Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (384. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunu şimdi alıyorum. 10 dolar fazla vermeye değer mi GOTY için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Beyler oyunu şimdi alıyorum. 10 dolar fazla vermeye değer mi GOTY için?

Bence değmez. Vereceğiniz paraya yazık olur, standart olanda eksik bir şey yok zaten.
  • İnşaallah öyle değildir. Emre gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

quote:

Bence değmez. Vereceğiniz paraya yazık olur, standart olanda eksik bir şey yok zaten.

Sağolun hocam normal versiyonunu aldım. %50 indirimi görünce kaçmadı
  • Ow'nin Twitter'da paylaştığı resim. Sağdaki mavi şeyde yazan şeyler isveççeymiş. Yeni hero Brigitte. Türk hero hayalleri suya düştü galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

quote:

Sağolun hocam normal versiyonunu aldım. %50 indirimi görünce kaçmadı

Rica ederim. İyi yapmışsınız ben de indirimdeyken almıştım.

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    İnşaallah öyle değildir ya.
  • Genç Düşünür kullanıcısına yanıt
    En azından istanbul mapin geliyor olma ihtimali hala duruyor. Map gelsin de hero sonra da gelebilir, umut vadeder.
  • uprising büyük ihtimal istanbulda geçecek ama türk hero felan yok.
  • Jeff Kaplan ın resmi OW hesabından foruma yapılan gönderilerde Sombra, Doomfist, Mei ve Hanzo ile ilgili güncellemelerin geleceği belirtilmiş.

Diğer hero güncellemeleri ile bir açıklama bulamasamda Hanzo da base arrow ların hızının arttırılacağını söylemiş. Ayrıca farklı bir başlıkta Junkrat ın Frag Launcher bombalarının etkisinin bir miktar azaltılacağını ve Hero 27 (Brigitte) üzerine çalıştıklarını belirtmiş. Genel beklentiler Brigitte in tank olacağı yönünde.

Ayrıca Brigitte ile ilgili aşağıdaki link izlenmeye değer.

https://www.youtube.com/watch?v=2I79gJP4akU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngdau -- 27 Şubat 2018; 10:51:33 >
  • Oh oh Junk'ın ölme zamanı gelmişti.
  • yeni hero brigitte çıktı ne yazık ki :(
    ne guzel sevinmiştik be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Oh oh Junk'ın ölme zamanı gelmişti.

Benim için yeni bir main hero bulmanın zamanı geldi demektir :)

• Bu arada 21 Şubat ta gelen güncelleme ile Mercy nin Guardian Angel daki hızı %50 azaltılmış ve birden fazla res yapması engellenmişti. Bence artık bu karakteri kaldırsınlar oyundan. Böylece herkes kurtulmuş olur..

Bu arada Brigitte ile ilgili ilk tahmini görseli, verilen bilgiler ışığında birisi oluşturmuş ve aşağıdaki linkte yayımlamış. Eğer bu şekilde görünecekse HOTS taki Johanna ile aynı sayılır. Sanırım OW sanat ekibi çok fazla düşünme ihtiyacı hissetmemiş diyebiliriz.

https://imgur.com/a/QxDeL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngdau -- 27 Şubat 2018; 16:59:36 >
  • ngdau N kullanıcısına yanıt
    Görsel açılmıyor hocam.
  • ngdau N kullanıcısına yanıt
    Ne oluşturması bu diabloda ki Crusader in aynısı bildiğin.

• Cat with Jetpack değil mi bu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

Cat with Jetpack değil mi bu ya

O kedi olayı ne oluyo ? Çizgi romanlarda falan mı geçiyo twitter da yıkılmış kedi kedi diye Hero olarak gelmez heralde kedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

Cat with Jetpack değil mi bu ya

O kedi olayı ne oluyo ? Çizgi romanlarda falan mı geçiyo twitter da yıkılmış kedi kedi diye Hero olarak gelmez heralde kedi

Overwatch'ın yönetmeni Jeff Kaplan Nisan 2017'de yaptığı bir röportajda böyle bir fikir olduğundan bahsetmişti.

Yeni çıkacak hero bir kediydi ve patileriyle kontrol ettiği bir jetpack'e sahipti. FPS'de kontrollerin üstünde kedinin patileri görülebiliyordu. Sonrasında Overwatch için bile çok uç bir fikir olduğuna karar verildi ve proje çöpe atıldı.
    Kedinin Torbjörn'ün kedisi olduğu ve Torbjörn'ün bildiği mekanik şeyleri bildiği düşünülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 27 Şubat 2018; 21:18:4 >

• Bence o bir kalkan, önceki görseldeki de bildiğimiz gürz. Yani one-handed silahla ki ucu açılıp zincirle hook yapabilen bir şey olabilir, diğer elinde kalkan tutan bir hero geliyor bence. Çalışırken kedinin de sırdaş olduğunu görüyorum ben şahsen.
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.