Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam basili tutarak mi sıkıyorsun derken sağ tuşu değil sol tuşu kastetmiştim. Baby dva gibi sol tuşa basili tutarak sadece aimi ayarlayarak mı yoksa mcree kullanir gibi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Arkadaş herkes bir herodan nefret edip oyunu bırakıyor. Şu oyun sizin oynadığınız mainleri bufflasa da rahatlasak yau. Ben de zenyatta oynarken üzerime gelen herkesten nefret ediyorum, üzerime gelmeyenleri altın orblarımla kucaklarım, canımsınız. Keşke üzerime gelenler nerf yese, winston yüzünden oyunu bırakma evresindeyim...

Bazı herolar dengesiz bunu gormemek icin kor felan olmak lazim en basit ornegi mercy her oyun mercy goruyorduk diger support herolardan ustundu az da olsa duzelttiler bir cok hero var dengesiz bunlarin duzeltilmesi lazim tabiki oyle kalacak degiller

• Evet sol tuşu söyledim ben de, tek tek sıkıyorum. Mccree gibi ama o kadar da yavaş değil. Bol keseden sıkıyorum yani mermi fazla zaten mccree'ye göre. Bir iki video atacağım, hem yorum yaparsınız nasıl oynadığım hakkında eleştiriye açığımdır :) idare hukuku sınavım vardı mobilden yazabildim hep, bugün bitti sınavlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 26 Kasım 2017; 18:19:27 >
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam gameplay videosu da iyi olur zen ile.

• Ulan hergeleler çok güzel oturdu be

• Son bir haftadır 450 sr kaybettim inanılmaz bir lose streak yedim ve hala yeniliyorum artık inanılmaz boyuta geldi bu sanırım yediğim en büyük lose streak oldu, canım oyunu oynamak istiyor ama sürekli kaybettiğim için oynayamıyorum kazanmayı unuttum artık
  • sabah 2 tane smurf hesap aldım oyuna girmişsin diye refund yapmıyor namussuzlar. steam olsa ea olsa iademi almıştım.
  • Capture the flag modu dun vardı bugun yok günlük mü değişiyor acaba?
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    Evet arcade günlük değişiyor ama custom game de tüm modlar vardır. Oradan oynayabilirsiniz ctf

• quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Capture the flag modu dun vardı bugun yok günlük mü değişiyor acaba?

Eskiden o mod hep vardi ama nedense artik degisen gunluk modlar arasina aldilar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Evet arcade günlük değişiyor ama custom game de tüm modlar vardır. Oradan oynayabilirsiniz ctf

Teşekkürler dostlar en sevdiğim moddu değişmesi yazık olmuş
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Hocam o genelde sr'ler sınıra yaklaşınca oluyor bakıyorum mesela 2450 sr deyim 2500 e yaklaşınca veriyor bir tane dps oynamaya çalışan mal oyun gidiyor, sanki bana taktik gibi geldi bu kadar berbat oynanmaz birde rusları tümden engelleme seçeneği olmalı.
  • 2 hesabımın da lisansını iptal ettirdim. böyle developer takımının da communitynin de allah bin belasını versin. şu oyuna verdiğim parayı sobada yaksaydım daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 30 Kasım 2017; 3:53:47 >
  • 10-15 gündür girmiyorum oyuna kafam rahat. Oyun eğlenmek için oynanır ben son zamanlarda pek eğlendiğimi hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

10-15 gündür girmiyorum oyuna kafam rahat. Oyun eğlenmek için oynanır ben son zamanlarda pek eğlendiğimi hatırlamıyorum.

Bende 2 gün önce oyunu sildim bütün sosyal medya hesaplarını falan takipten çıkarttım battle.net i bile sildim Blizzard denen firma ile hiç bir alakam kalmasın istedim. Resmen 2 gündür daha mutlu bir insan oldum durduk yere kendimi sinir stres etmekten gerçekten yılmıştım. Oyun eğlenmenin ötesinde sanki sadece sinir bozmak için varmış gibi olmuştu artık. Bununda sebebi zaten community berbat üstüne bide o Junkrat buffı falan beni zaten çileden çıkartmıştı.

Ama bence oyunun bundan çok daha büyük bir sorunu var bu oyunun temel mantığı sanki sinir bozmak üzerine yapılmış gibi yani oyundaki genel amaç oynamaktan çok oynatmamak üzerine kurulu olduğu için benim takım iyi olsa bile karşıdaki adamlar çok iyi oynuyorsa yine çok sinir oluyordum yani geliyor lucio aşağı atıyor tam ulti atacaksınız geliyor biri engelliyor vs cidden bi yerden sonra feci sinir oluyor insan halbuki adam oyununu oynuyor sadece. Yani oyunun en baş tasarımında problem var bence.

Oyunu çıktığı günden beri oynuyorum ve gönül rahatlığıyla hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Animasyonları, grafikleri, sesleri vs her şeyiyle kalite olduğunu hissetiren bir oyun keske forced lose streak olayını falan yapmasalardı oynamaya devam etseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgay007 -- 30 Kasım 2017; 16:36:36 >

• tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Acaba son iki sezon hangi rank aralığında oynadınız öğrenebilir miyim ? Çünkü konuştuğunuz kişi silver-gold arasında oynayan birisi ve o seviyedeki birinin eğlenmiyorum ya da sildim demesi normal. Mesele ranki değil, vurgu yapayım tekrardan o rankteki birinin sildim demesi ve oyun eleştirilerini de çok inandırıcı bulmam açıkcası üzülerek söylüyorum.

Öte yandan oyun season high kısmında bilerek hızlı bir şekilde kazandırtmadığını çok daha öncelerde belirtmiştim, çoğu kişi de söyledi. Eğer bunu yapmasaydı herkes hemen gm olur bırakırdı oyunu kimse oynamazdı. Sizde bunun esiri olmuşsunuz. Tavsiyem sezonlarda çıkabildiğiniz en yüksek noktaya çıkıp o sezon boyunca oynamamanız. Çünkü diğer sezon kilit noktasını yükseltmiş olacaksınız.

Oyuna takım halinde yani 6 kişi bile girseniz bir kaç maça hesaplıyor oyun ve karşıya 6 kişilik ekip atmadığını fark edeceksiniz. Çünkü takıma takım kapıştırsa, iyi olan kazanır ama kazanmasın diye iyi olan birisni atıyor. Yani 5+1 vs 6 diye kapıştırıyor ve 5+1 olan takım alıyor. Bunun gibi aynı şekilde kaybetmesini istediğinde de noob birisini atıyor.

Ranktan daha çok oyun süresi daha doğru bir kaynak olur. Çünkü toxic topluluk, leaver lar, troller, lose streak veren adaletsiz matchmaking sistemiyle rank atlamak için zaten aşırı şanslı olmak gerekiyor. İnsanlar da bu yüzden bırakıyor zaten.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, kaynak olabilecek birkaç etmen sayılabilir. Ben olamayacak unsurlardan birisini söyledim.

Şans tabii ki olmalı, sonuçta random eşleştiğimiz insanlarla ne kadar takım olabiliriz ki ? Her moba gibi bu da kanser yapacak bir şey yok. Ama silver ve altındaki rank de yani biraz insanın kendisindedir suç. Sonuçta bu söylediğiniz şeyin sonu yok, bütün bronze ve silver oyunu bıraksa en düşük gold olur. Aynı şeyi ona söylemiş oluruz, bir yarış içerisinde illaki bir baş ve bir de son bulunacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Acaba son iki sezon hangi rank aralığında oynadınız öğrenebilir miyim ? Çünkü konuştuğunuz kişi silver-gold arasında oynayan birisi ve o seviyedeki birinin eğlenmiyorum ya da sildim demesi normal. Mesele ranki değil, vurgu yapayım tekrardan o rankteki birinin sildim demesi ve oyun eleştirilerini de çok inandırıcı bulmam açıkcası üzülerek söylüyorum.

Öte yandan oyun season high kısmında bilerek hızlı bir şekilde kazandırtmadığını çok daha öncelerde belirtmiştim, çoğu kişi de söyledi. Eğer bunu yapmasaydı herkes hemen gm olur bırakırdı oyunu kimse oynamazdı. Sizde bunun esiri olmuşsunuz. Tavsiyem sezonlarda çıkabildiğiniz en yüksek noktaya çıkıp o sezon boyunca oynamamanız. Çünkü diğer sezon kilit noktasını yükseltmiş olacaksınız.

Oyuna takım halinde yani 6 kişi bile girseniz bir kaç maça hesaplıyor oyun ve karşıya 6 kişilik ekip atmadığını fark edeceksiniz. Çünkü takıma takım kapıştırsa, iyi olan kazanır ama kazanmasın diye iyi olan birisni atıyor. Yani 5+1 vs 6 diye kapıştırıyor ve 5+1 olan takım alıyor. Bunun gibi aynı şekilde kaybetmesini istediğinde de noob birisini atıyor.

Genelde son 2 sezonda 2600 ile 2000 arasında gidip geldim hep, bu son yediğim lose streak ile 2050 lere falan düştüm 2500 civarından ve oyunu sildim işte ama dediğim gibi benim silmemdeki tek etmen bu forced lose streakler değil, oyunun genel yapısının çok sinirimi bozması ana etmen. Neredeyse her karakterin benim sinirlerimi zıplatan bir yeteneği var

Ama bence ranktan ranka da değişiyor bu durum.

Ben en fazla diamond oldum ama diamonda genelde fazla tutunamadim. Oynadığım oyunlar plat diamond arası oluyor genelde ve bu seviyede, bahsettiğim etmenler inanılmaz fazla. 10 maçın 7 sinde başıma geldiğini biliyorum ve bu nadir gerçekleşen bir olay değildi.

Ama gm yayın yapan yayıncılara bakıyorum. Adamlar genelde solo giriyor ve bu tarz olaylar başlarına çok ama çok nadir geliyor. Sıkıntı bana göre düşük ve orta seviyelerde.

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.