Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (389. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu 1 sene oynadım parasını haketti çok şükür ama sıkıldık ya artık başka oyunlara yol açıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiernian

oyunu 1 sene oynadım parasını haketti çok şükür ama sıkıldık ya artık başka oyunlara yol açıyoruz

Açıkçası ben de aynı durumdayım. Open betadan beri oynadım, 1300+ level kastım ve max 3800+ sr yaptım. Oyunun veya oyundaki sığır insanların beni aşağılamaları yüzünden hırs yapıp kendimi ispatladım. Kendi adıma mutluyum. Tırmanabileceğim veya kendimi istediğim konumda duruyorum şuanda, hala oynamaya devam ettim ama sonuç değişmedi. Her oynadığımda da bu oyunu bırakma sebebim geliyor aklıma.

Bu aydan sonra hiç oynamayacağım, askere gideceğim zaten. Decay yüzünden 3k ya kadar gerileyecek muhtemelen ama o bile umurumda değil. Hesabı satmayı düşündüm ama içinde diablo da var hots da var, yani 3 oyunu da abartı şekilde kastım. İsteyeceğim fiyatı muhtemelen veren olmayacağından vazgeçtim, en azından yıllarımı verdiğim bir hesap olarak kalır. Belki 10 yıl sonra birine hediye ederim.

• WaapS kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de mayısta askerim bi aksilik olmazsa, belki ayni yere duseriz 1 pharah 1 zen main takiliriz healer heryerde lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doomfist95 -- 30 Mart 2018; 15:18:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgrg

Hocam ben de mayısta askerim bi aksilik olmazsa, belki ayni yere duseriz 1 pharah 1 zen main takiliriz healer heryerde lazım

Ahaha valla çok güzel olur. Nisanın 20 sinden sonra haberleşelim, o zaman belli oluyormuş sanırsam.

• Overwatch'dan sıkılanlar Quake Champions'a bir bakın derim. Betadayken Quake'i denemiştim overwatch'dan daha cok eğlendiğimi söyleyebilirim. Az önce F2P versiyonu indirip başladım birkaç güne steamden Champions Pack ile alıp düzenli olarak oynamayı planlıyorum :)
  • Uprising ayın 10'unda geliyor sanırsam.
  • Level 27 hesabı satsam mı acaba. Farming ile level atlattığım için gene gold attı zaten öbür hesapta gold-plat gidip geliyor bununla uğraşamam.

Gerçi kazandığım oyunlarda normalden yüksek SR veriyor ama bilemiycem.
  • taşındıktan sonra bu oyunda anlık ping yükselmeleri yaşamaya başladım. 4 aydırda oynamıyorum özledim be. bi el atayım diye girdim denemelik 80 olan ping birden 6500 gibi saçma salak rakamlara çıkıyor.
  • Önce ping yazıyordu, şimdi adını değiştirmişler latency yazıyor. Bir oynama yapmışlar belli ki oyuna girdiğinde hero seçme yerindeyken sayaç gibi 300 den aşağıya inmeye başlıyor ama 100'den aşağı inmemeye başladı. Önceleri 75 falandı pingim, ayrıca eşleştiğim insanlar da bildiğin silver-gold gibi oynuyor. Bu aralar beyin yoksunu insanlar oynuyor sanırım.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    önce bunu okumanızı tavsiye ederim

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/page_media/FQLQ050SCKG11521835732280.pdf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayser kullanıcısına yanıt
    Biliyorum okumuştum onu teşekkürler yinede.

------------

Bu arada yeni payload haritası

Reaper a Soldier 24 skini. Ki buradan Reaper in Soldier 24 olduğu ortaya çıkıyor 24 +76 = 100 reddit te tartışıyorlar şuanda bunu

Moira skini zaten görülüyor videoda.

• WaapS ın bahsettiği bot olayında dün akşam oynadığım 2 oyun sonucunda hem fikir oldum.

Karakterin birisi mercy ile başladı. Capture map te ilk turu aldık. 2. turu da ezerek alırken bir anda mei ye değiştirdi ve saçma sapan yerlerde wall atmaya başladı. Tüm takım uyardığı halde ve özelden hakaret ettiğimiz halde tekrar değiştirmedi ve cevap vermedi. Oyunu 2-1 verdik. Diğer oyunda da buna benzer bir saçmalık yaşadık.

Sanırım 6 kişilik takım kurmadan competitive play modunda oynamanın pek bir mantığı yok.

• ngdau N kullanıcısına yanıt
    Özelden hakaret etmenize rağmen değiştirmemesi ilginç

Zaten gerçek oyuncu değil bot olduğu kanısı o dakika oturdu kafamda.

açıkçası WaapS ın tecrübelerine dayanarak anlattığı sistemin galibiyet ve malubiyet serilerini yönlendirme konusunda botları kullanıyor olması konusunda, oynadığım 2 farklı account ile bende de aynı kanıyı oluşturdu.

• bu oyunu en uygun nerden alabilirim? 100 tl den fazla her yerde
  • Bardeos B kullanıcısına yanıt
    Yanlış yere yazıyorsun, dolar neden 4 lira oldu diye gerekli makamlara dilekçe yazman lazım.
  • adeta bir sanat

https://clips.twitch.tv/EvilSpineyOrangeGrammarKing

Adeta bir sanat derken? Bunu Tracer'ı ortalama düzeyde bilen herkes yapabiliyor zaten.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    nadir bir olay değil ama her gördüğümde beni tatmin ediyor canlı yayında rastlayınca dedim siz de tatmin olun

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.