu engelleyecek herhangi bir şey yapamadığı için bir uyarıda bulundu. Elbette bu bir ban tehdidi değildi ancak durumdan ne kadar hoşnutsuz olduklarını da belirttiler."

banlayamazlar malesef.öyle bi hakları yok çünkü. sony kendisi zaten tac firaması ile anlaşıp official klavye mouse u çıkarıyor. ama Xim 4 gibi 3. parti ürünler kullananların önüne geçerler belki bilemiyorum.

https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/tac-pro-for-playstation-4/

http://www.merlininkazani.com/Blizzard_konsolda_klavyemouse_kullanimina_karsi-oyun_haber-92838p1.html

• Bizim aktif olarak oynadığımız 8 kişilik bir whatsapp grubumuz var katılmak isteyenler özelden yazabilir.

Grubun puan ortalaması 2000 civarı
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    ben sezon 3te oynamamıştım. geçen gün 6 maç 1 beraberlik 3 yenilgide statlarım iyi olmasına ragmen 1850 civarı bir şey ile başlattı. herkes yakınıyodu sezon 3'ün rank sistemi ile ilgili. haklılarmış
    Klavye mouse bu oyunu oynayan çok içine ettiler oyunun

3000 de var 2500 te 1800 de haliyle bazen üst üste yeniyoruz bazen yeniliyoruz :)
    Sony nin bu konuda yapacağı hiç bir şey yok. DS4 konsolda çalıştığı sürece, klavye mouse vb aygıtlar her türlü kullanılır konsolda. Malesef artık bu gerçeği kabullenmek gerekir.
  • sırf bu yüzden bırakan 2 arkadaşım var hocam zaten. haklısın.
  • İki kazan bir kaybet iki kaybet bir kazan böyle süregelen bir sistem var oyunda...3225 yaptım bu sezon en fazla ama tek başına olacak gibi değil sen ne kadar kasarsan kas takım oyuncun gidip Hanzo, Widowmaker alıyor.
    Ya da aynı anda dört tane DPS seçen salaklara geliyorsun.
    Bunlardan beteri ise oyunun ortasında çıkan veya düşen takım arkadaşı mümkün değil beş kişi oyun kazanmak ama Blizzard hala geride kalan oyuncuların puanını normal maç kaybetmiş kadar kesiyor buna kesinlikle düzeltme gelmesi lazım.
    Oyun aslında inanılmaz keyifli bu neslin R6 ile birlikte en sağlam FPS oyunu ama Ranked oynarken çıldırmamak elde değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blizzardın klavye mause olayına bir çözüm bulması gerekli. Klavye mause kullananlar içine ediyor oyunun. Ya klavye mause kullanımını açacaksın yada kalvye kullanmak isteyenleri ayro bir serverda oynatacaksın. Banlamayla olmaz o işler.

• Arkadaşlar Merhaba,

Ufak bir sorum olacak Bu oyun PS4 Pro da Move Controller ile oynanabilir mi? Sorumu maruz görün sadece merak ettiğimden dolayı soruyorum.
  • Bu oyunu en ucuz nereden temin edebiliriz ?
  • İndirime girdiğinde kapacaksın hocam 100 liraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptanFarfan

Blizzardın klavye mause olayına bir çözüm bulması gerekli. Klavye mause kullananlar içine ediyor oyunun. Ya klavye mause kullanımını açacaksın yada kalvye kullanmak isteyenleri ayro bir serverda oynatacaksın. Banlamayla olmaz o işler.

Klavye mouse kutlananlar yüzünden oyunu biraktim blizzard adiligi baska hiçbir şey deil

• Yeni hero ne zaman gelio

• quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

Yeni hero ne zaman gelio

Belli değil daha Blizzard hala karakteri dengelemek için uğraşıyor.

• Oyun hakkında bir kaç sorum var gençler

Yaşca geçkinim 36. Çok fazla refleks isteyen bir oyun mu? Lobi oyuncu durumu ne alemde oyuncu sıkıntısı var mı? Oyunda casual oyuncu sinir olmadan oynar mı? Mouse klavye konusu birde kafamı karıştırdı

İlerleyen aylarda Uncharted 4 takas ile almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.